Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
21. máj 2009

prijemnu sichtu Ixi -)

zajacik...
21. máj 2009

Kukulik uf spadol mi kamen zo srdca ze sa na mna nehnevas 😀
Ixi ty si dnes podarena, sa tu z teba sulam 😀 😀 😀

kukulik30
21. máj 2009

ixi, prijemnu sluzbu 🙂
Petka a ja budem tak pichat 😉

zajacik...
21. máj 2009

Kukulik inak Samko aky zlaty ze spionka, zobudi sa na vycikanie a ide znova spinkat 😵 By som si myslela ze taky maly chrustik sa este zvykne pocikat v postielke 🙂

zajacik...
21. máj 2009

namiesto tej spionky malo byt ze spinka 😅

lyndus
21. máj 2009

ahoj Peti, ako moja? uz nastartovana? lebo ja uz pomali hasnem hehe

lyndus
21. máj 2009

kukulik vazne, on uz nenosi plienky? 😕

ixi
autor
21. máj 2009

dakujem uz naozaj ficim lebo romovia zavolaju na mna jojku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhoooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

kukulik30
21. máj 2009

nie uz od dvoch rokov, ani na noc nechcel, stale sa mi budil, ze chce cikat v noci, tak som mu musela odlepovat plienku a nazad nalepovat....tak ma to prestalo bavit, ked stale bol suchy a uz som mu nedavala ani na noc a ked chce v noci cikat, tak sa zobudi 🙂

kukulik30
21. máj 2009

on sa pocikal iba 2krat, aj to musel velmi tvrdo zaspat,lebo bol strasne unaveny a raz , ked bol chory...inak sa stale zobudi, ked mu treba... 😵

piskota80
21. máj 2009

idem si kúpiť to pizzu, už mi je zle od žalúdka, asi od hladu.
majte sa zatiaľ 🙂

lyndus
21. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeej ten je aky sikovny 🙂

petronelka77
21. máj 2009

Lyndus, uz je to lepsie ako rano, asi startujem 😉 ...ale nic moc...
Takze ty uz hasnes 😉 ? mame to nejake obratene 😉 ...hlavne vela pi, osalis zaludok 😉 .
Samko je sikovny, zlatusik 🙂

jaanulienka
21. máj 2009

Nazdar babenky, tak my sme sa s mojim starkym dohodli, ze dame sancu aj urologovi a ked sa trosicku v praci ohrejem tak skocime do presova k urologovi mozno ho spermijky pocuvnu a bude to aj prirodzene.

No a citim sa hrozne nie z toho ze to nevyslo ale z toho mojho brucha. Strasne boli a tie krce su velke. Normalne si musim cupnut aby to preslo a to je aj 30 sekund. AUUUUUUUUUUUUU ☹ ☹

jaanulienka
21. máj 2009

Ahoj petronelka - to bol tvoj prvy ket.

petronelka77
21. máj 2009

Ahoj Jani, ano, moj prvy KET. V januari som mala neuspesny ET, resp. pozitivny test, ale HCG kleslo.

jaanulienka
21. máj 2009

takze si si dala schvalne taku dlhsiu pauzu a

petronelka77
21. máj 2009

V podstate som nemala dlhsiu pauzu, lebo po neuspesnom ET-e dostanes menzes a ked chces ist na dalsi vklad, musis mat jeden cyklus prestavku. Mne druhy menzes prisiel az skoro po 2-och mesiacoch, cize v aprili a to som uz isla na KET.
A Ty ako pokracujes? Mate mrazacikov?

jaanulienka
21. máj 2009

Mama ich 8. Takze teraz neviem ci to stiham do augusta kym nebudu mat dovolenku. Len sa velmi bojim akosi mam stav ze neverim. Ale to prejde. Nemozem sa s tym zmierit.

lyndus
21. máj 2009

jani nebojaj, urcite dobre bude, aj ja som bola na prvom KETe

petronelka77
21. máj 2009

Cize teraz ked dostanes menzes, das si prestavku a na KET mozes ist v juli, ked dostanes menzes, to by si stihla.
Ale zalezi ako sa citis, ci si nespravis prestavku cez leto a potom pojdes na KET v septembri. Aj KET ma uspesnost, aj maly Samko Kukulik je prikladom 🙂

lyndus
21. máj 2009

peti veru hasnem, uz je to tu zas 🙄
hej a kukulik pisala, jake krasne tehu mala 🙂

jaanulienka
21. máj 2009

myslim ze pri kete je telo pripravene asi trochu prirodzenejsie. Neviem ake lieky sa beru pri kete lebo pri ivf sa mi to zda cudne ze stimulacia u mna 15 dni a naraz ovu a tie hormony to mozno nezvladnu.
Ket musim stihnut cez leto lebo mam prazniny a nemusim sa stresovat kvoli praci.

marcela24
21. máj 2009

chcela by som sa spytat , treba pit vela vodicky aj po odbere alebo iba pocas stimulky ?

marcela24
21. máj 2009

petronelka, nechodila si predtym do Gyncaru k Hermanovi ?

lyndus
21. máj 2009

marcelka petronelka tam tusim stale chodi 🙂 myslim ze vodu treba pit stale 🙂

zajacik...
21. máj 2009

Marcelka pokial hrozi OHSS tak treba pit vodu aj po odbere. Pokial nemas nabeh na OHSS, tak to s vodou netreba prehanat, staci pit normalne ako si zvyknuta.

marcela24
21. máj 2009

aha, dakujem vam velmi pekne. aj sa mi zdalo, ze som ju videla v teme gyncare. 🙂

petronelka77
21. máj 2009

Ano, chodim k Hermanovi, predtym som chodila do SPLN-u.
Jani, aspon budes oddychnuta. Pri KET-e beries estrimax, duphaston a crinone.

marcela24
21. máj 2009

ak to nie je tajomstvo, preco si odisla so splnu ? llebo ja som prave odisla od hermana 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre