Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
21. aug 2009

v kazdom pere je naviac 75 IU, tak preto sa dopicahava vsetko, sporit treba 😀

leni, uz ti dievcata povedali vsetko, takze uz nebudem pisat to iste, akurat po dekaci ti pride menzes a na krv a kuzv sa ide nie poocas mrsky, ale po nej, ked uz budes na konci, lebo stimulcia zacina az po skonceni menzesu...ja mavam kratky menzes, isla som na 5 den , ale este som tusim spinila, obcas zakrvacala asi 3 dni po tom, zacala som pichat 7. den...ale to zavisi od hormonov 🙂takze u teba to moze byt aj neskor 😉
a neboj sa , pero je urcite jednoduche, len nesmies zabudnut v rotrzitostio ako ja, odobrat ten posledny malicky kryt z ihly 😅 😀 😀 😀lebo to sa stalo mne, iba nastavis tu davku, natiahnes a pichnes 😉

zajacik...
21. aug 2009

Mimusa tak ked sa nahodou nepodari dalsie samo, tak 3.IVF to isti, ved do treice vsetko naj 🙂

zajacik...
21. aug 2009

Kukulik aha to som zabudla ze sa ide az po skonceni mrsky... no ved vravim ze som len clovek zabudlivy 😀

zajacik...
21. aug 2009

Kukulik si viem predstavit aka si musela byt rotrzita ked si zabudla dat dole kryt z ihly, xixixi 😅

kukulik30
21. aug 2009

zajko, nevadi, esteze nas je tu kopa, apson kazda nieco v hlave drzi, ja uz o par mesiacov nebudem vediet , ani ako sa picha, lebo zabudam hrozne 😀 ale este to mam v cerstvej pamati...ale uz dlho nie 😀

kukulik30
21. aug 2009

nooo....zajko ja som velmi roztrzity clovek, ja zabudnem kdeco, kdekolvek a kedykolvek...MM ma zo mna niekedy poriadnu sou...stale cosi hladam 😅 😀 😀 😀

lyndus
21. aug 2009

juj babule, uz sa vazne tesim, ze tie horucavy skoncia, nejako mi nem robia dobre 😀

kukulik30
21. aug 2009

dufam, ze nezabudnem vlastne dieta vybrat zo skolky 😅 😅 😅

lebo auto som uz zabudla v meste a spokojne som si kracala domov a naraz pozriem do kabelky a vidim kluce od auta, pozriem na MM/ cakala som ho, kym pojde z prace...on ale nevedel, ze ja dosla na aute/ a vravim..:" pocuvaj, sak a som dosla dnes do mesta autom, nevies, kde som ho mohla zaparkovat???? 😀 😀 😀 😀 on na mna v nemom uzase, som myslela, ze odpadne od smiechu...tak som dumala, kde by asi mohlo byt, nastastie ma to po chvilke napadlo 😀 😀 😀 😝

zajacik...
21. aug 2009

Kukulik tak ty nie si nezabudka, ale poriadna zabudka 🤐 😎 A to si neviem predstavit ked budes tehulka a pridruzi sa k tebe kamaratka tehu-demencia 😀 😀 😀 Ale tak snad nezabudnes ze si tu pises s nami na MK 😀

jespera
21. aug 2009

Ahojte,
zdravim Vsetky - dlhsie som tu nepisala, ale sem tam vas pozriem. Vcera sme boli na ultraz. - bolo super, a konecne to tak vyslo ze manzel bol este doma - o to to bolo krajsie. V brusku nam rastie Dievcatko, comu som bola trosku prekvapena - lebo vsetky babske povery tvrdili ze to bude chlapec, hehe...
Prajem Vam pekny den...

katy2
21. aug 2009

ahojte 🙂
uz sme doma z cvicenia, aj z plucneho - uz ma mala tu ranu po ockovani v poriadku - konecne....
hanicka je vystavena a teraz spinka... v albume mam jej dnesne pokusy otocit sa na brusko... este nam to nejde, ale snaha sa ceni.... 😉

katy2
21. aug 2009

jej, jespera, gratulujem k dievcatku 😵 😵 😵 😵

zajacik...
21. aug 2009

Katy je super ze Hanicke sa vo vodicke paci 🙂 A hoci sa jej nepodarilo otocit na brusko, tak aspon na bok, ajtak je to sikulka 😵
Jespera super ze budete mat babiku 🙂

lyndus
21. aug 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeej kukulik, vy ste teda podarena rodinka, asik si uzijete riadne zabavy, aspon sa nenudite 😀 😀 😀
jespiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, jeeeeeeeeeeeeeeeeej babulka, super, hlavne ze je zdravucka 😉 my sa to dozvieme buduci tyzden, uz sa velmi tesim, potajme dufam,z e to bude chlapcurik, nech sa manzel moze tesit, aj ked si popravde myslim, ze nas babulka neminie 😀 😀 😀

zajacik...
21. aug 2009

Lyndus ja ti tipujem chlapceka 😉

lyndus
21. aug 2009

vazne zajko? a preco? byvalo mi zle, v podstate aj teraz ked mi nieco nesadne tak to neni buhvi co a auto mi tiez nerobi moc dobre 🙂 aj ked je fakt ze sa mi vyzistila plet po nutenej diete 😀 😀 😀 ale si zlatucka 😀 😀 😀

zajacik...
21. aug 2009

Lyndus ja neviem nejak automaticky ta beriem ze cakas chlapceka, vlastne ma zarazilo ked si napisala ze sa to este len dozviete, lebo ja som si myslela ze uz to viete, no ja neviem, proste ta beriem ako chlapcekovsku mamicku 😵 Mozno aj tym ze nemas rada ruzovu farbu 😨 😉 No uvidime ci mi moj tip vyjde 😕

lyndus
21. aug 2009

juuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj moja, bodaj by si mala pravdu 😀 ale lubit ho budeme velmi nech je to hocico, hlavne nej je zdravucke 😀

deny3
21. aug 2009

katy to je milé, že Hanička je taká čiperka, ale raz sa jej to podarí a potom budeš musieť na ňu dávať omnoho väčší pozor 🙂
jesperka gratulujem k dievčatku, už môžeš nakupovať - ružové 🙂

lyndus moja švagriná vracala jak o preteky a má dvoch chalanov, ale pleť sa aj mne zlepšila a čakám chlapčeka, dokonca aj vlasy mám lepšie, vôbec mi nevypadávajú.

kukulik 😀 my zase stále hľadáme auto na parkoviskách pred hypermarketmi.

a to pero mi ostalo a nikto ho odo mňa nepýtal naspäť, aj keď som ho dostala, tak vyzeralo ako nové, aj papierová škatulka bola úplne nová.

lenuliatko
21. aug 2009

Ďakujem babky za odpovede, tu to mám vždy z prvej ruky. a každá si na niečo spomeniete a je to 😀
Nevedela som, že po dekáči sa ide na UZV až po mrške 😕 Myslela som, že zas 1.-3.DC, krv a potom povedia kedy pichať, počítala som, že stimulka začína taký 3.DC. No nič. A ako sa ráta ta mrška, ja krvácam asi 3-4 dni, potom už len špiním, raz viac, raz menej, tak kedy by som mala ísť? Musí už byť čisto? Špiním ešte asi 2-3 dni.
Zajačik, ja som VŠZP, schaľovali mi to presne 2tt. 3.8 im žiadisť prišla a 17.8 jú schválili, šikovní sú 😀 A nejak nepočítam s tým, že by som lieky vyberala až v októbri, tesne to miniem.

Takže stimulovať sa začína cca 7.DC a cca koľko dní trvá stimulka, ak ide všetko ako má?
Jespera, gratulujem k dievčatku.
Lyndus, aj ja mám pocit, že budeš mať chlapčeka, nech vám to vyjde podľa priania.

kukulik30
21. aug 2009

leni, pri kratkom protokole sa zacina pocas mrsky, ale kedze my mavame dlhy, tak po nej 😉 ja som sla, este som spinila, ale sestricka vravela, ze po tom dekaci zvykne byt silnejsia mrska...preo som aj tak dlho spinila 🙂
uvidis, ako sa ti rozbehne a ked budes iba spinit...tak snad 5. 6. -7 . den by si mohla ist na uzv ..ja som zacala stimulku 7.den a pockaj hodim graf, tam som si to zapisovala, je to tam prehladne, dole v takej tabulke, tak si to pozri 🙂 http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/us...

kukulik30
21. aug 2009

jesperka, super, ze dievka...gratulujem 😵

lenuliatko
21. aug 2009

Kukulik, pekne to tam máš pozapisované 🙂 Hneď si mi tým aj odpovedala, že si vlastne stimulovala 10 dní. Ty si inak bola dobrá sliepočka nosnica, 26 vajíčok 😉 Ja ani neviem, čo chcem viac, či veľa vajíčok, aby som sa ukľudňovala, že bude aj na KETy, alebo menej a budem si nahovárať, že sú o to kvalitnejšie 😅 Už nech ich je koľko chce, len nech sa chytiaaaa. Ty sa chystáš hneď v septembri na KET? Verím, že sa tam opäť viaceré stretneme.

jespera
21. aug 2009

Dakujem Vam Dievcata....velmi sa tesime.
Lyndus - aj mojej kolegyni bolo v piatom mesiaci z hocicoho zle, a je to chlapec, takze...neviem.
Ale ja uz na tie babske povery neverim - hovori sa ze dievca odobera zene krasu, ja som stale rovnaka.
A Petronelka uz vie co to bude?
Inac Lyndus prezradis pohlavie rodine - znamym? Ja som myslela ze to udrzim v tajnosti, ale to sa neda....

zuzana.dry
21. aug 2009

Ahojte, zdravim vsetky...Dafy, to je mi luto...Jespera, tak uz viete pohlavie...je to radost...
Ja som dnes opat bola na monitore...a lekar mi hovori...mate male kontrakcie...a ja ze...nic necitim...potom ma pozrel a hovori, ze to vidi na buduci tyzden...a aj ze...tak skoro? No...on ze ano...ze uz som pootvorena a hlavicka mi uz tlaci dole...a ze do terminu urcite nevydrzim...normalne ma vylakal...uz len lezim a oddychujem...uvidime... 😉

deny3
21. aug 2009

zuzana to je skvelé, už budúci týždeň, vôbec to nie je skoro, rodí sa od 38 týždňa, už aj ja chcem, tehotenstvo je nekonečný príbeh. 🙂

kukulik30
21. aug 2009

zuzka..fiha, babo uz sa chysta na svet 😕 ...tak oddychuj a cakaj 😵 myslim na teba 🙂

leni, no chystam sa v septembri, uvidim , ako dojde ta dalsia mrska, kedze teraz uz to nestihnem 😉 ale vyzera to na hromadne stretko u dr 😀

katy2
21. aug 2009

zuzi, drzim palce 😉 😵 😵 😵 aj ja som rodila v 38tt.... a vsetko dobre dopadlo....
drz sa, myslim na teba.... 🙂

dafy
21. aug 2009

dievcata myslim na vas dufam ze vam ten september prinesie stasie vsetkym.
ja som velmi zufala a ako tu pisala meliska ked idem na MK je to este horsie lebo hned sa mi zacnu kotulat slzy bohuzial nedokazem sa s tym zmierit vobec .som hrozne nestastna s toho .ja viem ze aspon jedno dieta mam ale aj tak sa nedokazem nad to vsetko povzniest 😢
dufam ze uz ani jedna z vas nebude musiet prezit tie sklamania je to hrozna bolest na duši,ale ved to viete ☹
drzim vam vsetkym palce majte sa pekne

lyndus
21. aug 2009

dafynka juuuuuuuuuuuuuuuj, mojko 😢 😔
Jespi, ja sa uz vidim, ja budem jak hlasna truba, len co budeme von z ordinacky, uz budem zhavit mobil hehehe... ja sa uz strasne tesim, jak to budeme oznamovat seckym 😉 bru nocku a krasny vikendik 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre