Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
22. máj 2009

ja by som mozno aj isla ale nestihnem to urcite bude mat uz v septemri plny limit 😒

ixi
autor
22. máj 2009

a ja zas nebudem mat tolko koruniek mam strasne vela splatok tak tolko neusetrim..........

dafy
22. máj 2009

jaaj na to som ani nemyslela 😀 😀 ale dajak by som hadam naskrabala.tak mozno predam telku 😀 😀

lyndus
22. máj 2009

dafy som si bola natiahnut kosticky, aby som nevyblula obed 🙂 som ti predtym toto pisala
dafy, mne sa stalo nieco podobne pred tymto KETom...vravim manzelovi, ze v piatok a tak a cely tyzden o tom ze piatok a potom kuknem do kalendara a 22. je streda hehehe...mozno je to dobre znamenie, ja som na take veci poverciva
ixinka,, urcite sa porozpravaj o tom s Hredzim

ixi
autor
22. máj 2009

idem do toho mesta vratim sa 😵

lyndus
22. máj 2009

dafy, ty len nist nepredavaj, budes tehu, nebojaj... a ixinka tiez 🙂

dafy
22. máj 2009

lyndus 😀 😀
mne ked bolo zle tak som sa napchavala s citronmi chapes to??denne 4az5citronov.a na ranajky len rohlik s maslom a jah.dzem nic ine som nemohla

dafy
22. máj 2009

a vies co moja od malicka zboznuje kysle veci 😀 😀 fakt nieco na tom bude ze cim sa najviac napchavas pocas tehu myslim tym bud kysle alebo sladke to bude zboznovat aj to male.to ni uz viacere potvrdili

lyndus
22. máj 2009

mno ja mam zas sialenu chut na mandarinky, ale nemaju pekne v obchode ☹ budem musiet asik pockat do zimy 😠 ja zas na veceru len chleba s maslo, mne je strasne zle vecer ☹

dafy
22. máj 2009

lyndus srandicky 😀 😀 moj by telku nedal 😀 😀

vies co je sranda ze nasa LEA to je nas LABRADOR zacina mat plodne dni od stvrtka tak ja idem na oplodnenie a ona tiez si ide vrznut s kamosom 😀 😀 tak budeme spolucakatelky no ktorej to vyjde neviem 😅

lyndus
22. máj 2009

hehehehe, pekne, obe budete tehulkovat 😀 😀 😀

dafy
22. máj 2009

lyndus aj ja som to mala tak poobede a vecer ale mne tak cudne od zaludka az po krk ako keby žáha ale stokrat horsie a v ustach kyseliny no hroza mne az do placu dakedy bolo ze kedy to uz konecne prejde 😝 😝

lyndus
22. máj 2009

mno mne je strasne zle, az mdlo, normalne si musim sadnut, alebo lahnut a dat si taic tac, lebo ma zacne nadrapovat a uz t ide

dafy
22. máj 2009

lyndus a kde si predtym byvala kym si sa nevydala?

lyndus
22. máj 2009

dafy ja som odjakziva Kosicanka 🙂 a ty?

zuzana.dry
22. máj 2009

Ahojte, ale ste toho popisala...to ani nemam sancu docitat 🙂
Melisska, super urodicka, Kukulik, pevnu ruku pri injekciach, Piskotka, drzim palce u liecitela 😉

lulocka
22. máj 2009

Ahojte tak dnes mi pichli prvú inj.S toho množstva liekov som bola hotová.A ani neviem načo všetky sú.Pýtala som sa sestričky ale tá mi povedala že teraz ma to nemusí zaujímať lebo by som s toho mala zbytočne veľkú hlavu.

lyndus
22. máj 2009

lulocka ma pravdu, to ti povedia presne po odbere, ze co a ako nebojaj 🙂

mima263
22. máj 2009

už tu nikto nie je?
ahojte 🙂
Pred chvíľou som došla z práce. Vy ste toho fakt veľa popísali 😅
Lulocka, tak to je super,
Dúfam, že aj mne tak skoro schvália a začnem už v tomto cykle 😵

ixi
autor
22. máj 2009

mimka ahoj a kde pracujes? 😵

marcela24
22. máj 2009

ahojte dievcence, tak aj ja ma za sebou prvu inj. velmi sa vytesujem. takze uz len teraz cakat 2 tyzdne a ideme na vec 😉 tak teraz tomu veriiiim. 🙂

ixi
autor
22. máj 2009

ja som uz doma z mesta nic som nekupila akurat ponozky a 3/4 TEPLAKY NA DOMA SAK TU NIC NEMAJU

ixi
autor
22. máj 2009

marcelik ahoj tak gratulujem a sup do uspechu 😵 😵 😵

marcela24
22. máj 2009

mne sa dnes podarilo kupit fajnove tricko, urobila som si este vacsiu radost ako mam a este k tomu je piatoceeeeek 😀

mima263
22. máj 2009

ixi, nič také zváštne nerobím, som úradník 🤐
marcela, mám kolegu, ktorý už od rána vyspevoval piatoceeeeeeeeek, hneď to zlepší náladu každému. Veľa šťastia a optimizmu

marcela24
22. máj 2009

mimka dakujem velmi pekne 😉

ixi
autor
22. máj 2009

skoda ze u mna piatocek neplati ja sa prave chystam na nocnu 😝

ixi
autor
22. máj 2009

mne sa tak nechce 😅

mima263
22. máj 2009

ixi, tak to Ti verím, ja som dnes fičala o sto6, takže mám dosť. Ale keď si predstavím nočnú 😲

ixi
autor
22. máj 2009

a v nedelu zasa do prace tak sa mi uz isto nechce 😠 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre