Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

juliett7
5. aug 2009

mate s tym skusenost?Bola som dnes u mojej gyn a mi robila preventívu a strasne ma teraz boli v podbrusku. Som 6 DPO tak sa pytam, nemohlo to uskodit pripadnemu uhniezdovaniu?

lillyanka.lillyankov
5. aug 2009

Juliett ja s tým nemám skúsenosti, skús sa opýtať aj iných babuliek 😉

zajacik...
5. aug 2009

Juliet vysetrovala ti brucho hmatom - stlacanim alebo ta vysetrovala len odspodu? Ak odspodu tak to uskodit nemohlo a ked cez brucho tak podla mna by to tiez nemalo mat vplyv na pripadne uhniezdovanie, jedine keby ti ho nejako velmi tlacila, ale ajtak asi nie, ved pri uhniezdovani sa jedna len o par buniek, a su chranene v maternici...

Ixi ide ti to 😀

dafy
5. aug 2009

ahojte tak ja som az teraz vstala 😀 😀 v Splne som to nedospala tak doma ma ta unava zmohla.
idem teraz rychlo nieco navarit pre mm 😎
tie vajka ma fakt kus vzali mam strach 😖 sestricka tvrdila tiez ze silne ,ale ona to povie kazdemu lebo je taka dobrucka ze nikoho nechce zarmutit 😀

lillyanka.lillyankov
5. aug 2009

DAFYnka ale no! určite sa ti veľa oplodní uvidíš myslím na teba a silno držím palce 🙂 a strach hodiť za hlavu všetko bude dobre uvidíš ... 🤐

dafy
5. aug 2009

Lilyanka dakujem 🙂 dufam v to 😅

lillyanka.lillyankov
5. aug 2009

Dafy ver v to 🙂

lillyanka.lillyankov
5. aug 2009

nikto nikde _?? 😕

vevericka80
5. aug 2009

ahoj...ja som tu, len si surfujem po nete, hladam,cim by som mohla vylepsit nase sance na dieta 🙂

lillyanka.lillyankov
5. aug 2009

veve ja sa akurát venujem manželíkovi, prišiel z práce hladný idem mu chystať večeru.

prajem ti pekný večer 😉

vevericka80
5. aug 2009

tak sa mu pekne venuj 😉 😉
aj ja ti prajem krasny vecer

petronelka77
6. aug 2009

Dobre ranko 🙂 .
Este vsetky spite 😉 ?

lyndus
6. aug 2009

bre ranko babulky 🙂 konecne mi je trochen lepsie, klop klop klop aby som nezakrikla... este to neni oka a musim dietovat, ale aspon uz nemam po kazdom jedle tie priserne krce... dufam, ze uz to bude len lepsie...
Dafynka nezufaj, urcite to budu riadny valibuci 😀 budes dnes volat do SPLNu?
tolko vela ste toho napisali, ze ani neviem, na co vsetko som chcela reagovat 😀

lyndus
6. aug 2009

ahoj Peti, aik secky buvaju 😀

melisska
6. aug 2009

Dobre ranko,
mam za sebou hroznu noc, poobede ma zacali boliet ruky a nohy, pospala som si, vecer mi bolo zzle na zaludok, dva razy som zvaracala, myslela som si uz bude dobre, no to najhorsie ma cakalo v noci, dostal som silnu hnacku a zaroven som aj zvracala, bola som taka slaba, ze som ledva zasla z kupelne do spalne:( a pritom ta silna bolest noh a ruk:( teraz mi je uz lepsie, ale stale ma bolia nohy, asi niejaký virus, moj mm to mal v pondelok:(

melisska
6. aug 2009

lyndus to je super ze ti je lepsie moja 🙂peti ahoj 🙂

lyndus
6. aug 2009

melisska moja zlata, to byde asik nejaka crevna chripka, vraj je teraz nejaka 2 dnova... tak uz ti bude snad len lepsie a budes rychlo fit 😉 viem ta plne pochopit, zazivacie problemy su strasne nieco... ja som dnes nastastie spala celkom fajn, prva noc, co som sa nezobudila na bolest zaludka 🙂 vecer mi bolo hrozne, strasne ma nafuklo, nevladala som sa ani nadychnut... nastastie sme mali doma kvapky Sab Simplex, to sa dava malym detickam, ked ich boli brusko, mali sme ich este z navstevy sesternicinej malej nastastie...dala som si 30 kvapiek a musim povedat, ze zabrali bleskovo, za par minutiek...neskutocna ulava 🙂 hned som zaspala 🙂 dnes som skusala biely jogurt n aobnovenie flory, ale este je asi skoro, mohla som si dat len trosku 🙂 a pijem pepsi, vraj to pomaha, tak uvidime 🙂

lyndus
6. aug 2009

ozaj Peti, nevies, ako sa rozhodla Matelko s tymi trojickami? viem ze Herman jej odporucal redukciu, tak by ma zaujimalo, ako dopadla...

petronelka77
6. aug 2009

Ahoj Lyndus, Meliss 🙂 .
Moje, vy ste obidve nejako chorucke, tak nech tie bacily rychlo odskacu 😉 .
Lyndus, co som aspon naposledy citala ohladom Matelka, tak zatial redukciu nerobil ziadnu, nechaju to na prirodu, ako sa s tym vysporiada...a ak, tak na redukciu maju este cas. Ja osobne by som nesla na zakrok, moze to ohrozit ostatne babatka.

lienka2
6. aug 2009

peti, myslim ze na redukciu uz vela casu nie je. .ak vobec nejaky.. Matelko je uz v 12tt..

lyndus
6. aug 2009

mno ja tiez viem, ze redukcia sa robi do 12TT a potom uz nie, prave kvoly ohrozeniu babatiek...popravde, ja by som asi tiez nesla na zakrok, pokial by ma to neohrozovalo na zivote... ale som velmi vdacna, ze nemusim vobec nieco take riesit, chvala bohu...
Peti ja nastastie nemam baciliky, len neposlusny zaludok, vobec nespolupracuje s mojimi chutami 😀

vevericka80
6. aug 2009

dobre ranko, ci dobry den vam prajem 😉 😵
melisska chuda moje ☹ ...teraz pekne oddychuj, urcite si poriadne vyslabla

vevericka80
6. aug 2009

lyndus som rada, ze ti je uz lepsie 🙂

petronelka77
6. aug 2009

tak potom to zrejme nechali na prirodu, aspon tak som predtym citala, ze este maju cas na redukciu...ale ked uz je 12TT, tak asi nie.
Hlavne nech to v poriadku zvladnu az do konca.
Lyndus, citala som o tych tvojich jabkach, nespapala si ich neumyte? Alebo mozno si ich z chuti zjedla alebo si si prekyselila zaludok. No hlavne si teraz nasad dietku, suchare, varene zemiaky. No male bambuliatko malo zazitok 😉 .

kukulik30
6. aug 2009

pekny den 🙂
melisska, ta co to s tebou 😕 asi fakt virus, nic si take nejedla ???moja, tak nech ti je co najskor dobre 🤐

katy2
6. aug 2009

Ahojte 🙂
my sme uz hore od 3,00 😉 Dnes sme ranne vtacata....
Pozdravujem vsetky a drzim palce 😵 😵 😵

deny3
6. aug 2009

ahojte 🙂
čo ste spapali dievčatá ? ja s tým našťastie nemám problém, ale okrem toho, že v noci chodím už ttrikrát čurať, tak aj to druhé.

katy tak to máš radosť od tretej, malej sa zle spinkalo?

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

Ahojte babulky, splniečka,

ako sa dnes máte?

Meliss - tak sa rýchlo zotav a tiež Lyndus tie jabka asi drobcovi nechutia 😖

prajem všetkým krásny dník 🙂 aj keď je trošku zamračený

vevericka80
6. aug 2009

ahoj lilly
no aspon ze nie je tak teplo 🙂

dafy
6. aug 2009

ahojky
Lyndus tak to bolo pre teba velke ponaucenie 😀 ale aspon ze ti uz je lepsie.do Splnu nevolam lebo Dr povedal ze az v piatok sa uvidi.
vklad mam v piatok o 12tej
Meliska no nezavidim ti tie krce ale uz hadam bude dobre.Uz je na case aby si aj ty si vyzdvihla bambulky.do kedy ich mienis nechat v tom chlade?? 😀 je ich tam kopec tak hor sa do toho 😉 min jedno bude na sto percent uspesne tak to uz neodkladaj 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre