Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

zajacik...
18. máj 2009

Piskotka ale nevola ta aj s tou 80-tkou, ze? 😀 😀 😀

dalida
18. máj 2009

Zajacik, 😀 😀 😀 ked len vola, tak fajn... Len nech sa k tebe, piskotka, tak nesprava 😀 (zartujem, dufam, ze si sa neurazila) 😀 Tesim sa, ze si prestala spinit. To sa potom babenky zahryzli. To je fajn. S tou krvickou si davam nacas, ale co uz... Busom sa mi do KE nechce. Manzelik je odcestovany... A co sa tyka tehotenstva, tiez si nie som ista... Minule mi na testiku ukazalo slabu ciarocku, ale bola tam. Teraz nic... A co sa priznakov tyka... Je fajn ak ma, Lynduska, ty a aj vsetky ostatne povzbudzujete. Je to prijemne. Mam z toho fajn pocit. 😉

jaanulienka
18. máj 2009

dalida ahoj a kedy ides na krv, ja v stredu

piskota80
18. máj 2009

zajačik - ty,ty 😀 😀 😀 😀 😀 😀 nie, pre neho som stále 18-tka 😀 😀
dalidka, je to najlepší chlap akého som mohla stretnúť - aj keď má svoje slabé chvíľky, ale kto nemá 😉
a prečo si potom zajtra nespravíš test ? nechceš vedieť, na čom si? Lebo ja by som bola strašne nervózna, že čo a ako

piskota80
18. máj 2009

dalidka, obdivujem tvoju trpezlivosť. Ja sa tiež považujem za trpezlivého človeka, prvý krát som vôbec netestovala, no po negatívnom výsledku som si povedala, že je dobré sa na to pripraviť a preto už testujem. A nebojaj , vôbec sa nehnevám, ja mám rada takýto humor 😵 😵

kukulik30
18. máj 2009

ja uz mam nakupene testy tiez 😀 len ci naberiem odvahu 😕 ..ha to bol iba vtip, kedze su doma, tak ich isto pouzijem ako sa poznam, budu ma svrbiet ruky

zuzana.dry
18. máj 2009

Ahojte, debata sa rozpuuutala...inac, aj ja si platim uz skoro 1,5 roka dobrov. nemocenske...dufam, ze kym pojdem na matersku, tak to nezrusia...minule o tom nieco hovorili v telke ☹
Mimusa, tak ty ma chces dobehnut? 😀
Dalida a Piskotka, drzim palce 😵

zuzana.dry
18. máj 2009

Zabudla som na Januulienku...tiez velmi drzim palceky 😵

zajacik...
18. máj 2009

Zuzik to vazne ze chcu zrusit DNP? Ja mam zajtra rovnych 270 dni od zaciatku 😀 A to som sa bala, ked som si to zacala platit, ze ci to stihnem, ze co ak uz som tehotne (myslim vtedy) 😀 😀 😀

zuzana.dry
18. máj 2009

Ano...asi pred troma tyzdnami to hovorili v telke...ale my sa nemusime bat...nam to musia vyplatit spatne...mrzi ma, ze uz aj toto ich skrie, ze si mamicky takto aspon pol roka mozu trocha prilepsit...podporuju vsetkych moznych******a na mamicky kaslu...ved je to ubohe... ☹

piskota80
18. máj 2009

tak ahojte, idem sa venovať manželovi, práve sa vrátil z posilovne. 😉
tak sa majte, zajtra sa ozvem, pa 😵 😵

dalida
18. máj 2009

Jaanulienka, tak to pojdeme na krvicku spolu. Supeeer. Mala som ist v utorok, ale ako som uz pisala nemam faro a busom sa mi nechce.
Piskotka, mozno by som testla, ak by som mala doma testik a najblizsia lekaren je od nas vzdialena 9 km. Snazim sa byt teraz domka a ucit sa na statnice. Nie som uplne v pohode, lebo test mi vysiel neg. a... Zatial sa na mrchu necitim, dufam, ze ani nepride dalsich 8 mesiacov. 😀

P.s. Jaanu, no co hodime rec v SPLNE?

marcelka82
18. máj 2009

Ahojte. Prepáčte. Ja iba pribehnem, prečítam, odpíšem a utekám.

K manželovi sa radšej nevyjadrujem. Už to prešlo do väčšieho problému a to už vo mne. Ale nie čo sa týka dieťatka.

Čo sa týka chudnutia, tak mi nechutí jesť. Jem raz na deň, aj to iba 1/3 porcie. To mi stačí. Dokonca dnes nič. Iba pijem vodu. Takže tak. Ale teší ma na tom to koľko som schudla. A sľubila kamarátovi, že keď príde o 2 mesiace domov, tak zo mňa bude kočka. Takže sľub sa snažím splniť. 😉

dalida
18. máj 2009

Piskotka, a este k tym chlapom. Je uzasne mat pri sebe cloveka, ktoreho lubis a on ti lasku opatuje. My sme spolu s manzelom 5 rokov (teda este len budeme 31. juna). Zosobaseni sme 2 roky. Rozumieme si, lubime sa a teraz mi strrrrrrrrrrraaaaaaaaaasssssssne chyba. Bolo by uzasne povedat mu, ze coskoro sa stane ockom... Viem, ze by bol stastim bez seba 😀

dalida
18. máj 2009

Marcelka, pozitivne na chudnuti je aj to, ze ak sa dostanes na normalnu vahu budes mat vacsiu pravdepodobnost otehotnenia. Len s tym nejedenim neprehanaj. 😉 Ty si vyzerala super aj predtym. Tusim som ti to pisala: sumerna postavicka a v skutocnosti si vyzerala este lepsie ako na foto. 😉
Pevne verim, ze s manzelom krizu prekonate a dietatko vas opat spoji, obnovi vasu lasku a... Prajem ti vsetko dobre z celeho srdca

taella
18. máj 2009

stále keď tu prídem ja , tak tu už nikto nie je. Ale mám čas na koníka iba takto večer , keď sú už detičky v postielke a pekne buvinkajú . Dnes máme štyri mesiace 🙂
Tak sa s vami všetkými teším , koľko tehuliek tu pribudlo a pribudne v onedlho . Aj ja som takto pred rokom čakala na svoju poslednú mrchu ktorá prišla 29.5. a potom to už všetko malo rýchly spád a ani som sa nenazdala a moje detičky sú už veľké 😅

melisska
19. máj 2009

Dobre ranko, 😵
posuvam na sna prvu stranu 😉
taellka ahoooooooooj, ked ja uz vtedy lezim posteli 😀 a vcera vecer mi bolo zle 😝 tak uz som aj rada ze to budem mat za sebou, myslim ten odber vajicok 😉
idem sa obliect, este som v zupane, len som prisla na vas mrknut ockom 😀

dalida
19. máj 2009

Dobre ranko, 🙂
Melisska, drzkaj sa. 🙂

piskota80
19. máj 2009

dobré ránko.
Dalidka, je naozaj najväčší dar na svete mať pri sebe človeka, ktorý pre teba znamená celý svet a ty pre neho. My sme spolu s manželom 9 rokov, z toho sme 4 roky manželia. Dieťatko je to jediné, čo potrebujeme s životu, keď som potratila, videla som manžela plakať, čo on nemá vo zvyku.
žiaľ, môj šiesty zmysel ma nesklamal ☹ 😢 ☹ 😢 ☹ 😢 ☹ 😢 😒 😢

zajacik...
19. máj 2009

Piskotka ☹ ☹ ☹

zajacik...
19. máj 2009

Dalidka takze yrocie mate 31. juna??? No zaujimavy datum 😀 😀 😀 Len skoda ze neexistuje 😅 😀 😎

lyndus
19. máj 2009

ahojte babulky, dnes som si nejako prispala 😕 😅
my sme s manzelom 5 rokov, z toho sme 3 manzelia 🙂
piskotkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, co ten smutnucky vyraz??? testik???

piskota80
19. máj 2009

Tak čo už zajačik, život ide ďalej, vyskúšam testnúť v piatok na potvrdenie. ľavý vaječnik ma neskutočne bolí, dúfam, že som miesto bábätka nechytila nejakú cystu 😠

zajacik...
19. máj 2009

Marcelka ja si tiez pamatam na jedno obdobie ked mi velmi nechutilo jest a tiez som vtedy jedla malo a pila som len vodu. Vtedy to vobec nebolo za ucelom schudnutia, pretoze som bola stihla, no ale aj tak som dala za mesiac dole 5 kg. No mozno teraz ked ide leto tak vyskusam pit viac vody namiesto jedla, ved teraz mi staci dat dole len nejakych 15 kg 😀

lyndus
19. máj 2009

ale zajaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiik, neprehanaj, to odkial chces tych 15 kil zhadzovat? sak podla fotocky budes priehladna 😉

zajacik...
19. máj 2009

Inak mne sa dnes snival dobry sen - ze som na nete nasla nejaky program, volal sa Ultrazvuk, a ked som si s mysou chodila po bruchu, tak som na monitore videla vajecniky, maternicu, proste ako na UZV, ibaze toto bolo perfektne kvalitne 🙂 Tak som sa potesila ze uz nebudem musiet chodit k dokimu, ze si budem UZV robit sama doma a ze aj vam to tu poradim, ze taky super program existuje, ze aj tehulky si budu moct kontrolovat babiky v brusku a tak... no ale bol to len sen 😕

piskota80
19. máj 2009

zaujímavý sen zajačik 😵 😵 😵 😵

lyndus
19. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeej zajacik to by ake suprove bolo? nemusela by som do stvrtka cakat kvoly utz 😖

zajacik...
19. máj 2009

Lyndus no je z coho zhadzovat, mam 77kg 😲 Co som si v zivote nemyslela ze ja niekedy budem mat tolko. Na VS som mala ustalenu vahu 59,9kg 😀 no a ked som schudla tych 5 kg, to bolo v r. 2003, tak som mala 55 kg, co pri mojej vyske vyzeralo ozaj dobre, bola som stihlucka, vtedy som sa zoznamila aj s manzelom. No a za tych 6 rokov co sme spolu mi je pri nom tak dobre, ze som pribrala na tuto moju vahu 😝 Ale zase chyba je aj o mne, malo sa hybem, skoro vobec necvicim, mam sedave zamestnanie, no proste som lenivcek na pohyb... 😨

zajacik...
19. máj 2009

Lyndus ved v tom sne som myslela prave na vas tehulky, ze kedy by ste chceli, tak by ste si urobili UZV a nemuseli by ste cakat nekonecne dlho na UZV a byt v strese ci je vsetko OK. Inak sranda bola ako som si tou pocitacovou mysou chodila po bruchu 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre