Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

jespera
15. jún 2009

Ahojte,
strasne dlho som pri vas nebola - odkedy mam muza doma, nemam vobec cas na net
lyndus - ako brusko rastie?
Kukulik - blahozelam...
A zdravim vsetky babenky.

kukulik30
15. jún 2009

jespera..dik...ale opatrne, ja naozaj nie som si este celkom ista, ci je vsetko v poriadku, dnes som mala testik trosku slabsi....aj poobede som testovala 10 a slaba ciarka....uvidime po krvicke, potom mi budete blahozelat 🙂

kukulik30
15. jún 2009

lyndus a ty si ktory den po ET zacinala testovat? v albume to nemas zaznacene....

lulocka
15. jún 2009

Ahojte ja som pred chvíľou dorazila s práce a som totálne unavená.V utorok si pichám poslednu inj. a v stredu idem na kontrolu som zvedavá čo bude dalej.

kukulik30
15. jún 2009

lulocky, supis..v stredu bude asi vecer posledny injekcia do dupky Choragon a v piatok OPU 😵 drzim palce, nech su krasne kvalitne foliky 🙂

jaanulienka
15. jún 2009

Ahojte zienky!

Kukulik tak ti to vyslo 🙂. Zo srdca ti gratuluje a drzim prsteky.

Dufam, ze aj nam sa to podari.

lulocka
15. jún 2009

kukulik dakujem.Dúfam že všetko bude o.k

katy2
15. jún 2009

Ahojte vsetky splniecka 🙂
Uz sme doma z nemocnice od soboty 😵 hanka je nadherna.... Strasne sa tesime.... Fotky pridam neskor.... Zajtra ideme na ockovanie....
Kukulik, co to citam.... 😵 😵 😵 Potichu gratulujem 😵 a drzim palce... nestiham citat dozadu, ale vsetky vas nosim v srdci a dakujem vam za vsetko, co pre mna znamenate.....
Vsetkym vam prajem, aby ste zazili to stastie, co teraz zazivame my 😉

ixi
autor
15. jún 2009

katy ahoj pekne vytam doma teba aj hanicku 😵 😵 😵
kukulik kazdy test je uplne iny ved je kazdy od ineho vyrobcu neboj vsetko je ako ma byt a babuska uz su krasne zakusnute 😎 😎 😎

taella
15. jún 2009

katy tak super , že ste už doma 🙂 a teším sa na fotky Haničky

kukulik30
15. jún 2009

jej, katy, dnes som na teba taaaaaaak myslela, ze ci ste uz doma, ci co...a ty napises... 😵 no super, ze uz je Hanicka s vami..vela vela zdravicka a tesime sa na fotecky 😵

zajacik...
15. jún 2009

Katy z teba to stastie citit aj cez pismenka 🙂 Gratulujem mamina a tesim sa na fotky Hanicky 😵

petronelka77
16. jún 2009

Gratulujem Katy 🙂 🙂 🙂 .
Prajem hlavne vela zdravia a velmi sa tesim z Hanicky, musi to byt uzasny pocit....a tesime sa na fotky 😉 .

Inak posielam T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂 T 🙂

Kukulik, potichucky gratulujem, dnes je test uz ukazkovy 🙂 , krasne // 🙂

dalida
16. jún 2009

Dobre ranko, splnieckovo. 🙂 Kukulik, Zajacik dakujem. Zrazu, ked sa mi netreba tolko ucit, mam akosi vela volneho casu, tak vymyslam, ze co so sebou... Chystam sa renovovat izbu... kym sa dostanem k stimulkovaniu, tak si takto budem vyplnat casik 🙂

Katy, vy ste uz domka. 😵 Mam neskutocnu radost, prajem vsetko dobro sveta tvojej malej Hanicke, posielam bozcek priamo od srdiecka a objatie plne lasky. 😵

Kukulik, myslim, ze tie kolajnice na testikoch jasne svedcia, ze si V TOM. 😵 🤐 😉 🙂

kukulik30
16. jún 2009

Ahojte splniecka 😵 dakujem 🤐 🤐 🤐modlim sa ,aby to dobre dopadlo
...dnes som volala sestricke, ci mozem prist uz v piatok na krv, mala som ist az 22. 6 v pondelok, ale vravela , ze by to nemal byt problem..aj mm ma volnejdie v praci an konci tyzdna, tak nam to viac vyhovuje, ako ked v pondelok nepride rano do roboty, potom to ma tam na zblaznenie 😒

zajacik...
16. jún 2009

Kukulik je to tutovka 😵 😵 😵 Take nadherne // na 8.den, tak to ti poviem, ze to vyzera na dvojicky 😵 Som strasne zvedava 🙂 A modlime sa s tebou aby to dobre dopadlo 🙂 Neuvazovala si ze ostanes doma?

zajacik...
16. jún 2009

Dalidka dobry napad s renovaciou izby, prinesie ti to radost a presmeruje tvoje myslienky od snazilkovania na nieco ine 🙂

kukulik30
16. jún 2009

ako doma zajko?... ja som doma 🙂 a nechystam sa do prace..

zajacik...
16. jún 2009

jaaaj ja trdlo, som to poplietla - ked si pisala ze mm volnejsie v praci, tak som si myslela ze je to preklep ze tam ma byt ze ty mas volnejsie v praci... a to mm je manzel... no proste takto z rana mi to nedochadza 😀 😀 😀

kukulik30
16. jún 2009

zajko je to 8. den ale po PK..ja myslim, ze dvojky nebudu....juj, nech uz je to jedno ci dve..len nech je zdravucke 🤐

zajacik...
16. jún 2009

Veru tak, zdravicko je najdolezitejsie 😵

kukulik30
16. jún 2009

neva zajko, ja som z rana velmi casto mimo...moj manzel si uz zvykol 😀 😀 😀

lyndus
16. jún 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeej katy, super, ze ste uz domka 🙂
jespi ahoj, mno brusko mam, lem neviem ci je nafuknute, alebo je to uz stoplik, ale skor to prve 😀
kukulik prvy krat som testovala 9. den po KET bez dna transferu, to bolo 1.5., svokor mal akurat narodky 😀 a ze manzel si uz zvykol, podarena si 😀 urcite si 2V1, pripadne 3V1 😀 nadhernu dialnicu uz mas 😉

cmuk05
16. jún 2009

kukulik gartulujem 😀 😀 😀 😀 krasne testiky uz mozes oslavovat 😀 😀 😀 😀 😀

lyndus
16. jún 2009

kukulik, som pozerala albumcek, chcete kupovat novy kociar? po Samkovi vam neostal?

lyndus
16. jún 2009

mno to vyznelo blbo, sorry...tak som to myslela, ze som myslela, ze mate po Samkovi kociarik 😀

lyndus
16. jún 2009

babule, kde ste zas secky... ☹

ixi
autor
16. jún 2009

ahojte kocky 😵 😵 😵 😵 kukulicek krasnucky testik 😵 😵 😵 😵

kukulik30
16. jún 2009

tu som, ale uspavala som krpca a este dohliadam aj na cesnacku, nech mi nevykypi 😀

kukulik30
16. jún 2009

lyndus, my uz kociar po Samkovi nemame, lebo sme ho vratili, kedze bol stiahnuti SOI, ze je nebezpecny, mali sme vteyd Dema scout -X... takze mame iba klasicky sportiak, maly Peg perego Aria a to nestaci 😉 ale rada si kupim novy, teraz je super vyber a za celkom slusny peniaz, nie tie drahoty, na to si nepotrpim...samozrejme mam urcite poziadavky, ktore musi splnat, ale da sa najst aj kvalitny a nie taky predrazeny 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre