Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
6. aug 2009

joj neviem to dat naspät do povodneho stavu lilianka to mi len zväcsuje a zmensuje pismenka ale mne to vsetko zväcsilo aj na obrazovke ikony 😀

dafy
6. aug 2009

lyndus a to si kde zasadila na balkone 😀 😀

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

dafy tak to teda neviem ti poradiť 😅 😕

vevericka80
6. aug 2009

dafy skus hockde na obrazovke kliknut na lavy gombik mysky, tam si vyber vlastnosti obrazovky(properties), zjavi sa ti mala obrazovecka a tam si vyber tam si vyber settings...mozxes si tam nastavit rozmery obrazovky

lyndus
6. aug 2009

dafy a skusala si ten shift a minus? lebo mne to tak funguje... mno asik budes mustiet zmenit nieco v nastaveniach 😕 hej na balkone do kvetinacika, budem ich potom musiet rozsadit, aby zosilneli 🙂
lillyanka a naco presne ju pouzivate?

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

lyndus - čajík, kloktanie a ja ho pridávam aj k mäsku 😉

dafy
6. aug 2009

lyndus funguje ale iba na pismenka ostatne ostave mega 😕

vevericka80
6. aug 2009

dafy skusila si moj navrh? 🙂

dafy
6. aug 2009

VEVERICKA ANO ALE KLIKAM A NIC

vevericka80
6. aug 2009

dafy prepac, nie lavy ale pravy klik

ixi
autor
6. aug 2009

ahojte splniecka 😎 😎 😎

vevericka80
6. aug 2009

ahoj ixi...co noveho mas? 😉

jaanulienka
6. aug 2009

ahojte,

prisla som vas na kuk pozriet co noveho. Vevericka je mi luto ze ti to nevyslo. No ja tiez nemam nejaky dobry pocit no uvidime.

vevericka80
6. aug 2009

jani drzim ti palce

jaanulienka
6. aug 2009

vevericka,

dakujem 🙂

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

janulienka držím palce aby to vyšlo 🙂

babulky cchem sa opýtať prečo nám Hredzi nenavrhol rovno IVF ale IUI, keď dobre vie, že tvorím protilátky pro MM spermijkám? Manžel má dobrý spg, len ja mam pco a anovulačné cykly a nepravidelnú MS???

mimusa4
6. aug 2009

asi práve preto, že ich má on ok, sp. sa aj tak zavádzajú priamo do maternice pokiaľ viem..

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

Mimus4ka sa začínam báť bude to síce až v septemri možno ale bojím sa že nám IUI nevýde 😅 😢

vevericka80
6. aug 2009

lillz musis pozitivne mysliet

lillyanka.lillyankov
6. aug 2009

veve máš pravdu po IUI neúspešnom príde druhé IUI úspešné, nie je možné aby Boh nebol a nepomohol nám k nášmu vytúženemu zazraku a snu 🙂

a takisto aj vám všetkým zo srdca to prajem, nech som aspoň s niektorými s vami tehulka, a neskor mamička nechcem tu ostať sama ☹

vevericka80
6. aug 2009

presne tak...urcite raz pride nas cas 🙂

deny3
6. aug 2009

ahojte, dnes tu bolo trochu živšie 🙂
Dafy neboj, dopadne to dobre, ja som mala iba 5 vajíčok, tri sa oplodnili a Hredzák automaticky povedal, že vloží tri, lebo nemá význam jedno zmrazovať. Aj ja si myslím, že nezáleží na množstve, ale na kvalite a pri nižšom počte sú pravdepodobne aj kvalitnejšie vajíčka.

katy, trochu blbá otázka, ale kedy uvažujete o druhom bábetku ? ja sa trochu bojím toho veku, ale na rozdiel od teba, keď to nepôjde prirodzene, musím skúsiť opäť IVF, ale už ako samoplatca. Raz to isto skúsim, nejak na to budeme musieť nahrabať.

dafy
6. aug 2009

Deny dakujem spolieham sa ze budu kvalitne 🙂

asi poviem Hredzimu ze ked mi ich bude vkladat nech tu pipetu tam necha aspon 5min 😀 nech bobaciky maju čas sa poriadne usalasit.lebo tie predosle sa asi nestihli vykotulat za tu pol minutku 😀

katy2
6. aug 2009

deny, po surodenca si pojdeme hned, ako to bude mozne po sekcii.... musim sa spytat porodnika, co odporuca, ale nakoko sa citim v pohode, laka ma to hoc aj po novom roku.... uvidime.... 😉

melisska
6. aug 2009

dafy 😀 😀 😀 😀

mne vestica povedala ze otehotniem na buduci rok jun-august a prirodzene 😀 takze z KEtka nic

dalida
6. aug 2009

Dobry vecer, splnieckovo. 🙂 Zopar dni som tu nebola, ale poctivo vas citam. 😉 Vsetky vas zdravim, vitam nove snazilky - lily 🙂 , cakatelkam drzkam palce - Jaanulienka, davaj pozor na bambulky.
Melisska, to fakt? Keby dal Boh, ze otehotnies teraz po KET a potom hned prirodzene v auguste, to by sa dalo stihnut, nie? 😵
Dafy, dolezita je kvalita nie kvantita a aspon ta nebude trapit OHSS. Kedy ta caka transfer? Budem drzat palce. 😉 Peknu nocku.

dafy
6. aug 2009

Dalida zajtra o 12tej 🙂 najlepsie je na tom ze nemam kde nechat Emmku tak ju musim zobrat so sebou to bude zase otázok 😀 😀 😀 dufam ze tam nerozobere Hredzimu ordinaciu 😅

dafy
6. aug 2009

meliska mne asi pred 12rokmi tiez vestica povedala ze budem mat 3deti 😀

melisska
7. aug 2009

Dievcata priznam sa vam 😔 bola som na KET a nepodarilo sa 😔 ☹

melisska
7. aug 2009

......... 😵 😵 .................😵 😵
....... 😵 😵 😵 ........... 😵 😵 😵
...... 😵 😵 😵 😵..... 😵 😵 😵 😵
.... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
...... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
....... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
.......... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
............... 😵 😵 😵 😵 😵
.................... 😵 😵 😵
..........................😵

Posielam vam s laskou 😵 🤐 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre