Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

vevericka80
1. júl 2009

mima...ja som si predoperacne vybavovala na Rastislavke
tam je 4.interna klinika,rano som tam dosla, zobrali mi krv a aj EKG spravili

vevericka80
1. júl 2009

a vysledky mali podla mna do troch hodin, ale ja som po ne bola az na dalsi den

deny3
1. júl 2009

sme späť a nič, nepáči sa mi, byt je na Čapajevovej, pôvodný stav, to nevadí, aspoň urobíme podľa seba, ale strašna dispozícia, všetko nosné, nič sa nedá búrať. No 4 izbový je luxus, ale chceme niečo väčšie, teraz máme 1,5 izbový, dá sa aj s bábom v ňom ostať, ale strašne stiesnene, má len 40 m2. A tento je vlastne za cenu 3 izbového, tak preto. Už dva mesiace vysíme na nete a hľadáme a nič, začínam sa zmierovať, že tu asi ostaneme. Ale do kedy? navyše nemáme balkón, tak ja neviem.
ceny bytov sú rôzne, podľa lokality, lacnejšie na Furči, Jazere, Ťahanovciach, najdrahšie mesto a Terasa. A my chceme Terasu alebo Železníky, k tomu máme ešte aj iné požiadavky, tak ťažko niečo nájsť. Nechcem zase za každú cenu hocijaký väčší, nech sa mi aj páči. Ale najradšej by sme pozemok blízko Košíc, ale ani ten sa nedarí nájsť. NO furt treba s niečim bojovať.

kofolu som počas tehotenstva pila len raz, kávu asi raz za mesiac a strašne mi chýba a k nej cigaretka, to bol môj večerný rituál po práci, oh.

mimusa4
1. júl 2009

deny tak si dáš cigaretku možno ak ešte budeš chcieť, po pôrode, alebo ešte neskôr...
teraz nemám prehľad o bytoch ako sa pohybujú..

deny3
1. júl 2009

okolo 2 melónov, podľa stavu, či pôvodný alebo prerobený. Jasné nemáme toľko, ale niečo som naškrečkovala a mám ten 1,5 izbový, ten je totiž iba môj, kúpila som ho za slobodna.
s cigaretami chcem skoncovať, muž fajčí stále a nenormálne mi smrdí, to som aj ja tak smrdela? chcem cca pol roka kojiť.

mimusa4
1. júl 2009

ja som tiež kedysi dávno fajčila a skončila som pred 7rokmi..pamätám ako jedna dávna láska vravela, že som ako popolník 😅 a chápem to..

deny3
1. júl 2009

ja som vždy mala fajčiara, neviem prečo, žeby ako ťahajú z cigarety vo mne niečo evokovalo?

deny3
1. júl 2009

zajtra idem k zubárke na preventívnu, som zvedavá. Je to v tehotenstve povinné?

dafy
1. júl 2009

ahojte dievcata 🙂 🙂

ako tak citam v splne sa nejakposlednu dobu nedari 😒 😒

lyndus tebe to ale ubieha 😀

kukulik to co som si precitala hrozné najprv radost potom smutok je mi to luto ☹ ale je dobre ze mas tolko mrazacikov tebe je sudene asi to KET 😀

mne dnes prisli papiere poistovne suhlas na 3 IVF zajtra budem volat do Splnu ci vlastne stiham tento rok ale asi nie lebo ked mi Hreddzi vypisovaal papiere tak vravel ze uz len 5 zenam moze tento rok spravit IVF a ze uz urcite su cakatelky tak neviem.

je tu nejaka z vas co od 15 maja bola na IVF? myslim zo splocnej zdravotnej poistovne odpiste ked ano

🙄

taella
1. júl 2009

deny , tak s tým bytom ste natom tak ako my , tiež tesne pred pôrodom a ešte sme nemali kúpený byt . Podarilo sa to až týždeň pred ním 😉 tak držím palce , aby ste to čo najlepšie vyriešili

deny3
1. júl 2009

tak to ma nestraš taella, ja som tak veľmi chcela zariaďovať detskú izbičku, ale už to vzdávam a vduchu rozmýšľam, kde dám postielku, potrebujem nejakú skrinku na veci, kočík asi pred bytom na chodbe, a kde budem sušiť veci, tak to si neviem ani predstaviť. Ale aké mám ja šťastie, tak isto týždeň pred pôrodom.

zuzana.dry
2. júl 2009

Dobre ranko 🙂
Prajem krasny dnicek 🙂
Mna dnes caka 3d UTZ...prietoky... 😉
Posielam virusiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

sobka
2. júl 2009

Ahojky dievcence, prajem krásny slniečkový den a sup ho k vode 😀 Mima, k tomu predoperačnému .Musis za svojim obvodným lekárom, alebo rovno na interné ,tam daš papierik, kartu poistenca a poslu ta na krv, urobia vyšetrenia a ides do, kde chodíš, kde patríš?. ja som bola v utorok vo vojenskej nemocnici , poobede som už mala výsledky, všetko je v poriadku. Dnes som bola na kontrole v SPLNE, plnooooo ľudí, ale šlo to rýchlo. Napočítala som si 9 folikulov, čo dr. diktoval sestričke...v pondelok idem na kontrolu zas a predpokladá sa, že vo štvrtok , možno už v stredu bude odber! Takže zatial všetko prebieha hladko...a vy ako , držím palušky všetkým čakateľkám na krvičku aj všetkým snažilkám, pekný dník 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

dafy
2. júl 2009

ahojte vsetky tak mam dobre spravy dnes som volala do Splnu a mozem ist na to maju tam jedno volne miesto a akurat mam dnes 20den takze super nemusim cakat na druhe kr.inac by som to nestihla.

takze zajtra idem na ultrazvuk 😅

neviete mi niekto poradit od vcera ma zacalo palit a svrbiet zo spodu co si mam na to kupit to jak naschval teraz dufam ze to nebude vadit 😕

lyndus
2. júl 2009

ahojte babulky, tak som doma z utz u Dankovcika 🙂 bol tam trochen chaos, rano mi sestricka volala, ci nemozeme prist skor, mali sme ist az poobede, ale asik sa im tam nieco pototo...este som spala, ked volala hehehe... tak som zmobilizovala manzela a sli sme...v albume mame prvu fotku nasho pokladiku, skakalo jak keby mu za to platili hehehe...secko vyzera super, srdiecko krasne bije, videli sme zaludok, mocak, 2 nozky a 2 rucky a tak 😀 ma nieco cez 8 cm, potvorka je o tyzden vacsie, ako malo byt, ale to nevadi, hlavne ze neni malicky 😀 a dostali sme aj prenatal box, ta sa tesim 🙂 a je super, ze hned vedla vezmu krv a uz sa nemusi chodit do labaku na Kukucinovu 😀 Muranska bola zlata, vsetko nam poukazovala, porozpravala... manzel len stale ze ej bisťu, az sa smiala, ze uz vie, co prve povie male, ked sa narodi 😀
dafy a nemoze to byt menzesom? ja som pouzivala tantum rosa vyplachy, len neviem, ci sa to uziva aj pocas menzesu 😒

deny3
2. júl 2009

gratulujem lyndus, teším sa s tebou, je to úžasné vidieť toho drobca, nie? mne na utz stále spí a lekári ho musia budiť, aby mohli skontrolovať. Na pohlavie si sa nepýtala?

mimusa4
2. júl 2009

lyndus sa vytešujeeee, ale sa nedivím je to pekné takto vidieť 😵 ..a ja som prečo nedostla prenatal? 😠 či to záleží od poisťovne akú máme?? ako nič sa mi preto nestane, ale ...chcela som vedieť ako to vyzerá 🙂

kukulik30
2. júl 2009

Ahojte 🙂

sobka, supeeeeeeeer, tak uz si ozaj blizko 🙂 aj folikov vyzera, ze bude dost, tak uz k nam dufam pribudne cerstva tehulka a my za tebou v tesnom zavese 😀

dafy, no vidis, ako pekne si to stihla...vyborne 😉a na to svrbenie neporadim, ale najlepsie bude, ked sa opytas v lekarni, alebo chod na gyndu, nech ti daju nieco, aby si bola na stimulku uz fit 😉

zuzka, drzim paste, nech je vsetko, ako ma byt 🙂 a daj vediet, aj fotecky by si uzmohla pridat nejake nove 😉

lyndus...jej, tak som rada, ze je drobec taky akcny, paradicka...a manzel mal zrejme obrovsku radost, ked tak ej bisťoval 😀 😀 😀

deny...tak po porode bude drobec akcny, ked teraz stale spinka 😀 asi som ta nepotesila, ze??haha

lyndus
2. júl 2009

hej bolo to super 🙂 mno Muranska to nevedala urcit tak jak Dankovcik, tak na pohlavie si este pockame, ale to vobec nevadi, hlavne ze je ok 😀 na tom obrazku si drzi pupocnu snuru ze moja moje, nedam nikomu hehehe

deny3
2. júl 2009

teraz keď ho už cítim, tak víkendy rád vyspáva, doslova, musím hegať bruchom nech kopne, aby som vedela, že je OK, cez týždeň ako kedy, hlavne večer je aktívny a dnes v noci. Psychicky sa pripravujem na noci bez spánku, ale čo to bude v praxi.... asi budem často jesť mak, potom kojiť, vraj to pomáha 😀

kukulik30
2. júl 2009

lyndus, teraz vam vychadza trojkralove dietatko, sviatocne...moj manzel je vtedy narodeny 😀

a deny ti noci bez spanku...no co ..zvyknes... pre babo vsetko 😉 hlavne , ze bude dostatok mliecka a prikladat a prikladat k prsniku..hlad je hlad 😀

lyndus
2. júl 2009

mimusa, neviem, mozno dostanes teraz, ked pojdes, mali ich tam kopu 😉 inac nic moc dnu nieje, jeden cumlik, jedna davka prasku a avivaze a nejake letaciky...a sestricka nam dala 2 cumliky a indulonu na zapareniny so zarukou do oktobra 2009, hehe, tak neviem, ci sa nebudeme nou natierat my, lebo v january bude po zaruke 😀
kukulik hej, zakonity sa vytesoval, dokina mala sou 😀 a hej trojkralove, bude to sranda,len nech som cez vianoce este doma na sviatky 😀 juuuuuuuuj, super to bolo hehehe

deny3
2. júl 2009

no hej, hlavne keď bude po ockovi, svokra hovorila, že bol strašný, už sa vedel postaviť v postielke, tak len hegal tým zábradlím a strašne reval, kým nedostal jesť. Ešte aj dnes, keď príde domov a nestihol obed, nič ho nezaujíma len chladnička, nedajbože ho vyrušiť, to sú potom nervy.

lyndus
2. júl 2009

a co dnes varite babulky? moja obligatna otazka 🙂 ja paradajkovu polievku so sunkou a syrom, aj ked v takej horucave...

mimusa4
2. júl 2009

ale ako som si všimla, tak podľa toho utz v 12tt čo sa robí tak každý je popredu..ja v tehu knižke ešte stále nemám zapísaný TP

deny3
2. júl 2009

variť? to je čo? ja som strašne lenivá a naozaj v takej horúčave stáť pri šporáku sa mi nechce. Ja mám hlavne problém, čo uvariť, potom to už ide.

mimusa4
2. júl 2009

mne sa varí mäsko prihodila som k nemu z raňajok pradajku i papriku a potom to ešte kus zahustím a dám si k tomu knedlajznu čo mi ostala..ja by som si práveže rada dala nejakú polievku 🙂

mimusa4
2. júl 2009

idem sa najesť konečne tak zatím

deny3
2. júl 2009

ma zlostíte, také kuchárky. Šťastie, že môj muž nečíta koníka, aj tak do mňa rýpe, myslí si, že keď som doma, tak by tu malo byť každý deň popratané, navarené, oprané apod.

kukulik30
2. júl 2009

my mame francuzaky 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre