Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

mimusa4
1. jún 2009

ježkovo oko to aké ceny tam pribili na hračky 😲

melisska
1. jún 2009

denyy nemam doma test a bojim

mimusa4
1. jún 2009

ja by som už asi nikdy netestovala, neviem, to boli riadne nervy 😠

lyndus
1. jún 2009

mimusa urcite to nieje zdraviu skodlive, len vytvorili novu kolekciu, tak tu starsiu prestali vyrabat 😒 deny mi nieco hovor, akurat sme sa o tom bavili s manzelom, si predstav, ze ti daku rovnaky rodicak ci si dom s jednym babatkom, alebo so 4 detmi, katastrofa, cisto siacialny stat, ze sa nehambia...tak sme skonstatovali, ze pri tych nasich 3 detvakoch co chceme ja budem zarabat na jasle a skolky a on na zbytok...jasle stoja 5000 koňuriek a viac, takze sila

mimusa4
1. jún 2009

a aj keď začala som vidieť pozitívum aj tak som neverila až po krvi a strach ďalej, už teraz ok, dúfam, že ma nič už tak nevyplaší 🤐

melisska
1. jún 2009

ved to mimuska 😝 ten strach ze bude /

lyndus
1. jún 2009

mimusa ze? esteze sme tie hracky dostali 😀 mno ja som pri uiu netestovala a bola som potom priserne sklamana, takze teraz som testla, aby som sa mohla pripravit na to, ked z toho nic nebude...a bolo 😀 😀 😀 melisska, v stredu si tusim 9. den, ze? tak to uz by si mala mat slabucku ciarocku, ja by som testla 🙂 a to si bola v centre na utz, ze ti zistili MA?

mimusa4
1. jún 2009

však to, ani som to nechcela napíssať...

deny3
1. jún 2009

pri IUI som netestovala a potom keď som volala pre výsledok, tak som sa zložila, neviem, čo je lepšie, každá sme iná, ten strach tam bude, tomu sa nedá vyhnúť.
a je to nespravodlivé, akurát som na inej téme písala, čo som bola v utorok na cukor, vedľa labáku je moja lekárka, tak som šla na krv, bola tam dievčinka, okolo 25, druhé tehotenstvo, termín v júli a ona od februára nebola na poradni, sestrička ju išla zabiť.

mimusa4
1. jún 2009

síce pri prvom som netestla a pri druhom som si povedala, že budem robiť všetko inak a testla som a bolo...

mimusa4
1. jún 2009

deny..ta čo ona ošalela? ty kokso zodpovednosť nadovšetko 😠

melisska
1. jún 2009

lyndus ja som bola v nemocke a tam sa to aj stalo ☹ ale nepisme teraz o tom , teraz mam bublinky 😵

lyndus
1. jún 2009

ty voleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, tak to je vazne sila, ani sa necudujem, ze ju tam skoro prizabila... ja by somnajradsej chodila na kontrolu kazdy tyzden, ci je secko ok a nie raz za mesiac a ona sa na to vykasle... urcite emala problem otehulkovat, inac by to tak neflakala

mimusa4
1. jún 2009

prvé vzalo aj mňa preto som sa strašne bála druhého výsledku..však som nevedela ani so sestričkou hovoriť, len sa ma opýtala, že čo som taká smutná a koneeec ja som revala jak šalenaaa, už mm myslel že nevyšlo a potom že gratuluje tak ešte väčší rev..ako si na to spomínam, tak mám mokré oči 😢 😀

deny3
1. jún 2009

veď hej, chudák bábo, a pri tom na prvý pohľad vyzerala tak normálne, ale totál pribrzdená, sestrička sa jej pýtala, kedy ste tu bola naposledy, nebola schopná odpovedať, potom sa vyhovárala, že bola iná sestrička a tá jej povedala, že má prísť o tri mesiace, našťastie majú tam zošit, kde si zapisuje sestrička ženy a ako chodia, tak si ich škrtá, a našla, že mala prísť v marci, tak mladá zase nejaké blbé výhovorky. Len potom človeka serie, že také niečo je tehotné a ani si to nijak neváži, a tu si stačí prečítať pár príbehov.

nechcem pokúšať meliska, ale ja by som testla.

mimusa4
1. jún 2009

ale nespomínajme na to, teraz treba hľadieť dopredu a aj vám treba dať silu a dobrú náladu...

kuskajte 😀 😀
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt 😀 😀 😀

deny3
1. jún 2009

ja som sa zložila po druhom IUI, ani som nevedela hovoriť so setričkou, tak som revala, navyše stránkový deň, ľudia na chodbe a ja som revala jak najatá, tak prišiel muž pre mňa.
Asi si to sestrička pamätala, lebo po IVF mi sama volala už o 12tej, že som tehotná, revala som aj vtedy, ale inak,
taký plač prajem každej.

deny3
1. jún 2009

máš pravdu mimuska, ale prečo revem aj teraz? zase hormóny?

mimusa4
1. jún 2009

asi, 😀 😀 😀 idem na rožky

deny3
1. jún 2009

to je už toľko hodín? ja ešte v pyžame!!

lyndus
1. jún 2009

deny urcite, ja teraz revem pri kazdej somarine, jeden sa az cuduje 😕

melisska
1. jún 2009

mimuska kuskaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀

deny3
1. jún 2009

idem obedovať, cestoviny s nivovou omáčkou, mňam, z toho mi nehrozí tehotenská zápcha 🙂

lyndus
1. jún 2009

melisska jasneeeeeeeeeeeee, nebojkaaaaaaaaaaaaaaaaaj, teraz sa bublinky zahrizkajuuuuuuuuuuuuuu minimalne dve 😀 tehu vyrusiky speci pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

lyndus
1. jún 2009

hehe deny, dans nie 🙂 ja si idem uvarit cestovinky, a dam si ich s tvarohom 🙂 😀

kukulik30
1. jún 2009

Ahojte, uz som doma 🙂

ultrazvuk dopadol takto: endometrium C 12mm, vpravo foliky: 20, 20, 19, 19, 18, 18, 17, 16, 16, 16...vlavo tak isto 😕 😅 tak sa troska bojim, ake to bude mnozstvo a ci to zvladnem ....dnes mam pichnut Choragon 2 ampulky do svalu a v stredu o 8.30 nastup v SPLNE 🙂

kukulik30
1. jún 2009

ani neviem, ci som spravne napisali tie foliky, lebo ich tak dlho diktoval, ze som ostala zmeravena, ze az tolko 😕 nechapem a pritom mam nizsiu davku ...no nejako bude, hlavne , nech su dobre a ked ich bude vela, nech je PK 😵

a zycina ma boliet hrdlo ☹

katy2
1. jún 2009

kukulik, gratulujem k folikom 😵 davaj na seba teraz pozor a strasne vela pi!!!!! hlavne po choragone..... a drzim palce na OPU, nech su vajicka kvalitne...... 😵 😵 😵 😵

kukulik30
1. jún 2009

katy dakujem, trosku sa uz aj bojim ☹ ....dufam, ze sa to nezhorsi....

a ty ides zajtra na kontrolu...tak to uz o chvilinku uvidime Hanicku 😵

katy2
1. jún 2009

treba verit, ze to tentokrat bude bez OHSS.... prip. nejaky uplne slabulinky..... ten by pomohol k otehu.... 😉
no ja som sama zvedava, co sa zajtra dozviem..... zacinam mat strach a obcas aj depky z toho, co ma caka....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre