Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jaanulienka
20. apr 2009

Mirus drzim ti zajtra palce. Ja som taka trubka ze ked tu niektora napise ze zajra bude vysledok. Tak si poviem ked to vyjde jej tak aj mne lebo v splne maju tehu vlnu. 😎

vevericka80
20. apr 2009

janulienka presne tak, treba pozitivne mysliet

mirus25
20. apr 2009

všetkým vám ďakujem, že mi tak držíte palce, myslíte na mňa a prajete mi tie najlepšie výsledky.
neviete si predstaviť čo to pre mňa znamená. človek sa nemá komu zveriť. keby som vás tu nenašla, tak by som sa utápala vo svojom vnútre. jednoducho človek to potrebuje zo seba dostať von.
ešte raz vám veľmi pekne ďakujem. 😉 🙂

mirus25
20. apr 2009

ixi čo máš s pecenkou ?

jaanulienka
20. apr 2009

aj ja som rada ze je tu ta moznost s vami pokecat lebo tie ktorym sa to podarilo supom nemaju ani sajnu co je to cakat na //.

fafinkka
20. apr 2009

Ahojte,
jaanulienka, tak to je pravda, že v splne majú tehu vlnu....... My sme na konci 8 týždňa... Prajem všetkým snažilkám, aby sa im to podarilo.

mirus25
20. apr 2009

jaanulienka presne tak. a len my vieme najlešie ktorá čím prechádza. žiadna ina to nevie pochopiť. práve že v tom vidia ešte aj senzáciu.

ixi
autor
20. apr 2009

dafy kde si????????????????????

jaanulienka
20. apr 2009

ahoj fafinkka - tak to som rada ze je tu niekto aj z mojho smeru. Konecne 😉

mirus25
20. apr 2009

ahoj fafinkka.
ďakujeme. aj vám krásne tehulkovanie. 😉

kukulik30
20. apr 2009

fafiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, ja tu kuknem a koho nevidim 😀

ixi
autor
20. apr 2009

mirus nic 😀 😀 😀 😀 len ze jeme tolko liekov 😀 😀 😀

mirus25
20. apr 2009

ixi. aha už chápem. nejak mi občas nedochádza. 😀

ixi
autor
20. apr 2009

idem pozret panelak 😎

ixi
autor
20. apr 2009

mirus 😀 😀 😝 😀 😀 😀 😀 ani mne............

mirus25
20. apr 2009

aj ja idem baby.
majte sa pekne. zajtra sa ozvem. 😉 ešte vám prajem pekný večer. 🙂

jaanulienka
20. apr 2009

aj ja idem mrakat panelak. PAPA ZIENKY

kukulik30
20. apr 2009

a jaku mas peknu fotku 😵 😵 😵 ta pis castejsie, neeeeeee 😀

kukulik30
20. apr 2009

mirus zajtra cakam na // 😉

fafinkka
20. apr 2009

ahoj kukulík, ale som sa s ňou potrápila 😎

kukulik30
20. apr 2009

no ale ten vysledok..ta brdo 😉

kukulik30
20. apr 2009

ako sa citis?

kukulik30
20. apr 2009

odkedy sme spolu volali, tak asi ziadna zmena, ze? 🙂

melisska
20. apr 2009

mirus, zajtra nam ukaz // 🙂 😵

mima263
20. apr 2009

lulocka idem zajtra ráno.
A k tým diagnózam, u nás je to zatiaľ manžel 98 % zlých a ešte sú aj lenivé, podľa HP som nemala ovulku - podľa ovu testu áno - tak neviem

taella
20. apr 2009

dobrý večer ,
ja až tak neskoro večer sa hlásim , detičky okúpané a teraz pekne spinkajú 😝
dnes sme boli po mesiaci na poradni a Oliver už váži 4200 g a Karolína 4050 g. Už je čo držať a nosiť 😀 😝

Katy ani ja som v 32 tt nemala nič pripravené a všetko sa stihlo , zatiaľ čo som bola v nemocnici aj presťahovať byt stihol manžel . Ale nato nemysli , že by si už teraz išla rodiť , to iba ja som výnimka 😀

Všetky stimulantkam a čakateľkam na výsledok držím palce 😉

lulocka
20. apr 2009

mima tak možno sa tam stretneme. 🙂 Aj môjho manžela spermiogram nevyzerá vôbec dobre a s ovulkou som mala tiež problém ale dalo sa to do kopy.Zajtra ti držím prsty a daj vedieť ako si dopadla. Dobrú noc všetký. 😉

ixi
autor
20. apr 2009

ahojte ja som teraz prisla z pohotovosti od zubara z kosic 😠 taka glupa doktorka az no bavila sa somnou ako s debilom a kym som vosla do ordinacie musela som dat 2 eura obciansky a karticku poistenca 😠 😠 😠 a este mi to tak spravila ze ma to boli viac 😠 😠 😠 a zajtra cely den v praci tak dakujem pekne 😒

ixi
autor
20. apr 2009

dobru nocku papa

zajacik...
20. apr 2009

Caute SPLNiecka, normalne vas nestiham 😅
Mirus na zajtra drzim palce, nech su tam krasne // 😵
Melisska gratulujem k 1. vcielke, a co sa tyka toho decapeptylu, ako tu uz niekto spominal, aj ked si ho ides vybrat do lekarne na recept, nedoplacas za neho nic...
Janulienka my sme isli na IVF tiez kvoli endometrioze, manzel ma spermie OK, teda problem je na mojej strane...
Kuspitka drzkam palce nech to spinenie cim skor prestane aby si si mohla tehulkovstvo uzivat bez komplikacii 😉
Ahojte ostatne babulky, dobru nocku 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre