Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
6. okt 2009

mimochodom tyzden berem esrimax a zasa spinim 😠 uz ma to fakt nebavi 😢

kukulik30
6. okt 2009

ixi a nespominala si to dokimu, kvoli comu je to? 😕

lenuliatko
6. okt 2009

Ahojte kočky 🙂
Jajica, tak ďalšia tehuľka v rade 😉 Opatruj drobcov 🙂
Zajačik, zajtra kontrola? Som zvedavá, či tebe bude doki diktovať aj folikuly. Ja už dosť cítim bruško, vaječníky, ale to ja aj pri jednom vajíčku, takže u mňa to nie je smerodatné. Som zvedavá na piatok.
Kukulik, držím palce zajtra 🙂
Ixi a tebe v pondelok, juj, to bude netrpezlivého čakania. A potom sa niekedy cez týždeň pridáme aj my so Zajačikom.
Katy, gratulujem Haničke. Nech vám robí len radosť v živote 🙂
Dalida, neboj, ten chrbát nemusí nič znamenať. Si taká nadopovaná hormónmi, že to sa ozaj nedá rozlíšiť, čo je z nich, čo tehu príznak... Tu je škoda všímať si príznaky. Verím, že zatra budú na testíku krajšie dve paličky ako naposledy 😉
Mimka, to je dobré, že folík rastie, načase 😉 Už sa telo spamätáva a aj mrška dorazí, alebo sa posnažte a nepríde vôbec 🙂
Inak, Mirus, Ixi sedeli ste vedľa seba a nepriznali ste sa k sebe? 😀

ixi
autor
6. okt 2009

kukulik ved som mu to hovorila ze spinim z tych liekov ale zrejme mu to je jedno kedze mi ich dal zasa 😖

ixi
autor
6. okt 2009

kukulik zajtra sa drzkaj budem na teba silno mysliet 😎

ixi
autor
6. okt 2009

lenuliatko no vidis ja som nevedela ci je to ona ale ked som odchadzala zo splnu sa tak usmievala tak ma to tuklo..

ixi
autor
6. okt 2009

no idem pozerat ordinaciu kukulik tfuj tfuj aj na teba myslim zajusik 😎 ktovie ako dopadla tomka 😕

mirus25
6. okt 2009

ixi neozvala som sa lebo si tam bola s drahým. viem že je to hlúpa výhovorka, ale keby si bola sama, tak určite by som sa ozvala. U mňa diktoval pri ultrazvuku nejakých 9, a na prenos idem v utorok. 13.10.

lenuliatko
6. okt 2009

Veru, Tomka mala ísť dnes do Brna, určite sa príde pochváliť.
Mirus, držím palce v utorok, ja vtedy možno pôjdem na OPU.
Idem aj ja ordinovať, papá 🙂

kukulik30
6. okt 2009

ixi..hmmm..to je zvlastne..zeby si mala take vedlajsie ucinky 😕

cavik, a ako si to poriesila ty, kedy ide nakoniec na ten dekac?
zajko takze zajtra na teba po ceste do KE budem mysliet 😉 nech su pekne vajka 🙂

pekny vecer krasky, ja dnes idem troska na kavicku s kamoskami tu z kona 🙂 papa

cavik
6. okt 2009

ahoj žienky

ani nečítam, čo ste popísali...dnes to bolo v práci besné 😖 som rada, že som sa dostala v bormálnom čase domov. Včera sme mali poradu, prišla som o 20.30. 😠
Pred prácou som si dne bola ešte po výsledky na hematológii, čakala som za nimi mesiac a dnes ešte aj 1,5 hod....som myslela, že ma tam šľak trafí...už už som chcela odísť, že prídem inokedy, nestíhala som do práce a dobre, že som ostala, pretože mám také výsledky z genetiky, že ma dr. čakala s hlavou v dlaniach 😲 .....hneď od prvého dňa papkania hormónov, resp. pichnutia decapeptylu musím brať Anopyrin 100, od ET musím pichať Fragmin a B12...budem ako sito 😕 ....a o týždeň od ET mám ísť ku nej na kontrolu 😕

kukulik....nemusím ísť na krv, iba na UTZ a tam stačí prísť do 8.45 ...tak to stíham...len ešte neviem, či zajtra, alebo až pozajtra

zajacik...
6. okt 2009

Lenuliatko dnes som na teba pri vcelickovani myslela, uz mame v sebe rovnaku davku hormonov 🙂 Som zvedava ako dopadne zajtrajsia kontrola... ja citim vajecniky, ale len velmi mierne 😉
Kukulik na zajtra drzkam palceky 🙂
Cavik ak by si isla zajtra, tak sa mozno stretneme. Ja pred SPLNom idem este na krv na interne a potom rychlo utekat do SPLNu, takze zajtra budem dvakrat davat krv 😕 A inak mrzia ma tie vysledky z hematologie, ale musis to nejako vydrzat, ved pre babiku znesieme vsetko... 😵
Babuly inak ja si toto IVFko vobec neuvedomujem, akoby to islo mimo mna 😲 Vobec z toho nemam ziadnu radost ako predtym a hrozne sa bojim dalsieho sklamania, no ale asi uz ucinkuju hormony 😅

zdeja
6. okt 2009

ahojte dievcata...no 11 denpo ET je za nami...zatial vsetko v pohode, je to az prilis dobre-mam troska strach ☹

zajacik...
6. okt 2009

Zdeja drzim palce. Podla mna by si kludne mohla skusit testik, uz by ti mal ukazat spolahlivy vysledok. Takto sa budes este 3 dni zbytocne stresovat... ale je to na tebe 😉

tomka12
7. okt 2009

Ahojte kocky 😉
Mam za sebou prvu navstevu Brna, no poviem vam ta cesta je straaasne dlha...ono by to ani tak dlho nebolo, keby nie tie nase slovenske cesty...ved to je sama hroza...Po dialnici prejdeme 400 km asi za cca 3,5 hodiny, no ale na slovensku dialnica ziadna...tak sme cestovali cca 6 hodin...hroza s tymi cestami...
No a v RF som vsetko vyrozpravala Dr. , je to mimochodom neskutocny fesak 😉. Urobil mi UTZ, ale nasiel mi cystu ☹, no dufam, ze nabuduce tam uz nebude...Povedal, ze nevidi ziadny problem, ze sa mozme pustit do minimalnej stimulacie. Este mi musia zobrat krv tu na Slovensku no a od tej nasledujucej mrchy mozem zacat...Pacilo sa mi tam a citila som sa prijemne...Len skoda, ze je to tak daleko...Ale aj to sa da zvladnut 🙂

Kukulik, drzim palce na dnes 😉

dalida
7. okt 2009

Dobre rano, bambulky. Dnes testikovat nebudem. Pockame na krvicku. 😉

dalida
7. okt 2009

Tomka, akosi mi unika pointa... Preco si sa rozhodla ist az do Brna? Soft techniku si si vypytala ty alebo ti odporucil lekar? Cosi som uz o tom pocula...

dalida
7. okt 2009

Dnes sa asi rozpravam sama so sebou. 😕 Kazdy asi pilne pracuje...
Zdejka, je fajn, ze sa citis v pohode. 😉 Pri prvych dvoch tehotenstvach som tiez nic zvlastne necitila, az po tych 14 dnoch zacali boliet prsicka... 😉

zajacik...
7. okt 2009

Caute tak uz som spat zo SPLNu. Sliznica A/B 9, ovaria bilat. v starte, pokracujem v davke 300 IU, kontrola v pondelok. Len najhorsie je ze doki mi predpisal este 1 balenie Puregonu a nikde lekarnach (bola som v 3) ho nemaju a volali aj distributorom a je s tym problem. Tak neviem co idem robit... Skusim este obvolat nejake lekarne.
Inak asi som videla Cavika, ale nebola som si ista ci je to ona, prisla ked uz som ja bola na odchode, takze ajtak by sme toho vela nenakecali 🤐
Zdravim vsetky SPLNiecka a idem zhanat ten Puregon...

lenuliatko
7. okt 2009

Dobré ránko 🙂
Kukulik, myslím na teba 😵
Zajačik, hej, ty to máš odsledované, koľko máme hormónov? Som zvedavá na tvoje správy o folíkoch. Inak, ani ja to IVF nejak zvláštne neprežívam. Možno keď budú drobce v brušku to bude iné, ale zatiaľ... Ja som sa najprv strašne tešila, pozerala som si fotky bábätiek, vecičky a rozplývala som sa nad tým, ale niekto z môjho blízkeho otehulkoval a úplne mi to vzalo vietor z plachiet... Nejde tu o závisť, ani nič podobné, je to dosť komplikované 😔 Keby to IVF nevyšlo, bude to ťažké... Ale som optimista, verím, že sa podarí.
Cavik, ešte dobre, že prišli výsledky pred stimulkou 😨 Hneď sa zvýšia šance, keď budeš brať lieky. Ten anopyrin chcem brať aj ja, ale až po OPU, preventívne. Aj ja si už občas pripadám ako sito, a to zďaleka nepichám toľko, čo budeš ty. Na oboch žilách modriny po odberoch, predvčerom sa mi aj na bruchu podarilo vytvoriť modrinku 😝 Ešte dobre, že je už po lete a nenosia sa krátke rukávy, lebo ruky mám ako narkoman 😀
Tomka, som rada, že máš také dobré pocity, dôvera musí byť. Tú vzdialenosť vám teda nezávidím, mne sa niekedy nechce šoférovať z michaloviec do košíc 😅 Ako chodíte, autom? Neviem, či už by nebolo pohodlnejšie vlakom, aj si pospíte cestou, oddýchnete. Držím palce, nech to vyjde 😵
Dalida, fakt netestuješ? Máš môj obdiv, ale chápem tvoj strach.
Zdeja, aj ty čakáš až na krv?

zajacik...
7. okt 2009

Lenuliatko ahoj 🙂

lenuliatko
7. okt 2009

Zajačik, ty si šikulka. Takže ani ty o folikuloch nevieš nič. Ale so sliznicou si ma predbehla, ja som mala len 6mm 😕 Ale už papám chilli a pijem ženský čajík, atk snáď porastie 🙂
A niekto (Dalida?) spomínal, že ho budú mať v lekárni na križovatkách Alžbetina a neviem aká... Alebo neviem, už si nespomínam. Alebo skús prinajhoršom tému Mám/Nemám lieky na IVF. Leto tu minule zháňala Puregon a lekárnik jej objednal, ale s tým, že čaká skoro 2tt a to ty nestíhaš. Dúfam, že zoženieš.

zajacik...
7. okt 2009

Leni to Mimusa spominala tu lekaren, idem to vygooglit a zavolam tam. Ak by som nezohnala, tak musim volat sestricke do SPLNu ze co mam robit a ci nahodou oni nemaju.

lyndus
7. okt 2009

Ahojte babulky, dnes je taky uprsany den, nist sa mi neste 🙂 na zajtra som si vzala dovolenku, tak budem sunky valat 🙂 uz sa tesim 🙂

lenuliatko
7. okt 2009

Veru, aj v Splne by mali vedieť, že je s Puregonom veľký problém, nech predpisujú niečo iné. Ty ale už musíš dokončiť stimulku s ním. Verím, že zoženieš.
Lyndus ahoj, dnes je nás asi viac takých "skapatých" 😀 Musíme si zvykať, takto to bude vyzerať teraz čoraz častejšie, ale čajíček, deka, sviečočka a hneď je super atmosféra 😉

ixi
autor
7. okt 2009

avojcek

lenuliatko
7. okt 2009

Ahoj Ixi, domka si?

ixi
autor
7. okt 2009

mirus25 tych 9 co diktoval doki je vyska endometria ja som mala len7mmale coma byt to bude 😉
dalidka drz sa bude vsetko ok a budu karasne kolajnicky 😎
zajacik dufam ze zozenies vcelicky 😎
cmuk no pekne este ze im netrva rok kym maju vysledky drz sa a preco si vlastne isla na hematologiu 😕
leniciatko avooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjj
tomka len tak dalej aj dialku prekoname pre nase zazraky 😎

ixi
autor
7. okt 2009

lenuliatko idem na nocnu

jespera
7. okt 2009

Ahojte - dobre ranko vsetkym
Ixi - co to citam ze zas spinis, ako je to mozne? Inac nerozmyslala si ze zmenis centrum?...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre