Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
22. máj 2009

ale viac by mi chutilo keby to niekto navaril a rovno uz len polozil predomna tanier ako ked to mam ja varit a potom uz ani nemam chut na to.ale co uz je to nas osud.zlate casy ked nam mamulienky varili 😀 😀

melisska
22. máj 2009

volala som, kolko si dam vlozit staci povedat v pondelok, ja uvazujem nad tromi , ale manzel sa bojka, ze je to riziko, tak to nejdem teraz riesit, necham to na pondelok. Babulkam sa dari dobre, su peknucke 😵
dafy mala si vlozene 3 aj po PK? a naozaj super ze ste vporiadku, cmuk

ixi
autor
22. máj 2009

ja robim karfiol

dafy
22. máj 2009

meliska neviem ci som mala PK ja vtedy som sa o nic take nezaujimala ani som nevedela ako to vsetko funguje to az tu na modrom konikov som sa dozvedela kopu informacii ze az som žasla.

ja by som si dala urcite 3 keby som nemala ten cisarak.
sice neviem kolko mas ty rokov myslim ze aj od veku to troska zalezi aby to ta maternica zvladla ked sa ti ujmu vsetky.no je to na tebe,ale je to ovela väcsia sanca ked ti vlozia 3

melisska
22. máj 2009

ja varim brokolicovu polievocku-mnam, a mam masko zo vcera, tak k nemu len niejaku prilohu 😉
o 12:00 si idem dat pichnut B12 😝 moja dupka
kukulik kedy ma prides pozriet 😀 tesim sa

ixi
autor
22. máj 2009

melisska ja by som si dala 3 aj po PK a aj si dam pri dalsom IVF 😉

dafy
22. máj 2009

meliska ti vravim pred rokmi kazdej skoro daval po 3 to az teraz poslednu dobu nedavaju kvoli tomu co som pisala 😎

melisska
22. máj 2009

Dievcata vy ma prehovarate 😀 nechame to na pondelok 😉 ale uvazujem nad tromi, no ja som nemala cisarak ale bola som 2X operovana riadne a 2x laparoskopicky a to cistenie uvidim

dafy
22. máj 2009

meliska ci myslis ze budes jedna z 200 zien co jej ostanu vsetky 3? 😀 😀

ixi
autor
22. máj 2009

melisska ved to je len a len na tebe 😵 😵 😵 srdiecko ti povie co je spravne 😎

ixi
autor
22. máj 2009

ja si dam 3 a ostanu 2 😀 😀 😀 😀 😀

dafy
22. máj 2009

presne tak je to na tebe ty sa musis rozhodnut 😀

dafy
22. máj 2009

ixi urcite 😀 😀 😀

ja uz rozmyslam aj nad tym ze keby mi prezili 3 tak si ich dam ale neviem ako to rozmrazuju

dafy
22. máj 2009

je pravda ze je to riziko .vynosit 3 nie je jednoduche predcastne porody a tak ale umna nehrozi aby sa ujali vsetky 3 😀 😀

ixi
autor
22. máj 2009

no su mrazene po 3 tak ked sa ti dobte rozmrazia tak mozu byt aj 3 mne sa zo 6 len 2

ixi
autor
22. máj 2009

stacia 2 nech sa zakusnu no ne 😀 😀 😀

melisska
22. máj 2009

dievcata asi si dam tri, ked je to naposledy tak to risknem 😉
idem prec za chvilku som tu 😎

ixi
autor
22. máj 2009

dafy a kolko mas este zmrzliniek?

ixi
autor
22. máj 2009

no meliska to je slovo do boja nic tym nestratis len ziskas 😵

lyndus
22. máj 2009

juuuuuuuuuuj dafy, si mi narobila chute s vyprazanym kurcietkom, ale asik by som tie vypary nezvladka a vyblula by som aj ranajky hehe

ixi
autor
22. máj 2009

ja by som si dala aj vsetky keby som vedela ze aspon jedno sa mi tam udrzka

dafy
22. máj 2009

ixi ja mam 5este.prave preto neviem ako ich budu rozmrazovat ked mi rozmrazia tie dve a prezije len jedno tak potom rozmrazia aj tie dalsie3?a ke z nich preziju vsetky tak ostanu 4dokopy potom co s nimi urobia??chapes ako to myslim?pochopila si dufam 😀 😀 😀

lyndus
22. máj 2009

inac baby dnes by mala ist sudna sien so zenskou, co sa nestara vobec o svoje deti, aspon co som ukazky videla... takze zenske nemaju problem byt tehu ☹ inac ste si vsimli, ze take co nemaju problem otehotniet, tak maju 1-2 deti a my co nemozeme tak by sme chceli hoc aj jedenastku hehe... cest vynimkam teda 🙂

lyndus
22. máj 2009

mno dafy asi budu najskor rozmrazovat tie 3 🙂 a podla toho, kolko ich prezije, tak este dalsie dve, takze tak ci tak ich bude max 3 🙂

dafy
22. máj 2009

lyndus to tak byva stale.to je ta nespravodlivost 🙄

lyndus
22. máj 2009

ved to 😠

dafy
22. máj 2009

ja len dufam ze to preziju aspon 2.toho sa najviac bojim

dafy
22. máj 2009

lyndus tebe vkladal tiez 2?

lyndus
22. máj 2009

mno my mame uz len roch mrazacikov, tak len dufam, ze ked si pre ne pojdeme tak prezije aspon jedno, aj ked najlepsie by boli secky 😀 😀 😀 ale moc tomu neverim, lebo teraz nam museli 3 rozmrazit, aby sme mali 2

lyndus
22. máj 2009

teda museli nam 5 rozmrazit, aby boli 2, prklep 😠 ano dve mi daval

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre