Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

tinucha
8. jún 2009

Zajko, ahooooj, no vidíš, to ma ani nenapadlo. 😀

kukulik30
8. jún 2009

Ahojte 🙂
uz sme doma..v brusku mam 2 krasne bublinky...ostalo este 11 mrazacikov, z toho 4 blastocysty 😵

tinucha
8. jún 2009

Jeeeej kukulik, ty si dnes bola na transfer? Tak to silno držím palce, aby sa bublinky uchytili. Minimálne jedna!!!!! 😉 🙂

melisska
8. jún 2009

nie som tehu

kukulik30
8. jún 2009

tinuska, ano dnes...som taka stastna..citim sa uz ako tehulka 😀 ...a vy ako sa mate s Filipkom, je krasnucky, ako obrazok...isto si uzivate jeden druheho spolu s tatinkom 😵 😵 😵

a melisska sa este neozvala? na krvicku bola, lebo som sa pytala sestricky...taaaaaak na nu myslim 😔

lyndus
8. jún 2009

melisska mojaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, to mi je strasne luto, ani moje bosoractvo nepomohlo
☹ juuuuuuuuuuuuuuj mojko velmi na teba myslim 🤐
kukulik blahozelam, super, nech sa bublinky krasne zahryzkaju 😀

kukulik30
8. jún 2009

malisska.nieeeeeeeeeeee 😢 😢 😢 😢 tak sme ta so sestrickou spominali, aj ona verila tak ako ja 😔 ....dufam, ze najdes v sebe silu bojovat a verit , ze to pride...ja viem, ze na teba caka babo, urcite 🤐 🤐 🤐 posielam ti na dialku veeeeeeeelke objatie 🤐 🤐 🤐

mimusa4
8. jún 2009

ahoj tinucha 🙂
melisska 😒 .... čo ti poviem 😖 .. ale máš zmrzlinky, budú mať šancu 😉

deny3
8. jún 2009

meliska je mi to naozaj ľúto, mala si dobré tušenie. Ale nič nie je stratené, neboj, určite budeš mamina, budeš mať vlastné bábo 😉 uvidíš, či si dáš teraz pauzu alebo hop do KETu.

tinucha
8. jún 2009

Melisska nebuď smutnučká, máš ešte zmrzlinky.Uvidíš,že je medzi nimi tvoje dieťatko. 😉

kukulik30
8. jún 2009

ja si tiez myslim, ze medzi vasimi zmrzlinkami na tebacaka najvacsi bojovnik 😵

kukulik30
8. jún 2009

jankitka, opat krasne fotecky bracekov- mravcekov 😵 😵

jankita
8. jún 2009

melisska - skoda ☹ . drz sa. aj ked nepisem, sledujem a citam.
kukulik - dakujem. aj to tvoje dnesne bude o chvilu take 😀

zajacik...
8. jún 2009

Melisska 😢 😢 😢 😢 😢 nemam slov... tvoj zial musi byt teraz neskutocny.... ale drzkaj sa mojko, zmrzlinky na teba cakaju...
Tinuchka pekna fotka v pase 😵
Kukulik tak sa pekne s bublinkami opatrujte 😉
Saskia dakujem. No veru som optimistka, nic ine mi totiz neostava. Tesim sa z toho co mam a snazim sa neplakat nad tym co nemam. Takze asi tak... Ale nie vzdy som taka hrdinka, niekedy aj na mna dolahne smutok ze nemame babiku... ale ja sa vo vsetkom snazim najst to dobre, tak si vravim ze aj ked nemame babiku tak je to zrejme pre nase dobro, mozno by bola chora, alebo by sa jej nieco stalo, a to by nase trapenie bolo omnoho vacsie... takze ja to prijimam tak ako nam ma byt dane 😵
Jankitka drobci su na spapanie 🙂

dafy
8. jún 2009

meliska ☹ ☹ ☹ dneska je to asi zbytocne ti davat silu do dalsieho boja lebo mas velky žial ,ale neboj sa prejde pár dni a ty zase dostanes chut ist po dalsie bobačiky ktore na teba cakaju 😉

zuzana.dry
8. jún 2009

Meliska...nemam slov...drz sa 🙂
Kukulik oddychuj!! 😉 drzim palce...

lulocka
8. jún 2009

Meliska je mi to ľúto ale nestrácaj nádej.Kukulik a tebe prajem nech sa poriadne zahryznú tvoje babuľky.

lulocka
8. jún 2009

Mimka tak ako si sa rozhodla bola si dnes v splne?

dalida
8. jún 2009

Meliska, 😢 ☹ ☹ 😢 Prajem ti, aby sa ti opat obnovila sila dalej bojovat a ist si pre toho spravneho bojovnika. Drzkaj sa. Takto cez dialku ti posielam velke objatie.

melisska
8. jún 2009

kukulik drziiiiiiim palceky 😵 😵 😵
Dievcata ved mne nic nieje ani uz neplacem, mam to za sebou 😉 🙂 len mam este ku vsetkemu brat prednison aj wobenzyn, poznate to? mne je uz z tych liekov a injekcii na grc, mne sa zda ze uz na mne vsetko skusaju, neviem ci to nieje zbytocne, ved ked bude ten spravny cas bude aj babo 🙂

deny3
8. jún 2009

meliska, presne tak, keď príde ten správny čas, aj bábo príde. A možno už veľmi skoro. Nakoniec dobre, že si si spravila ten test, aspoň ťa dnešná krv nedorazila. A mraziačiky sú isto silnejšie ako tie predtým. Ale pravdu povediac, myslela som si, že z troch sa jedno uchytí. Ja som tým mojím pohrozila, 39 na krku, muselo sa zadariť 🙂 a inak už mám na 100% určené pohlavie, môžem začať nakupovať.
a držím palce novým čakateľkám, už tá smola sa musí skončiť, Hredzák sa mi chválil s vyše 30% úspešnosťou, tak kde je?

zuzana.dry
8. jún 2009

Deny, co cakate? Diavca alebo chlapcek? Bola si na 3D?

deny3
8. jún 2009

chlapca, na 3D idem vo štvrtok, dnes som mala poradňu a výsledok je v albume.

zuzana.dry
8. jún 2009

Uz som pozerala... 🙂 To je super, ze bolo vidiet aj na normalnom UTZ...mne moj gyndos povedal, ze dievca a na 3D, ze na 100% chlapcek 🙂

deny3
8. jún 2009

v 17tt som bola na 3D, ale Dankovčík nevedel to určiť na 100%, vraj je to ešte skoro, dnes v rámci poradne mi spravila utz a ten pipík sa nedá prehliadnuť, až som ostala zaskočená aké to je veľké v porovnaní s nožičkami, aspoň mám taký dojem, štvrtok to by mal len potvrdiť, tak som zvedavá. Ale ja som ešte nič nenakupovala, ani neviem, kedy sa do toho pustím, takže je to zatiaľ jedno. Už máš niečo do výbavičky kúpené? Ale tiež si dobre odtrpíš leto 🙂

ixi
autor
8. jún 2009

melissecka ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢 😢 .......ja nechapem preco ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ strasne strasne vela sily ti prajem
kukulik kolko si dala bambuliek?
jankyta ahoj chlapci krasne rastu 😉 😉
deny blahozelam ku chlapcekovi 🙂
a vsetzci ahojte

zajacik...
8. jún 2009

Melisska nech je cim skor ten spravny cas 😵
Deny gratulujem k syncekovi 🙂

melisska
8. jún 2009

zajacik nas cas ten spravny pride 😉
ixi neplackaj, ak to tak malo byt ja to nezmenim 😉 musim sa na to pozerat z tej lepsej stranky, dost bolo trapenia a placu, no sem tam ked bude slzicka nevadiiiiiiiiiiiii 😉 🙂
deny blahozelam k chlacekovi 😉
ixi kukulik si domov dniesla dve blastocysty 😉

mima263
8. jún 2009

ahojte všetky 🙂

kukulik aj som Ťa dnes vyzerala, len som tam bola asi príliš skoro - držím palce
melisska ten wobenzym neviem na čo ho máš brať, ale mne vyliečil chronické zápaly a je na všetko možné, ako som na tom letáku čítala. To Ti určite nepoškodí.
ulocka bola som a po dnešnom dni v práci ani neľutujem. Sú prednejšie veci. Takže mám 1 injekciu za sebou a celú "liekovú výbavu" doma.
deny aj ja blahoželám .... aj ja chcem chlapčeka ... ale vlastne to je jedno ... najlepšie 2 naraz (vôbec nie som náročná, že? 😝 )

zajacik...
8. jún 2009

Melisska ako dobre sa cital tvoj posledny prispevok 🙂 Drzkam palceky, uvidis ze ked na to nebudes tlacit a vezmes to tak ako ma byt, tak ti bude lahsie na dusicke. Uz ziadne slzicky, len vynimocne 😵 cmuk 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre