Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

cavik
17. júl 2009

nie....."kro sa pridá "....ale "kto sa pridá ? " 😅 😅

taella
18. júl 2009

ahojte všetky vás pozdravujem a prajem pekný víkend a pridávajú sa už aj moji polročný drobci 😀
ale ten čas letí 😝

katy2
18. júl 2009

Dobre ranko 🙂
taellka, vsetko najlepsie k polrocku drobcom.... to fakt uteka.... 😵 😵 😵
my mame dnes 6 tyzdnov 😉

kukulik30
18. júl 2009

dobre 🙂 ranko
taella veru, cas tak rychlo leti, na detoch to je najviac vidno 😀 drobcom zelam vsetko najlepsie k polrocnici a posielame bozteky 😵 🤐 🤐

Katy aj Hanulke posielame bozteky 🤐 🤐 ...uz 6 tyzdnov, nedavno sme tu cakali na porod 😀

sobka
18. júl 2009

Dobrá ranko cavik, Katy2, kukulik, taelka a ostatné splniečka...ste štastné maminy, 😲 😲 😲 takých krásnych drobcekov máte....nádejame sa vsetky, že aj my ostatné čakateľky Vás dobehneme už čoskoro 😉 Krasne leto že? Ja idem dnes s drahým za priatelmi na Domašu, len tak naotočku, nech mi vyprchajú pochmurne myšlienky, lebo doma sedieť a premýšlat ci to ako sa citim je ono, alebo už zas to , co každý mesiac, to je katastrofa. Dnes som 8 den od ET a pocity zatial zmiešané...tak dufajme, že vsetko dopadne dobre.

deny3
18. júl 2009

ahojte, dnes je opäť na zdochnutie,kde je to ochladenie?
Katy to ale letí a vlásky malej zostávajú? 🙂

Taella pamätám si ťa, keď ja som na koníku začínala a ty si rodila, malý sú krásny, kde má Karolínka vlasy ? 🙂

Na deťoch vidí človek ako ten čas letí, len mne sa to nejak vlečie.

katy2
18. júl 2009

deny, malej zatial vlasky zostali a dorastaju jej nove, takze sa este viac zahustuju..... 😵 ani nevyzera, zeby mali vypadat.... ani jeden jej doteraz nespadol, co inym detom uz davno zvyknu padat..... 😉
sobka, drzim palce 😵 😵 😵
myslim na vas vsetky.... 🙂

melisska
19. júl 2009

prajem vam krasnu nedelu, uz chladnu 😉
taellka naozaj to rychlo leti, posielam pusinku drobcekom 🤐 a katy aj hanicke 🤐
sobka drziiiiiiiiiiiiim palce 🤐 😵
kukulik ako sa ma Samko?

jespera
19. júl 2009

Ahojte, aj ja sa pripajam k pozdravu od Melissky.
Vcera ma kamaratka skalopevne presviedcala ze po ivf sa odporuca - alebo malo by sa rodit iba cisarskym.., je to pravda? mne sa to nejako nezda...

kukulik30
19. júl 2009

Ahojte 🙂
melisska, my uz lepsie, konecne Samko bez teploty...predchadzajuce dni boli krusne, nie a nie zbit horucku, davali sme lieky , zabaly a nic, ale dne suz fakt fajn, uz je aj culy, zrejme zabrali aj ATB 🙂

jespera, uz sme to tu raz preberali...nazory sa roznia...podla mna nie je dovod rodit cisarskym, ak nie je nejak zavazna indikacia, ako zla poloha plodu, vek matky, viacpocetna gravidita alebo ine zdravotn problemy, co je tead aj u normalneho tehotenstva..u nas v SNV rodia po IVF ako normalne tehotenstvo , ak nie je problem, spontanny porod 🙂

lulockka
19. júl 2009

Ahojte prajem krásnu nedeľu.Ja som práve dorazila domou s práce bola to dlhá 24 ale dúfam že to dospím.Meliska som rada že sa Samkovi polepšilo. 🙂

melisska
19. júl 2009

jespi naozaj ked nema zena problemy je to ak normalne tehu 😉 nemusi rodit cisarskym 🙂

kukulik to som radaaaaaaaa, posielam mojmu boalcikovi pusinku 🙂

lulocka, si unavena moja 😀

kukulik30
19. júl 2009

odovzdam melisska 😵
lulockka myslela si asi mna, ale pisla si melisska 😀 ... veru aj ja som rada, ze uz je to so Samkom lepsie 🙂

melisska
19. júl 2009

kukulik my sme vcera kupili novu chladnicku 😀 tak sa vytesujem a dostala som ku nej aj hosky bycikel DEMA damsky 😀 😀 😀 maju nam to doviezt pondelok, zacnem s byciklovanim 😀

sobka
19. júl 2009

Ahojte splniečka,krásnu nedelu prajem 😵 Konečne počasie, aké sa dá zniesť nielen pri tých hormonoch. Dakujem dievcatá, že na mna myslíte. Kukulik, som rada, že Samko je už pomaly fit, teploty v toomto počasí niesu vhod, verím , že na dovolenku do tatier ešte vyrazíte. My sa chystáme teraz na návstevu pozriet mesačnú prinzaznu, nech sa na mna nalepí...hm, 😅 . Cítim sa tak vselijak...raz ako na krámy a raz nič...prsia tiež nič...tak neviem. Akurát vecer pri vkladani utrogestanu citim už tak teplo, vlhko, asi to je predzvest odlupovania sa maternice, čo? Aj vy ste to tak citili? Merali ste si bazal. teplotu niektoá? Niekto tu pise aj krcku, neda sa to nejak predvidat takými metodami? Vy co ste boli makoniec tehule, citili ste takto nejaku zmenu v teplote v posve? juj, velmi už zacinam mať strach 😢

mima263
19. júl 2009

sobka veľmi Ti držím palce.
Fakt nevyskúšaš zajtra ráno testík - bol by to už 10 deň.

melisska
19. júl 2009

sobka drzimpalce a ver mi ked to ma vyjst tak to vyjde, stresy a sledovanie sa npomaha, ja viem je to tazke, ja som bola uz 6-krat a stale som nervozna a zbytocne 😉 🙂

dalida
19. júl 2009

Dobre popoludnie, kocendy. 😉 Sobka, myslim na teba a silno drzkam palce. Pevne verim, ze ti to vyjde.
Melisska, tu si? Je mi hrozne smutno. Citim neskutocnu bezmocnost a... neschopnost... Chcem babatko a... Chceli by sme to skusit s manzelikom tento cyklus prirodzene, ale moc si neverim. Doma mam ten clostil na ovulku a duphaston, no neviem neviem... September sa mi zda prilis daleko a teraz to uz v Splne nestiham. ☹

sobka
19. júl 2009

Ahojky babule, dakujem za prsticky, už sme doma z návstevy, miminko prenádhernééé...ako tie vase 🙂
Mimi, nie, netestujem...naozaj nechcem mat este jeden stres navyse ci ti vyslo a ci to vobec vyjde..vid kukulik, tak radosť a potom sklamanie...nie, to nie..ja vydržím... 😉

mima263
19. júl 2009

Sobka jasne. Tak potom držím palce na krv. Ideš asi v piatok, že?
Ja sa snažím dožiť do zajtra, ale je to veľké trápenie, bolesti´a strach, či vôbec vydržím.
Každopádne sa to zajtra rozlúskne, či naši šmolinkovia skončia v mrazáku, alebo si ich prinesiem domov.
Držte palce

melisska
19. júl 2009

dalidka poznam tu bezmocnost, ale bud trpezliva si este mladucka, tak uricte budete mat dietetka 😉 ver tomu moja, je to zvlastne ale aj ja mam dnes zlu nedelu 😉
sobka mas pravdu s testami, ja som testovala vzdy a nic a 2X som netestla a bola som tehu 😉
mimkaaaaaaaaaa 🤐 😵

lulockka
19. júl 2009

Tak ja som už hore Kukulik prepáč ale asi stej únavy som to poplietla.Mimka zajtra ti silno držím prsty a myslím na teba 🙂

zajacik...
19. júl 2009

Pekny vecer 🙂
Mima zajtra drzim palce!
Sobka drzaj sa 😉
Dalidka nebud smutna, september je tu o chvilku ani sa nenazdame a pojdeme IVFkovat 🙂
Ahojte vsetky SPLNiecka 😵

zajacik...
20. júl 2009

Taellka krasna fotka 🙂

zajacik...
20. júl 2009

Babulky ja som teraz volala do SPLNu ze co a ako ohladom ziadosti, tak ma sestricka vobec nepotesila, ze teraz im prislo od Dovery, ze si ziadaju strasne vela veci k ziadosti - nanovo urobit vysetrenia - horm. profil za 3 cykly, vysetrenia na chlamydie, ureaplazmy... no mna asi porazi. A ja som si myslela ze v septembri uz budem mat decapeptyl v sebe, a takto to vyzera ze to tento rok stihnem len tak-tak 😠 😒 ☹

lyndus
20. júl 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuj zajacik, to je teda, ja uz vazne nechapem tie poistovne...platime im tam nekrestanske prasule a ked nieco potrebujeme, tak sa tvaria, akoby nam robili milost 😠
inac my sme vecra tiez mali nejaky blby den...manzel od rana nasrdeny, asik zly den a ja od neho...svokrovci len kukali vcera, ked sme dosli na obed... esteze je tu dnes novy den 😀

taella
20. júl 2009

chcela som dať link na celý album , tak ešte raz 😉
http://www.facebook.com/album.php?aid=28984&id=...

dalida
20. júl 2009

Krasny den, splnieckovo. 🙂 Taelka, mali su nadherni. 🙂 Rastu do krasy. 😀 😵
Zajacik, ufff, tak to je dost vela tych vysetreni, no nie??? 😕 🙄 Uz pomalinky zacni riesit tie vysetrenia a do oktobra - novembra zacnes stimulku, ak to dobre pocitam. 🙂 Myslim na teba a drzkam palce. 😉
Melisska, dakujem za povzbudzujuce slova. Dnes mi je ovela lepsie. Uz pred sebou vidim "svetlo". Zatial take malinke, ale je tam. 🙂

lucietta
20. júl 2009

taelak, mozem sa opytat, ako si dala ten odkaz na album, nejako na to neviem prist 😖 kujeeeeeeeeeeem 😀
Dalidka, urcite to bude dobre, drzime palceky na ceste za svetielkom 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre