Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nana123
2. feb 2012

@lienka_1 aj ja 😉

lienka_1
3. feb 2012

Ahojte Splniecka! Tak ja som dnes uz ani nemusela testovat ☹ V noci sa krvacanie rozbehlo uplne na plno. Od pondelka som striedavo spinila a podvecer stale trosicku krvacala. Ten strach, napatia a aj obrovske sklamanie boli a vlastne aj su neuveritelne vycerpavajuce. Dakujem Vam za vasu podporu a vsetkym silno-presilno drzim palce!

nurili
3. feb 2012

@lienka_1 ach mojko do poslednej minutky som verila ze pride zazrak a vsetci sa budeme radovat....Je mi to velmi ale velmi luto.....viem co prezivas aj ja som si tym presla. 😢 😢 😢 nie je to spravodlive 😔 . Drz sa moja....nema slov..... 🤐 ☹ mrzi ma to....

smallyell
3. feb 2012

@haannka hanka vela sil, velmi mi to je luto ☹

ladenka77
3. feb 2012

@lienka_1 😲 ☹ ☹ ☹ mrzi ma to,tak som tomu verila... 😢

bique
3. feb 2012

@lienka_1 ahoj...tak uz som si to precitala ☹ je mi to velmi luto ☹ drzim palce, nech to co najrychlejsie stravis, lebo viem, ako sa citis ☹ my tiez nevieme, co nas este caka, cakame na testik, na 8den po KET vysiel negativne, tak uvidime...zatial nespinim ani nekrvacam ani nic, len brusko pobolieva stale ako pred MS...tak uvidime...MS by normalne mala prist 07.02.,na krvicku sme objednani 09.02....zajtra otestikujem zas, to bude 10 den po KET, ale ked pocitam aj den prenosu...drzkaj sa, myslim na teba 😉

mirkakn1
3. feb 2012

@lienka_1 je mi to luto ☹

mirkakn1
3. feb 2012

takze som bola na kontrolu,dnes nas tam bolo pozehnane, je to hrozne, ze nas je tolko, co tuzime a nemame, ale dufam, ze sa to coskoro vsetko zmeni a budeme vsetky stastne maminy, v nedelu vecer pregnyl a utorok odber vajok, ide este niekto v utorok?

timmka
3. feb 2012

@lienka_1 moja ja to iste, sice nekrvacam ale dnes test negativny, ja som si to aj myslela, neviem preco, ale urcite sa tam nieco dialo, ked sme zacali spinit, len fazulky su slabe a neudrzalo sa, tak mi to povedal dnes dr. povedal, ze nemam vesat hlavu, ale ja tomu neverim, verim testom 😉 rychlo sa s tym zmierme a sup do dalsieho kola

lienka_1
3. feb 2012

@timmka ☹ ☹ ☹ U nas dalsie kolo uz asi nebude. Ak ano, tak nie tak skoro. Budeme musiet makat ako divi a setrit ako blazni, aby sme dali dohromady peniazky na dalsi samoplatcovsky pokus.
Ale ty vysmut, co musis a smelo do dalsieho boja! 😉 Velmi drzim palce, vsetkych 20.

timmka
3. feb 2012

@lienka_1 moja mne sa tiez nechce ist do dalsieho boja, hoci mam este jeden pokus zmrazenych, no uvidim kedy sa rozhodnem, teraz urcite nie, nemam chut a sil ist do toho, ako narokom uz nespinim, keby sa aspon spustila mrcha, nech mozem zavolat dr. a nech mi poradi co dalej ☹

bique
3. feb 2012

@mirkakn1 drzim palceky....treba len verit, ze to vyjde 😉

bique
3. feb 2012

@timmka ahoj, ktory den po si? ja som robila na 8my den po KET, ale ratam aj den prenosu a test negativny...biely ako stena 😠 tak skusim testnut zase zajtra...ja nespinim, nekrvacam, nic...len brusko boli ako na MS uz asi 4-5ty den

bique
3. feb 2012

@timmka jaj, teraz som kukla IP a ty si dnes asi 11ty, vsak?

mirkakn1
3. feb 2012

@bique dakujem, aj ja drzim prsty, aby boli // a zajtra urcite budu 😀

malaterezka
3. feb 2012

@lienka_1 je my to velmi luto 😢 😢 😢 😢

haannka
3. feb 2012

@lienka_1 😢 neskúsiš predsa len na krv? hm? 😒 tak veľmi by som ti to priala, VEĽMI!

nurili
3. feb 2012

@bique zajtra drzim palce, nech prelomis tu smolu ...... 😉

bique
3. feb 2012

@nurili diky diky...dam vediet vysledok 😉

bique
4. feb 2012

@mirkakn1 @nurili ahojte...asi tu smolu neprelomim ☹ z testu sa namna vyskiera jedna hnusna ruzova ciara ☹ brusko citim viac, ani dusik sa neukazal ☹ takze neviem...skusim zajtra zasa testnut, ale kupim inu znacku...aj hcg moze pomaly stupat...no uvidime..krvicka az vo stvrtok, takze este je cas

mirkakn1
4. feb 2012

@bique treba este dufat, nic nie je este iste 😉

bique
4. feb 2012

@mirkakn1 ked neviem vydrzat do krvi, tak tak mi treba....teraz je to este aj stres na ntu...do teraz som bola v pohode ☹

bique
4. feb 2012

@timmka ahoj...ako si dnes na tom? ja 10ty den, pocitam aj den KET a test negativny,,, ☹

mirkakn1
4. feb 2012

@bique nadej zomiera posledna, nezufaj o tyzden aj ja tak budem stresovat, sak ja stresujem uz teraz, v utorok ma caka vyberanie vajicok a som nedockava ako to dopadne a potom to cakanie, 😒

bique
4. feb 2012

@mirkakn1 drzim palce, nech ich mas co najviac 😉 este stale je to asi skoro na test, ja neviem

bique
4. feb 2012

@mirkakn1 citala som inu temu a fakt sa nestresujem, lebo niektorym babam ukazalo az 5 dni po vynechani MS...ja som aj tak v tom, ze to vyslo...dokonca tam su baby, ktorym testy neukazali nic a krvicka bola davno pozitivna 😀 tak som zvedava, ci ta hnusna mrcha dorazi

mirkakn1
4. feb 2012

@bique dakujem a verim, ze ti to vyjde, nam obom a mrcha nedorazi. je to strasne, ze vysledok sa clovek dozvie az o dva tyzdne, tak nech ti to do stvrtka zbehne 😵

bique
4. feb 2012

@mirkakn1 daj potom vediet, ako ste v utorok dopadli..budem na vas mysliet, nech je to co naj naj najlepsie 😉

mirkakn1
4. feb 2012

@bique jasne a diky, aj ja myslim na vas, ako vam to dopadne a este raz drzim prsty 😵

nurili
4. feb 2012

@bique a aky testik si pouzila? este nie je nic stratene i ked na nalade ti to neprida......ktory den si po transfere?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre