Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

dafy
7. aug 2009

kukulik aj ja si to myslim lebo pri Emmke som ani nevedela do coho idem takze som sa na to ani nejak nepripravovala vobec nic okrem horm.som nebrala a vidis Emmka je na svete.a pri druhom som zacala brat tie vitaminy FEbion neviem ci som to dobre napisala to je jedno a vidis nevyslo to tak preto som sa rozhodla ze tentokrat nic take brat nebudem.akurat ten pitny rezim by som mala zmenit 😲 co sa tyka kyseliny acidum folicum predtym ich Hredzi predpisoval urcite teraz nie 😕 ale ked sa opytas v lekarni na acidum v porovnani s obycajnou kyselinou ktoru si vies sama kupit urcite ti odpovie ze obycajna kyselina je nic oproti acidum folicum

kukulik30
7. aug 2009

dafy, ja presne tak isto, nemala som o nicom ani sajnu... a Samko sa podaril 🙂

dafy
7. aug 2009

asi tak to bolo aj lepsie Kukulik ze sme nevedeli do coho ideme lebo teraz co vystrajame okolo toho 😀 no čisty konec 😎 😎

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

Kukulík , ja chodím sa ma do kostola, som rimokatolíčka 😉 niekedy síce nejdem, ale potom sa cítim dajaáko divne, 😒 aj mne sa páči toto čítanie 🙂

lyndus
7. aug 2009

mno ja som brala len kyselinu listovu a vitaminy GS Mamavit som zacala brat, ked som nasla // 😉

melisska
7. aug 2009

No vy ste tu poiiiiiiiiiiisali 😀 😝 ale kukulik ma pravdu, pri mne sa tiey pozera do okna 😀 vy potvorky 😀 😀 😀
lily suhlasim so zajacikom aj kukulikom 😉 a uzi si vikend 🙂
dafy ty si uz tehulka 🙂

kukulik30
7. aug 2009

lilly, my chodime s mm, obcas aj so samkom, ked bol malicky, chodil s nami a potom velmi vystrajal , behal, tak sme to zrusili, chodili sme s MM na striedacku a teraz opat skusame spolu...uvidime, dokedy mu to vydrzi 🙂

kukulik30
7. aug 2009

dafy je jasna tehula, tiez vravim...to sa musi podarit 🙂

dafy
7. aug 2009

meliska tak ked sa pozeral pri vklade do okna tak sa ani necuduj ze si neotehotnela 😀 😀 😀 😀 😀

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

"Povstaň, Pane, Bože, zdvihni svoju ruku, nezabúdaj na úbohých."Rozpamätali sa, že Boh je ich pomoc, že Najvyšší, Boh, je ich záchranca"

dafy
7. aug 2009

pocujte ja sa tu smejem sama jak blazniva s toho 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
7. aug 2009

dafyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
kukulik ved jej nieco napis 😀 😀 😀 😀
j idem na injekciu a hned som naspat 😀

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

Dafy, Z čoho? 😀 to je dobré, že sa smeješ, bábabtka ťa šteklia, lebo sa uhniezďujú

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

melisska na akú injekciu? 😅 😕

dafy
7. aug 2009

z coho??no ze pri vklade Hredzi pozeral von oknom 😀 😀 😀 😀 pri Meliske aj pri Kukulik.lebo primne pozeral von oknom lenvtedy kym cakal na vybratie tej pipety 😀

dafy
7. aug 2009

idem si spravit kavicku hned som tu 😎

lyndus
7. aug 2009

dafy ty jedna, aj oni to urcite mysleli tak isto, nie ze pri vklade kukal von oknom a triafal na slepo 😀 😀 😀 a moc nekavickuj tehulka 😀

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

že triafal na slepo ta vy ste ale 😉 😀

lyndus
7. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeeej babulky nechcem byt zla, ale akurat som pozerala albumy a je tam jedna holka, lea neviem kolko, ma tam fotky bruska 🙂 ty koki, take by som chcela, sak ja take ploche nemam ani ako netehulka, ako ona v 19TT, to kde ma to babatko schovane 😀

lienka2
7. aug 2009

lyndus, aj ja som to teraz pozerala.. ja mam uz teraz brusko vacsie ako ona v tom 24tt 😅

dafy
7. aug 2009

lyndus tu kocku som videla aj ja vcera 😕 aspon nemusi kupovat tehotenske veci 😀

lyndus
7. aug 2009

mno to teda urcite nemusi 🙂 to je vazne nieco 😀

dafy
7. aug 2009

a tie trojcatka pozrite ake su krasne nie?? 🙂

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

to myslíte tu leu? šak ona vážen nemá bruško 😕 a to je už v 37tt, šak to ja budem ako tank 😅

lyndus
7. aug 2009

a este sa na nejakom fore stresuje kvoly tehu cukrovke, mno neviem kde by ju vzala 😀 😀 😀
hej hej tie trojicky su uzasne 😀 😀 😀 to by sa mi pacilo, dve babulky a chlapcurik 😀

melisska
7. aug 2009

dafyyyyyyyyyy, no aj my sme mysleli kym vyberie tu pipetuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 kde su trojciatka? idem mrknut fotoalbum
lily B12 a vecer si pichaam clexan-hematologia-mala som MA v 9tt

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

meliss ☹ brrr, injekcie 😨 tak dúfam, že to najbližšie to potiahniete až do toho šťastného 40tt 😎

melisska
7. aug 2009

jeeeeeeeeej mackovia su nadherný 😵
a stou kockou mate pravdu ja mam normalne brusko ako ona v 21tt 😀 😀 😀

dafy
7. aug 2009

inac ked sa chcete pokochat tak kliknite nie na snazilky ale na babätka a tam si zadajte temu trojcatka je ich tam kopa 😀 😀 inac sa im ozvala aj matelko ja som jej totiz pisala asi pred troma tyzdnami ked sa nevedela rozhodnut nech sa o tom porozprava z mamickami trojiciek

lillyanka.lillyankov
7. aug 2009

no tie trojčatka si su rozkošné, zlatunké 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre