Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jespera
4. jún 2009

Melisska neblazni s jednou /, testni rano - nie teraz vecer. Neverim tomu ze nie si tehotna, neexistuje!!!!!!!
Inac ahojte.

kukulik30
4. jún 2009

melisska 😠 ty jedna ...ja ti aj tak neverim a testu tiez!!!

jaanulienka
4. jún 2009

ahojte babenky, dlho som sa neukazala takze neviem ako je ktora daleko.

Meliska urob ranny testik!

Moj muz bol dnes na urologii, ma za sebou komplet prehliadku a vsetko je ok. Aj jeho spermiogram bol dobry.
V Splne mu vysiel zly a to 2x. Dg - lenive spermie a bolo ich malo. Teraz ich mal dost a boli v poriadku a aj hustota. Bolo ich tak akurat po 3 - dnoch. Nejedol ziadne vitaminy tak ja uz teraz fakt neviem.

lulocka
4. jún 2009

Ahojte tak ja v nedeľu pichám prvú inj.Niekde predtým ste písali a aj ste dali stránku kde je podrobne ako sa pichá ale neviem ju nájsť neporadíte?Môj gyn.mi odmietol dať marodku s tým že on s tým nemá nič spoločne že nech mi ju dajú oni proste sa so mnou ani nebavil. ☹

jaanulienka
4. jún 2009

Lulocka - daj si youtube.com a do vyhladavaca IVF - je tam manzelsky par ktory si natocil postup

lulocka
4. jún 2009

jaanulienka dakujem

melisska
4. jún 2009

Dievcata nie nie som keby som bola tak su dve mna keby vlozil 20 nie som tehu ja si to nezasluzim byt matkou
dofrasa co napisat to sa neda

melisska
4. jún 2009

povedzte preco mam zit pre manzela, moja rodina rozbita nemam preco zit

mima263
4. jún 2009

melisska 😢
prosím, nehovor, že si nezaslúžiš byť matkou a že nemáš prečo žiť - NIE JE TO TAK

deny3
4. jún 2009

meliska prestaň mať takéto reči!!! že si nezaslúžiš byť mamou? čo to má byť? nebudem ťa presviedčať, že zle vidíš na test, ale takéto reči nemaj, prosím!! vyplač sa, vykrič sa, niečo rozbi ,ale chceš si snáď ublížiť? už to viac nehovor ! v marci moja 20 ročná sesternica spáchala samovraždu v Írsku a čo myslíš, komu tým ublížila? Stále máš pre čo žiť, ak to teraz naozaj nevyšlo, máš ešte niečo odložené, ale najprv sa musíš dať TY dokopy. A kým nemáš výsledky z krvi, tak nerob unáhlené rozhodnutia. držím palce, neboj, raz bude dobre.

melisska
4. jún 2009

mima, deny, vy neviete ja sa citm ako zbytocna hlupa handra v tomto zivote

lulocka
4. jún 2009

melliska hlavu hore ono sa to spraví ešte máš celý život pred sebou nezúfaj.

kukulik30
4. jún 2009

melisska 😕 to co to citam 😕 😕 😕 ...deny ma uplnu pravdu, napisala mi to z duse...viac na taketo veci ani nepomysli,,,ze zbytocna hlupa handra v v tomto zivote...co to hovoris...neviem, kto si to zasluzi viac 😔 ja viem, ze ty matkou budes...skevleou matkou...ak nie teraz , ale neskor urcite..a okrem toho si testovala vecer a si 10DPO, takze kludne to moze byt cele inak..pockaj si na krv a potom sa rozhodne a budes uvazovat co dalej...

deny3
4. jún 2009

viem meliska, že máš hroznú depku, to je pochopitelné. Ja som podobné pocity mala, keď mi jeden "gynekológ" povedal, že deti mať nemôžem, lebo som už stará a tučná, že je to moja vina, kde som bola doteraz a čo neschudnem. Boli sme mesiac po svadbe a ja som sa išla rozvádzať, že načo bude s neplodnou ženskou. Trvalo to niekoľko dní, až mi muž musel vynadať, že som blbá /povedal to tvrdšie/, čo rozprávam, že chce byť hlavne so mnou a ak naozaj nebudú deti, nájdeme si nejaký iný cieľ v živote. Zdalo sa mi to len také kecanie, ale predsa pomohlo a po svadobnej ceste som zašla za Hredzákom. Vyplač sa, mne to pomáha.

zajacik...
4. jún 2009

Melisska mojko je mi strasne smutno ked citim aka si nestastna... drzkaj sa, mas tu nas, my ta podporime ako vieme... je mi hrozne, ja neviem co ti mam napisat... drzkaj sa, myslim na teba...

ladenka77
4. jún 2009

Melisska to co su toto za reci!!!!Normalne si ma nasrdila!!! Ja si vas len citam,tiez sice patrim pod Hredziho kridla,mame skoro dvojrocnu kocku po 10-tich rokoch....a na 5-ty krat,ale neprispievam,,,,,nikdy,podotykam nikdy som take nieco z ust nevypustila....nie si ani zbytocna a ani nijaka handra...aa vobec este ani nevies ci si alebo nie si tehulka,mne nic nebolo a tiez som si hovorila...aaa nevyslo kaslem na to ,mame sami seba,kupime si psa a podme prerabat dom...pchala som do seba lieky,tak ako vy ,a povedala som si naco ,ked z toho nic....ani na krv som nesla,ale aby som nezrala tie lieky tak som si spravila test,ani neviem aky,nejaky lacny ,obycajny,na 15-ty den po KETe,a bola len jedna,a kym som vysla zo zachodu sa slabulinko objavila aj druha.....
A ty si robis test na 10-ty den??????????Takze NIC NIEJE stratene a vydrz,ak mas chut tak sa vykric,niekde v lese....a bud kludna.....mne dali 3 embr.,jedno sa vobec nechytilo,a druhe nas opustilo a nakoniec ostala Saska....a poviem ti pekny babol,akoby sama povedala.....
Tak sa drzkaj,myslim na teba....

kukulik30
5. jún 2009

dobre ranko 🙂

Melisska, kde si? uz je lepsie? ☹ 😔

lyndus
5. jún 2009

ahojte bebulky... mno chvilku tu neni som a take veci tu citam 😠 melisskaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, to co za nezmysli tu pises prosim ta, kazda zena, ktora po tom tuzi si zasluzi byt matkou, nad takym ani neuvazuj!!! 😠 atestuje sa raaaaaaaaaaaaaaaaaano mojko, nie o siestej vecer, mno, ty jedna, dufam ze si sa z toho vyspinkala pekne do ruzova 😉 mame ta radi moja, tak nepis chlopotiny, dobre? 😉

lyndus
5. jún 2009

ahoooooooooooooooj kukulik, ako brusko moja?

kukulik30
5. jún 2009

brusko sa mi zda rovnako napnute, akoby uz malo puknut, picha ma po bokoch...snad bude dobre, ale dycham v pohode, aj som sa dobre vyspala 🙂 a pijem a pijem...ako pijan 😀

lyndus
5. jún 2009

super, len pekne pi 🙂 nech si do pondelka uno tuti fit 😀 a bambulky sa mozu zahryzkat 😀

kukulik30
5. jún 2009

davam si preventivne aj Anopyrin na riedenie krvi, pol tabletky 100mg...ale rozmyslam, ze si to zvysim, na celu tabletku

lyndus
5. jún 2009

mno snad to pomoze 🙂 inac mne doki hovoril, ze mam mierne zvacsene vajecniky, ale vraj sa to vstrebe, tak dufam ze ano, sem tam ich citim 😕

kukulik30
5. jún 2009

to trva dlhsie,kym sa dostanu do normalu..ale urcite to bude dobre... 🙂

lyndus
5. jún 2009

mno urcite ano 🙂 ako sa ma Samko?

kukulik30
5. jún 2009

Samko dobre...ma teraz vyhodu, ze mu pustam kazdu chvilku rozpravky a ja sa snazim viac lezat 😀 ...tak je rad, ale doobedu musime aspon na chvilku ist von..pojdeme asi ku kamoske, ona ma chlapsa o pol roka starsieho, necha sa pohraju...a ja tym padom mozem u nej oddychovat 😅 ....aj tak to pocasie vyzera na nic, z ranky bolo slnecno a uz sa opat zatahuje 😖

katy2
5. jún 2009

Dobre ranko 🙂
melisska, PROSIM TA, snaz sa upokojit...... Neutapaj sa v takych pochmurnych myslienkach..... Strasne na teba myslim, je mi luto, ze si taka nestastna....... Nic nie je stratene..... pockaj na krvicku..... Snaz sa upokojit, ublizis aj sama sebe..... Strasne by som ti chcela pomoct..... Ale akzdy si tym musi prejst sam..... Drz sa, moja......

kukulik30
5. jún 2009

katy dobre aj tebe 😵
uz iba do zajtra....a uz sa rozhodne 😉

lyndus
5. jún 2009

musi byt rad nezbednik 😀 mno jasne, treba sa vyvetrat, aspon ze mas ku komu ist 🙂
katy ahoj, krasne ranecko, ty si uz 39 TT, teeeeeeeeeeeda, uz to budeeeeeeeeeeeeeee za chvilinku 😀

katy2
5. jún 2009

kukulik, ahoj 🙂
som rada, ze sa ti to brusko nezhorsuje.... hlavne nezabudaj vela pit.....
nevies nahodou, co je to ten zatazovy test, co ma zajtra caka? 😕 vraj ma nejak zatazia po fyzickej stranke a budu zistovat reakcie malej..... ale v com ta zataz spociva?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre