Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
21. máj 2009

mno tak ja by som chilli original urcite nezjedla, neznasam stiplavu papriku 😠 😠 😠 maximalne to kajanske by som mozno este zvladla 🙂

dalida
21. máj 2009

Dobry den, kocendy. Uz som si vas precitala. 🙂 Piskotka, ☹ Aj tak verim, ze krvicka bude pozitivna. Katy, tolko si si toho presla... , ale nastastie uz coskoro budes mat Hanku pri sebe. 🙂 Obdivujem teba aj tvojho manzela.
Piskotka, takze ludovy liecitel? 🙂 Urcite daj o sebe vediet. 🙂 Ak nam Hredzak odporuci ist na IVF az v septembri, tak mozno pocas prazdnin skusim aj alternativne liecby... Uvidim co mi na to povie manzel. Ved nejake bylinky (prirodne), ci masaz nezaskodia, nie?

melisska
21. máj 2009

jasne ja odidem a su tu popisane tri strany 😀
piskotka, ja neviem co mame urobit aby si nebola smutnucka, ja este neviem co mna caka.
ixi mam volat okolo obeda

piskota80
21. máj 2009

ahoj dalidka, na krv sa už nespolieham, vieš ten môj šiesty zmysel ma málokedy sklame - veď som bosorka 😵 😵 určite dám vedieť čo a ako, neboj hneď to nahlásim čo mi povedal, len verím, že sa stretneme, lebo nemá ani telefón ani televízor, býva na samote a má už osemdesiat rokov 😕 😕
vraj je dobrá thajská masáž - moja kolegyňa sa chystá, tiež chce mať veľmi bábo.. a ako učenie?

piskota80
21. máj 2009

milisska, mne stačí, keď ste tu a že vidím, že sa vám darí - to mi úplne stačí 😵 😵

piskota80
21. máj 2009

a teraz ste sa kde všetky stratili ? 😕

ixi
autor
21. máj 2009

ja som uz tu sem tam odbehujem 😀 😀 😀 😀
melisska drzim babulkam palceky uz som taka nedockava 😵 😵 😵

ixi
autor
21. máj 2009

isto sa ich oplodnilo aspn 20 😵 😵 😵

piskota80
21. máj 2009

ixi, minimálne 20 a som zvedavá, kedy bude transfér 😵 😵

ixi
autor
21. máj 2009

mne sa tak nechce ist do prace 😝

ixi
autor
21. máj 2009

tak to aj ja 😵 😵 😵

piskota80
21. máj 2009

tak to sme dve ☹ 😠 😝

zajacik...
21. máj 2009

Caute pisatelky 😀
Marcelka my sme sa s dokim o dalsom postupe nebavili, moj posledny kontakt so SPLNom bol telefonat so sestrickou o negativnom vysledku... Tak ako som sa na 1.IVF elmi tesila, tak druhe uplne zavrhujem, proste citim ze moja cesta tadial nevedie... no uvidime... a my sme nemali mrazacikov, mala som len 3 vajka, z toho sa oplodnili 2 a tie vlozili. Mrzi ma ze sa vam tolko embryjok nevyvijalo dalej 😔
Piskota mojko presne aj ja som mala pocit ze cim viac pre babiku robim, tym je to horsie a uplne zbytocne. Proste mozme robit co chceme, ajtak je to vo vyssej moci 😉 Takze teraz nerobim nic a som stastna a hlavne kludna bez slz a depky 😉 Tiez som bola u jedneho liecitela, ale v BB, tak od neho papam bylinky - imelo a caje. Ale zaujal ma aj ten "tvoj" liecitel, som zvedava co ti povie. Kedy tam planujes ist? On dava aj nejake bylinky alebo len povie kedy keksikovat alebo aky je u neho postup? Ten moj zavrie oci a ako keby pocuval co mu povie niekto z hora, on si to zapise na papier v podobe ciarok, no je to zaujimave. Sice mi to pripadalo trochu cudne, ale on sa tym zaobera uz poriadne dlho, aj jeho otec a stary otec mali take schopnosti. A tento moj uz tiez ma po 70-tke 🙂
Ixi paci sa mi tvoja dobra naladicka 😀 😀 😀

lyndus
21. máj 2009

ixinka kedy ides do prace? Meliska uz volas?

zajacik...
21. máj 2009

Lyndus mate nakupenych peknych macikov 🙂 Farbne posobia ako pre chlapeka 🙂

melisska
21. máj 2009

Dievcatka ja sa citim skoro ako ked mi maju volat vysledok z krvi 😀
este nevolam okolo12-te
piskoteka, ved aj ja som rada ze vas maaaaaaaaaaaaam 😵
zajacik plne s tebou suhlasim,tie stresy ....akoby sme nezili naplno

zajacik...
21. máj 2009

Babulky hodim vam tu jeden link, ten clanok si precitajte, je to hotovy zazrak - pre vsetky tie co tuzia po babike a niekedy pochybuju a stracaju nadej - je to skutocny pribeh, ozaj sa oplati precitat:

http://www.miriam.sk/miriam12/Miriam12_Svedectv...

piskota80
21. máj 2009

zajačik, ja som u neho ešte nebola, takže neviem povedať že čo a ako. Sesterke sa dotýkal brucha, vraj to neskutočne bolelo, kričala tam vraj ako na raty. Ja sa chystám o dva týždne, lebo budúci týždeň mám poobedné - som v práci minimálne do 19:30 😠 😠 ale ako som písala, nemá telefón a ideš tam na blint. je to skoro 100 km od KE, ale vraj tam k nemu chodí veľmi veľa ľudí a má vraj dobré výsledky, tak uvidíme či nám tiež pomôže. 😵

lyndus
21. máj 2009

zajacik, ja som si po kazdom neuspechu vzdy povedala, ze ten hore asi skusa, kolko znesiem 😀 a tiez si s kludnym svedomim hovrim, ze som urobila maximum pre nasu fazulku... hlavne se si spokojna a stastna 🙂
inac sestricka spominala, ze je dobre ked sa medzi transfermi a IVF nerobia dlhe pauzy, telo je nastartovane a tak...

zajacik...
21. máj 2009

Melisska volaj, urcite ich uz spocitali 🙂 Drzim palceky 😵

melisska
21. máj 2009

Naozaj lyndus vy uz nakupujete pre maleho ?😉 😵

lyndus
21. máj 2009

zajacik dakovam, ja to beriem tak ze bledo modra je pekna aj pre dievcatko, tak sme sa rozhodli s mangelom 🙂

deny3
21. máj 2009

ahojte dievčatá, dnes ste už stihli hodne popísať.

meliska pekná úroda 🙂 neboj, bude dosť aj po oplodnení, ostane aj na druhé, tretie bábo 🙂

marcelka puregon je fajn, dostaneš pero a to sa potom pichá jedna radosť, aj mne to vyšlo s puregonom na prvý krát, vkladá občas aj tri, aj mne vložil, inak aj u nás je všetko OK a predsa to prirodzene nešlo, nešpecifikovaná neplodnosť.

a hlavne myslieť pozitívne!!! pozrite na mňa, ja som vôbec nerátala s možnosťou, žeby to nevyšlo, od začiatku som to brala ako hotovú vec. Až keď som objavila koníka, tak som zistila, aká som bola naivná. 🙂

lyndus
21. máj 2009

mno stastna to zena

lyndus
21. máj 2009

mwlisska dostali sme to secko od sestreky, ta to mala pre svoja drobatka, ktore uz vyrastli, tak to snad vyuzijeme 🙂

deny3
21. máj 2009

veľa robí psychika, verím tomu, na druhé IVF už pôjdem so strachom.

ixi
autor
21. máj 2009

ja uz cakam ako na ihlach 😵 😵 😵

zajacik...
21. máj 2009

Deny urcite hra svoju rolu aj psychika, ale... ja som do 1.IVF isla s tym, ze to vyjde na 100% (no dobre tak 99,99999%) 😀 , lebo taky optimista ako ja inak ani uvazovat nemohol, bola som v uplnej psychickej pohode, tiez som to brala ako hotovu vec, a predsa to hotova vec nebola... ale pocas tych dvoch tyzdnov cakania na vysledok som sa modlila aby to dopadlo tak ako chce panbozko, proste som verila ze rozhodne spravne 🙂 A preto som aj teraz kludna lebo viem ze to bolo pre moje dobro, proste tak to malo byt 😉

ixi
autor
21. máj 2009

inak do prace idem dnes na 14 😝

piskota80
21. máj 2009

zajačik, som si poplakala, také to bolo smutné no nádherné

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre