Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
10. apr 2013

@bambula268 ahoj ako pokracujes?

ozaj babulky viete nieco o odchode Hredzaka zo SPLN-u? nahradit ho ma Dr. Toporcerova 😲

ja som po 2 atb a odporuca sa mi pockat jeden cyklus...takze asi az v maji...boze moj ten cas sa tak vlecie ☹

bambula268
10. apr 2013

@haannka v utorok som bola na odber a zajtra idem na vklad, tak mi drz prsty..nepocula som nic o odchode doktora Hredzaka 😒 skoda,ze tebe sa to prelozilo koli chorobe,ale lepsie preliecit a potom ist do toho...tak teraz len oddychuj, drzim ti prsty 🙂 ..veru,tak ako pises cas sa vlecie a mne sa bude teraz tie 2 tyzdne,tak musim mysliet pozitivne,ze to vyjde..

haannka
10. apr 2013

@bambula268 no to ti teda straaasne drzim palce...a kolko ste mali oplodnenych?

bambula268
11. apr 2013

@haannka dakujem ti velmi pekne..uz to mam za sebou, uz sme doma s malymi babulkami 🙂 6 vajicok bolo oplodnenych, 2 mi vlozili...a este nam ostali 4 mrazacikovia 🙂 takze teraz cakat 2 tyzdne, dufam,ze to dopadne pozitivne 😉

haannka
11. apr 2013

@bambula268 tak teraz len oddychovat ...ved ty si uz vlastne tehulkaaaa....davaj na Vas pozor...no vidis tak si ma predbehla 😉

katy2
11. apr 2013

@bambula268 jej, drzim palce 😵 😵 😵

bambula268
14. apr 2013

@haannka
@katy2 dakujem vam dievcata...verim,ze Pan Bozko pomoze, aby bambulky rastli dalej 🙂

lenkahh
15. apr 2013

@haannka dnes som bola v splne a uz tam pracuje Dr. Toporcerova. Bola veľmi milá, všetko mi vysvetlila, mohla som sa pýtať na čokoľvek 🙂 síce na Dr. Hredzáka nemôžem nič zle povedať, lebo som bola pri nom iba 2x, aj to len na tie prvé vyšetrenia.

katy2
15. apr 2013

To su mi novinky 😕 A to uz hredzi v splne nerobi? ved to bola jeho firma.....

mirkakn1
17. apr 2013

to fakt tam uz nerobi?

mirkakn1
17. apr 2013

teraz neviem, ci je to dobre alebo nie, mam schvalenu ziadost 😅

bambula268
18. apr 2013

to su mi novinky,ze dr.hredzak tam uz nie je..hm,tak mne robil mozno jedno z poslednych ivf,tak dufam,ze sa mu to podarilo 🙂 ...skoda,ze tam nie je, podla mna bol v pohode,ja som bola spokojna 🙂

haannka
18. apr 2013

@bambula268 ahoj.. ako tehulka nasa? kedy testujes? ja by som uz zacala 😀...ako sa citis?

bambula268
18. apr 2013

@haannka ahoj, tak neviem, asi pockam este par dni, aj ked ma to laka..robila som ovulacny, lebo vraj ukazuje skor tehotenstvo ako tehot.test, ale neviem ci to je tak naozaj, alebo somarina..kedze mi vysla iba jedna ciarka, ale dnes je 7. den, tak mozno mi este neukazuje hormon..tehot. test som zatial nerobila, pockam asi do nedele..joj,taka som nedockava, a dni sa vlecu strasne pomaly..a ty co a ako? 🙂 ja mam nafuknute brucho jak balon,ze uz len cakam kedy vzlietnem.. 😀

haannka
21. apr 2013

@bambula268 no co????? testovala si??? drzim palce 😉

haannka
25. apr 2013

@bambula268 ???? ako???

pimma
26. apr 2013

neviete kedy maju v splne letnu dovolenku?

haannka
29. apr 2013

myslim ze PLNENIE V SNOV V SPLNE pomaly konci....ja som zhrozena...
kto vie o com hovorim da mi za pravdu...
dovidenia SPLN!

lubanka
29. apr 2013

@lenkahh čože? ja som chcela ísť budúci týždeň na KET 😕 😕 😕 čo teraz? to ako to? a prečo? a tá sestrička tam ešte robí? keby som aspoň nemala mrazáčikov, tak už tam ani neidem... niekde som čítala, že tá dr. má hrozne nízku úspešnosť... ale to mám len z počutia, či je to pravda neviem 😕 no téda... keď tam niektorá k tej dr. pôjdete, tak prosím dajte vedieť... a on niekam inam išiel? ja mám milión otázok ☹ 😨

lubanka
29. apr 2013

😝 ja z toho šoku už somariny píšem... nie budúci týždeň, ale mesiac... 😖

majka2205
29. apr 2013

@haannka ahoj môžeš napísať viac o čo ide?

lenkahh
1. máj 2013

@lubanka bola som pri nej len raz a raz som jej volala. bola veľmi milá, viac o nej neviem. A tá sestrička tam stále robí 😉 Myslím si, že ta úspešnosť závisí aj od iných faktorov, nie len od lekárov. Musíme myslieť pozitívne a budeme mať toooooľko detičiek 🙂 😉

lubanka
1. máj 2013

@lenkahh myslím, že máš pravdu... musíme len veriť... ja k nej plánujem, teda na KET (ako som už spomínala), ísť len čo dorazí mrcha, tak potom napíšem ako to prebiehalo... dúfam, že stimulka nebude odlišná (mám totiž nachystaný estrimax a utroš)
ďakujem za odpoveď 😉 a ak sa môžem opýtať, ty teraz ideš niečo podstúpiť? alebo si už po?

evka252
2. máj 2013

@lenka7003 veru vyjde.... 🙂

lenkahh
3. máj 2013

@lubanka Idem na IVF. Mám už doma aj lieky. Išla som na 18 DC pichnúť decapeptyl, ale doktorka mi zistila, že mám funkčnú cystu, čo mi zostala po ovulke. Takže nič sa nekonalo 😠 Je to cysta, ktorá by sa mala po ms vstrebať, takže uvidím. Mala by som tam ísť okolo 17-steho, ale neviem či začnem stimulovať pretože na konci mája mám štátnice a všetko to vychadza tak tesne. Ako dlho trvá stimulácia? Mám predpísaný menopur. Teoreticky, by som este mohla v čase štátnic stimulovať a odber by vychádzal tesne po. A este otázočka, dá sa odber vajíčok posunúť o + - 1 deň? A inač estrimax a utroš mám aj ja napísaný, takže tym budeš môcť určite stimulovať 😉

lubanka
3. máj 2013

@lenkahh ono tá dĺžka stimulky pred IVF je individuálna ako aj dávky... záleží ako na nich bude reagovať telo... ale predpokladaj, že cez mesiac je to isto (mne to vychádzalo celé spolu cca 50dní - dlhý protokol) 😉 po druhý krát to bolo o niečo kratšie, lebo som dostala krátky protokol. Či sa dá výber posunúť 😕 no neviem... už sa rozhodni ako sama uznáš za vhodné, ale osobne ti poviem, že po štátniciach to budeš mať lepšie... ja som (1IVF - úspešné, aj keď to potom neskôr skončilo veľmi zle ☹ ) mala štátnice v apríli, v máji som sa hodila na stimulku, 17.6. bol výber, 22.6. vklad a o dva týždne // ... vieš psychika sa ukľudní, telo tak isto... 😉

cocka3
3. máj 2013

...... bola som v "SPLNE",doktorka síce pôsobí milo,ale neako strácam nádej!!!Veľmi dlho sa čaká,uprednostňuje svoje pacientky a "my SPLNACKY" musíme čakať hodiny!!!!!!!!!!!!Zatial to vyzerá na gynekologickú ambulanciu,tak uvidíme či sa na tom niečo zmení :-/................Doktor síce bol "nemluvňa",ale za ten čas čo sme ku nemu chodili,tak získal našu dôveru-svečí o tom naša malá dcérka...ale teraz..odísť nemôžeme,lebo vedľa máme "mrazáčikov"....náádej zomiera posledná a verím,že sa to podarí,aby to neboli zbytočne vyhodené peniaze a strata času!!!PS:sestričku zo Splnu si adoptujem 🙂

lubanka
3. máj 2013

@cocka3 Vďaka za info... 😉 som na tom podobne... tiež tam musím iba kvôli zmrzlinkám... takže si mám zobrať z domu knihy, časopisy, háčkovanie? keď sa tam toľko osedím... 😠 a máš pravdu, sestrička je fantastická ženská... ešte že ona tam ostala 😵 a nevieš prečo sa to tam tak pomenilo? myslím prečo to naše "nemluvňa" ( 😀) odišlo ...

nana123
3. máj 2013

ahojte, my mame nasho drobca zo splnu a od dr. hrezaka a boli sme spokojny na 1x to vyslo 🙂. Haannka si ma urcite pamat 🙂. Predtym nez sme zacali navstevovat spln, boli sme u toporcerovej v starej nemocnici... Vobec neodporucam!!! Zdalo sa mi ze nevie co robi, rozpravala mi tam nezmysli ze musim postupit 3x inseminaciu a potom mozem ist az na IVF. pritom s mojou diagnozou som nemala vobec ziadnu sancu s inseminacou ☹ . Zabyla som u nej zbytocne 3/4 roka a bola som u nej aj na laparoskopiu s tym ze ked tam bude najeky nalez hned to odstrani. Zostalo len pri dohode a potom som mala ist znova na laparoskopiu na odstranenie zrastou!!!! Tak ste ma vobec nepotesili lebo som chcela ist k nim si po dievcatko, ale ked tam je ona tak to si velmi rozmyslim....

nana123
3. máj 2013

@haannka nooo aj ja som na tom tak isto ako ty... A tak som verila ze budeme mat rychlo druhe babo 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre