Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
6. máj 2009

lyndus ja viem 😉 ja tiez ne zle ale myslim ze to nieje prirodzene uz teraz viem ze to nevinde

ixi
autor
6. máj 2009

neboli sme nikde a kto ma ma poslat?

deny3
6. máj 2009

ale v centre ti ixi nepomôžu, mám dojem, že tam ide len o oplodňovanie, možno by to chcelo laparoskopiu, bola si na nej?

lyndus
6. máj 2009

mno tvoja gyndoska...poved jej, ze chces aby ta s manzelom poslala na geneticke testy, ci nieje nejaky problem medzi vami s manzelom...povedz jej ze po kazdom transfere tak na 5 den spinis, ze to vyzera akoby malo embijko problem sa uhniezdit alebo udrzat a ze si mala aj MA...inac ked si bola tehula aj vtedy si spinila?

ixi
autor
6. máj 2009

hej aj vtedy

ixi
autor
6. máj 2009

deny ja viem ze v centre mi nepomozu ale tiez ta nemozu oplodnovat ked mas dajaky taky problem ja naeviem

ixi
autor
6. máj 2009

lyndus ja nieso vydata 😎

ixi
autor
6. máj 2009

no dajak to riesit budem....

deny3
6. máj 2009

myslím, že má svoje spôsoby, hormonálny profil, laparoskopia, spermie a to je všetko. u nás s mužom všetko vyšlo Ok a prirodzene to nešlo, dokonca keď mi sledoval cyklus, aj som ovulovala a nič. Napríklad mne nikdy nikto nevyšetril štítnu žľazu a u nás to je v rodine, mama, jej mama, mamine sestry.
keď čítam tému 40tničky tak žasnem, na aké všelijaké vyšetrenia chodia, ani som nemala potuchy, čo všetko vplýva nielen na oplodnenie ale hlavne na udržanie tehotenstva.
Uvidíš ako to teraz dopadne a potom posurfuj po nete a musíš otravovať lekárov.

ixi
autor
6. máj 2009

deny a na laparke som nebola

deny3
6. máj 2009

a to už prečo?

ixi
autor
6. máj 2009

vies lebo ked ma oplodnuje a ani sa ta neopyta ci bol dajaky problem ved ani sa s nim nestretnem

ixi
autor
6. máj 2009

co preco

ixi
autor
6. máj 2009

myslis ze som nebola na laparke? no lebo u nas je problem spermiogram a ine uz nikto neriesi

lyndus
6. máj 2009

ixi vazne si nebola na laparke? a akoto ze ti robia oplodnovanie? som myslela ze bez toho to nejde, aspon nam to tak povedali, ze je to povinna jazda...mno vidis, aj vtedy si spinila, nemusi to teda znamenat nic zle 🙂

ixi
autor
6. máj 2009

hej spinila a koli tomu potratila

deny3
6. máj 2009

ale laparoskopia bola hneď po hormónoch, povedal, že bez nej nevie pokračovať. Mne to pripadá, akože mladá chce decko, tak zarobíme na nej, neviem, čo si myslieť.

ixi
autor
6. máj 2009

no mne ani laparku nespominal a vy mate aky spermiogram? lebo u nas sa neda inak len IVF

ixi
autor
6. máj 2009

ja by som sla na laparku v pohode...

lyndus
6. máj 2009

mno to je divne fakt...moj manzel nemal bohvie aky spermiogram a ja nemam ovulku, ale aj tak som bola na laparke, asi by si ju mala absolvovat... hm... a inac to neva, ze niesi vydata, tak s piatelom moze byt nejaky geneticky problem medzi vami, skus sa opytat tvojej gyndosky

deny3
6. máj 2009

ale ani zlý spermiogram by nemal byť dôvodom na vynechanie laparky, veď nejaké zdravé spermie tam sú, ani ti nenavrhol IUI?

ixi
autor
6. máj 2009

a vas na laparku poslali zo splnu?

ixi
autor
6. máj 2009

IUi nie janik ma 96% zlych spermii

lyndus
6. máj 2009

a ked si bola tehula, spinila si aj predtym, ako ti povedali ze si tehula, alebo az ked bol MA?

ixi
autor
6. máj 2009

hned nam dal IVF-ICSI

ixi
autor
6. máj 2009

aj predtym

deny3
6. máj 2009

ja som síce v SPLNe bola spokojná, ale skús ísť na Rastislavku, neviem ako sa tá lekárka volá, kamarátka majú veľmi zlý spermiogram, ale aj tak ju poslala na laparku a Hredzák rovno IVF, nemáš čo stratiť, aspoň uvidíš rôzne prístupy.

lyndus
6. máj 2009

hej, zo splnu sme boli na laparke

lyndus
6. máj 2009

Toporcerova sa tusim ta lekarka vola

ixi
autor
6. máj 2009

no ja tomu uz nerozumiem... tak ja sa nato teda povypytujem ja mam hubu riadnu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre