Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
19. okt 2009

melisska, ale ten vysledok bude stat za to, zabudnes aj na prach 😀 ja stale nadavam, ked nieco prerabame, ze uz nikdy viac a furt cosi vymyslim 😀

kukulik30
19. okt 2009

melisska, aj ja by som mala zacat cvicit, lebo po tych liekoch katastrofa..moja brucho 😝 ale sak, este idem na dalsie kety, takze sa to odklada zatial 😀

ixi
autor
19. okt 2009

aj mne treba chudnut zato som vytiahla celozrne bebe 😀

ixi
autor
19. okt 2009

a v tehu sa to strati 😀 😀 😀

takyna
19. okt 2009

Meliska dakujem za moju Didu 🙂 veru uz ma osemnast rokov, 🙂
Kukulik nic noveho cakam, ale sa to taha.... 😉

kukulik30
19. okt 2009

no idem kuk na mojich chlapov, bo su nejak podozrivo ticho 😕 😉 ..papa zatial...v prestavke medzi superstar sa este zastavim

melisska
19. okt 2009

kukulik mas pravdu, ten vysledok bude stat za to 😉 no ja som sa stale na to umele pred sebou vyhovarala, a este idem a este idem a nakoniec som niejako pribrala-zadok a brucho, brrrrrrrrrrrrrr 😀 a bebe papam aj ja, ved potebujem vlakninu 😀

kukulik30
19. okt 2009

taky...ved to cakanie...ale o to lepsi vysledok ... 😵 😵 😵

ixi
autor
19. okt 2009

aspon daco musime papkat 😝 😀 😝 😀 😀

melisska
19. okt 2009

dobre moje idem a tiez este mrknem sem lebo kukulik sem kukne 😀 😀 😀 ano ixi nieco muime jest 😀

zajacik...
19. okt 2009

Babulky pekny vecer vam zela zajacik a male zajaciky 😵 😵 😵
Melisska strasne sa mi paci to co pises, a hlavne ze z toho ide taka pozitivna nalada. Chvalabohu ti uz minulo to smutne obdobie, nasla si zmysel zivota a ja verim ze coskoro sa dockas aj toho vysnivaneho zazraku v brusku. CMUK 😵

lenuliatko
19. okt 2009

Ahojte,
už som sa k tomu nechcela vracať, keďže sa to tu ukľudnilo, ale fakt posledná reakcia.
Cavik, viem, že ty si veľký dokiho fanúšik a beriem tvoj názor. Ani náhodou som nechcela vyvolať také reakcie, že radšej sa ideš venovať niečomu zmysluplnému, než zrejme vypisovaniu na fóre. Aj my sme si len povedali svoj názor, rovnako ako ty a ako si čítala, je nás tu väčšina s takým názorom. Klobúk dole pred tvojou doktorkou, bodaj by všetci boli takí, že nás pošlú na všetky vyšetrenia, ale realita je iná. Už sa nechcem opakovať, ale čo sme si samé nepozisťovali a nepovybavovali, to by sme nikdy nemali. Podstata celej debaty bola v tom, že keďže naši bežní gyndoši si už s nami nevedeli rady, tak doktor v CAR mohol aspoň odporúčať ďalšie vyšetrenia. A už by bolo na nás, či chceme, alebo nie. Ale aspoň niekto nám túto možnosť mal dať. A keďže naďalej všetky chodíme do SPLNu, tak určite veríme, že nám pomôže. Ja som si naňho urobila názor už pri IUI a aj tak som tam šla aj na IVF a verím, že sa to podarí. A povedať, kto má aké výsledky, konkrétne v číslach, SPG, kvalitu embryí, by ho tiež nezabilo. Lekár, to nie je len mašina podobajúca sa človeku, niekedy ľudský prístup zaváži viac, než čokoľvek iné. A aj tak mu verím a spolieham sa naňho. No a dosť, už sa k tomu nebdueme vracať, fakt mi je ľúto, ak som sa niekoho dotkla. Myslím, že všetky sme tu dosť rozumné, aby sme si vedeli utvoriť vlastný názor 🙂
Kukulik, Samulkovi všetko naj, naj a prajem mu hlavne súrodenca 😉
Matulka, no oddychujem, povaľujem sa 😀 To pichanie vyzerá dobre, držím palce.
Melisska čau, bude nová kuchyňa? 😉

zajacik...
19. okt 2009

Lenuliatko plne s tebou suhlasim! 🙂

zajacik...
19. okt 2009

Babulky dobru nocku, ideme so zajkami kukat Superstar 😀

lenuliatko
19. okt 2009

Zajačik ďakujem 😉
Ixi, máš to poslané, keby nedošlo, prepošlem.
Kukulik, a ty mi pošli mail, kde to mám poslať 😀
Aj ja idem superstárovať. Dobrú noc

kukulik30
19. okt 2009

kuk 😀

kukulik30
19. okt 2009

jej marcelka nam aktualizovala tabulku 🙂

kukulik30
19. okt 2009

leni uz to tam mas 😀 ja som aj zabudla 😝 😀

melisska
19. okt 2009

mrk 😀
zajacik moj 🤐 😵 😵 😵
leni ano nova kuchyna uz som aj po prvom zachvate zurivosti 🤐 z toho bordelu 😀
dobru nocku a nech sa nam snivaju tie najkrajsie snicky 😵

kukulik30
19. okt 2009

bruuu noc 😀

marcelka82
20. okt 2009

Ahojte. Prajem vám krásne ránko.

Posielam vírusiky:
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

katy2
20. okt 2009

Dobre ranko 🙂
marcelka nejaky ranostajko 🙂 ale asi ides do prace, vsak....
Pozdravujem vsetky, stimulantky (ak este nejake su) a cakatelky, nech vam to cakanie rychlo ubieha.... a samozrejme krasnu spravu nakoniec....
pozdravujem tehulky, uz sa vam to krati...
a mamicky, nech vas deticky posluchaju, ako nasa Hanka.... 😉
a samozrejme pozdravujem kazdu z vas....

ixi
autor
20. okt 2009

ahoj katy 😀 😀 😀 😀 ako sa mas 😵 hanicka sa prevracia? 😵 😵 😵

ixi
autor
20. okt 2009

dobre ranko 😀 😀 😀 😀 😀

ixi
autor
20. okt 2009

matcelka mnam mnam vxrusiky 🙂

katy2
20. okt 2009

ixi, ahojky, teraz spinka... ale ide jej to velmi dobre... pomaly musime zacat trenovat aj druhu stranu, ale tam ma tie svaliky slabsie, tak neviem, kedy sa jej to podari....
a ty ako? babulky posluchaju? 😉

ixi
autor
20. okt 2009

neboj ona je sikovnica a ma super mamcu ktora jej pomoze 😵 😵 😵 😵
ja som prave stala 😲 😀 😀 babulky? aj ti viem? dufam ze ano 😵 😵 😵

ixi
autor
20. okt 2009

hanicka je nadherna 😵 😵 😵 😵 pozerala som fotecky 🙂 🙂 🙂

lyndus
20. okt 2009

ahojte babulky, pekny, aj ked uprsany dnik zelam... inac som sa vcera bavila s drahym o tej nasej debate o vysetreniach a tak a on mal celkom dobru poznamku, ci si viem predstavit, ako by sa predrazilo IVF, keby vsetky tie vysetrenia, na ktore sa teraz musime pytat sami, dali automaticky do vysetreni pred IVF... prve, co by poistovne urobili by bolo, ze by ich prestali preplacat... si to viem velmi zivo predstavit, vazcsina z nich je dost draha, ja si pamatam, ze som sa raz pytala svojho gyndosa na chlamidie, len tak pre istotu a on mi na to, ze tie sa robia len ked je na nich podozrenie, lebo je to dost drahe vysetrenie 😖 tak som ostala bez... ale nejdeme si kazit naladu, mno nie? Ixi, kedy testujes? a kukulik, neopovaz sa neist na krvicku 😉

ixi
autor
20. okt 2009

lyndus mi sme nechceli aby nam ich robil hredzi len aby nam poradil 😉 uz kasli nato 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre