Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mima263
21. máj 2009

melisska neboj, dostaneš top kvalitu
inak čaute, toľko ste toho popísali 🙂

dafy
21. máj 2009

meliska super 😀 😀 co som vravela??ze aspon 20 nech sa oplodni a tak sa aj stalo 😀 😀 😀

ja som dnes bola na usg buduci piatok mam vklad konecne 😀

od dnes beriem 3krat estrofem a 3dni pred vkladom uros 2rano a 2vecer 😝

melisska
21. máj 2009

mima 😉
dafy super, vidim vlastne citam ze sa tesis 😀 ty si carodejnica???? 😕 😀

lulocka
21. máj 2009

Ahojte tak zajtra ráno idem do splnu na ultrazvuk a ak všetko bude dobra ta aj na prvu inj.Chcem sa vás spýtať aké príznaky sú pri OHss a ako sa dá tomu predchádzať

melisska
21. máj 2009

luly da sa tomu predchadzat pitim vody, vraj najlepsie FATRA, aspon 3L denne uz od zaciatku stimulky 😉 neboj

mima263
21. máj 2009

lulocka, tak si tam nakoniec volala?
Hmm tak to som nevedela, že sa najprv robí ultrazvuk.
Ja som už o tých príznakoch čo to prečítala, ale asi bude najlepšie ak baby, čo to zažili napíšu.
Vraj treba veľa piť

dafy
21. máj 2009

meliska 😀 😀 😀 tak nam to vychadza ze budeme spolucakatelky nie?teda ty budes v predstihu o take 4dni dobre hovorim?

dafy
21. máj 2009

lulocka co ja viem??ja som o tom ani nevedela ze take nieco existuje.nikto ma ani neupozornil takze ani som sa na to nejak nepripravovala a ani som nejak nepila tekutiny ledva som vypila 1dc vody denne umna je to tak stale voda mi nechyba.tym chcem iba povedat ze ak to ma niekto dostat tak to dostane ci pije alebo nepije aspon podla mna no neviem 😒

dafy
21. máj 2009

asi ste vsetky zdrhli pozerat ordinaciu tak aj ja páálim k telke 😀

lulocka
21. máj 2009

Dafy ja má s toho najviac strach.A ak by som to mala co potom ako to dalej pokračuje.

zajacik...
21. máj 2009

Lulocka neboj nie kazdy ma nabeh na OHSS, vacsinou zeny ktore maju polycysticke vajecniky alebo ak sa ti v priebehu stimulky zacne tvorit velke mnozstvo vajok, a to uz by ta mal na to doki upozornit ze mozes mat nabeh a ze treba vela pit 🙂

zajacik...
21. máj 2009

A inak dobru nocku 😎

katy2
22. máj 2009

Dobre ranko 🙂
vsetkym prajem krasny dnicek 😵 😵 😵

piskota80
22. máj 2009

Dobré ránko,
mne sa dnes už určite rozbehne MS, už v noci som začala špiniť ☹ ☹
OHSS som mala aj ja, je to neskutočne nepríjemná bolesť v brušku, vaječníkoch a ja osobne som nevládala dýchať. Skončila som v nemocnici na infúziách a na liekoch na odvodňovanie, lebo sa začala tvoriť voda okolo vnútorných orgánov. Myslím, že je podstatné piť veľa vody počas stimulky a aj po OPU !!! Mňa žiaľ na toto nikto neupozorniť, zistila som to len cez net, čo ma veľmi mrzelo že o tom lekár vôbec nič nespomenul. Keď som bola v nemocnici, tak mi lekári tvrdili, že tmavovlásky (presne povedané: malé, chudé, čierne) majú väčšiu predispozíciu na OHSS, lebo majú pravdepodobne viac hormónov ktoré to vyvolá. A veľmi dobre mi zaberali lieky - mala som tiež 28 vajok. Takže určite veľa pite, aby ste sa mu vyhli. Aspoň vtedy som vedela, ako sa cíti žena v 6. mesiaci - mala som brucho ako tehuľka 😒

piskota80
22. máj 2009

katuška ahoj, krásne tt 😵 😵 😵 už si prichystaná, zbalená do nemocnice ? 🙂

katy2
22. máj 2009

piskotka, ahoj... 🙂
je mi to luto, ze to vyzera tentokrat beznadejne..... ☹ ale raz sa urcite dockas..... 😉 verim tomu....
ja zbalena este nie som, ale aspon mam veci ako-tak pokope.... keby nieco... ale mylsim, ze ja pojdem do nemocky v urcity dohodnuty termin, este skor ako pridu kontrakcie.... tak si nahovaram, ze mam cas.... mozno nejake 2-3tt

kukulik30
22. máj 2009

ahojte 🙂
piskotka, presne tak to bolo aj u mna 😒 ...to brucho mi kazde rano premeriavali,fakt hroza, mna uz aj napinalo na vracanie, dychanie detto....ale teraz pijem pijem pijem....ale iba vodu 😀 😀 😀

piskota80
22. máj 2009

Už som to nejako rozdýchala, aj keď to veľmi bolí, no čo ťa nezabije to ťa posilní. Aj mamina mi včera povedala, že to tak malo byť, nech sa preto netrápim. No ona nevie, čo prežívam, veď sama vieš, že v minulosti stačilo "hodiť trenky" a boli všetky tehuľky. Milujem svoju maminu najviac na svete, no nemyslím že vie, čo cítim 😔
len aby ťa Hanka neprekvapila, tak si priprav nejaké podstatné a dôležité veci. Vonku je tak krásne, určite sa už aj Hanička nevie dočkať kedy uvidí svoju maminku. Ako sa cítiš?

piskota80
22. máj 2009

ahoj kukulik, aj mňa merali a ja som im tam pekne priberala 😀 😀 😀 😀 boli so mňa hotoví... a keď som sa druhú noc sťažovala, že neviem dýchať, tak ma ešte lekárka zjazdila, že som mladá na to, aby som mala také problémy, že či hádam na to nechcem aj nejaké lieky 😠 😠 Potom sa zľutovala a dala mi injekciu a uľavilo sa. Potom som si musela ešte merať, koľko vycikám a koľko prímem tekutiny, bolo to také nepríjemné. No ale ako sa hovorí všetko zlé je na niečo dobré a tam mi zistili, že mám problém z krvou 😖
teraz sa ti to určite nestane, vidím, že ti aj znížil dávku, ja som si pichala 225 jednotiek a ty teraz 150 ak sa nemýlim, však?

katy2
22. máj 2009

kukulik, ahoj 🙂 drzim palce, aby ta OHSS teraz minul..... 😉
piskotka, ono to si asi kazda z nas musi prejst tymi pocitmi beznadeje a sklamania sama..... 😔 niekedy ani ti najblizsi nas nedokazu pochopit.... 😔
ako sa citim, ako pred rozpadom... uz ani neviem, co ma vlastne neboli.... v noci sa neviem na posteli otocit..... ale to su uz posledne dni pred finale... len vydrzat.....

piskota80
22. máj 2009

dúfam, že si o mne nemyslíte niečo zlé, keď som to tam napísala 😕 😕 😕 😕 mamina si so mnou poplakala, je to tá najlepšia mama na svete, no dúfam, že viete na čo myslím ..... kto nezažije ten nevie o čo ide... a katy, máš pravdu, každý si tým asi musí prejsť, len je to kruté že niekto "len tak" a niekto nie a nie a trápi sa

kukulik30
22. máj 2009

piskotka, presne s tym meranim vadaja a prijmov tekutin ...no to bolo strasne...a hej dr mi dal teraz 150, tak si mylim, ze to bude aj lepsie 🙂

katy ja uz sa neviem dockat Hanky 😵

piskota80
22. máj 2009

tak to určite nebude OHSS 😵 😵 😵 koľko tekutín už máš v sebe ? kontrola 😵 😵

zajacik...
22. máj 2009

Caute babulky, vy ste sa rozbehli uz od rana 😵
Piskotka mrzi ma to ze to nevyslo... ale musime ist dalej, neboj, ono to preboli a bude zase dobre 😉
Kukulik, Katy, Hanka ahojte 😵
Aj vsetky ostatne SPLNiecka 🙂

kukulik30
22. máj 2009

piskotka,este som nic nepila, iba kavu 😅 ..ale uz si letim naliat vodu 😀

piskota80
22. máj 2009

zajačik sevas 😵 😵 😵

piskota80
22. máj 2009

ale okamžite, lebo bude bitka 😀 😀

kukulik30
22. máj 2009

stevka, Jakubko prekrasny..bobacik 😵 😵 😵 krasne foto

lyndus
22. máj 2009

ahojte bambulky moje 🙂 poviem vam tie tehu hormony su riadna divocina...som teraz smoklila pri barbie Thumbelina, co sla na minimaxe, pochopite to?! 😕 😕 😕 jeden by neveril hehe
vcera ma zas nastavli elektrarne, platime za 2-izbak skoro 1000 koňuriek a dosiel nam nedoplatok vyse 2000 korun, uz ma vazne stvu 😠 😠 😠 hrozne
ako sa mate chrustiky moje? 😀

deny3
22. máj 2009

ahojte!
tak to platíte fakt veľa, my 540 a to mám k tomu elektrickú rúru, čo žere jak sviňa.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre