Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
2. máj 2009

lyndus..ja idem v stredu pichnut decapeptyl 😉

ixi, jej aka vynovena 🙂 kocka

kukulik30
2. máj 2009

hej je to druha stimulka 🙂

ixi
autor
2. máj 2009

to nieje nova fotka len konecne mam program na fotky aby som mohla zmenit ich velkost 😀

ixi
autor
2. máj 2009

kukulik aj ty mas novu foto tak ja reku tiez dam 😀 😀 😀

kukulik30
2. máj 2009

aha, ale aj tak pekna 🙂

lyndus
2. máj 2009

jaaaaaaaaaaj kukulik budeme drzat prsteky? koko ste mali embrijok z prvej? inac nam teraz rozmrazili az 5, aby sme mali dvoch na transfer...skoda ze aspon tri neprezili, trojky jednym vrzom 😀

kukulik30
2. máj 2009

no sak, jasnacka, treba to menit, nech nevypadame stale rovnako 😀 😀 😀 ja ma inak vsetky take otrasne fotky, momentky, ale take smiesne, ze to sem ani nemozem dat..same grimasy 😀 😀 😀

kukulik30
2. máj 2009

z prvej 16 embryjok 😵 nam minule leto rozmrazovali 6 a iba 2 prezili 😖

ixi
autor
2. máj 2009

kukulik aj mne rozmrazili 6 teraz a 2 prezili a dufam ze preziju aj mna

ixi
autor
2. máj 2009

kolko teraz vinde ivf?

kukulik30
2. máj 2009

ixi, o tom nepochybuj 😉

lyndus
2. máj 2009

mno skoda, ze tolko vela neprezije rozmrazovanie...a ostatne? asi si bola n aviac transferov ze?

ixi
autor
2. máj 2009

nemam ziadne pocity ja neviem

ixi
autor
2. máj 2009

potom musi byt pol roka pavza medzi tym?

kukulik30
2. máj 2009

ano mali sme 3 Kety,..z 1. KET mame Samka, a dalsie 2 minule leto nevysli ☹ ...verili sme, ze sa podari aj surodenec a nebudeme musiet absolvovat dalsie IVF..no .........ale teraz to uz vyjde 😵

ixi
autor
2. máj 2009

kukulik teraz budes mat kukulienky 😀 😀 😀

kukulik30
2. máj 2009

ixi, nie myslim, ze nemusi...vacsinou radia hned ist do dalsieho IVF

kukulik30
2. máj 2009

joj podaj by 😀

kukulik30
2. máj 2009

ixi a chystas sa aj testovat? ci tentokrat nie?

lyndus
2. máj 2009

kukulik mno jasne ze sa zadari, nieje o com uvazovat 🙂 mno sestricka hovorila, ze skor sa zadari, ked sa snazis intenzivne jeden pokus za druhym, ako ked mas dlhe pauzy...ixi, ty si tolko lezkala, ze neexistuje ze by sa nezahryzkali do teba 🙂

kukulik30
2. máj 2009

no lyndus, len keby to nebolo take drahe...clovek by isiel hned na dalsie pokusy, len kde na to vziat 😅 ...my sme planovali este pockat do dalsieho roku, ale dajao sme sa predsa len rozhodli uz toto leto tehulkovat 😀

ixi
autor
2. máj 2009

kukulik ci budem testovat nechcela by som ale ak nevydrzim tak ma poznas ze poletim do lekarne 😀 😀 😀 som zvedava ci kratka pavza zabere 😎 😎 😎 a ajtak nemam sancu ist do dalsieho ivf koli peniazom budem si pavzu musiet dat ale myslim ze ju nebudem potrebovat 😵 😵 😵

kukulik30
2. máj 2009

ixi ziadna pauza nebude, ved ty uz budes mat tak akurat pauzu menom rodicovska dovolenka 😉 😵 🙂

ixi
autor
2. máj 2009

bodaj by kukulik

ixi
autor
2. máj 2009

tak budeme spolu dovolenkovat a nakupovat v SNV 😀 😀 😀

kukulik30
2. máj 2009

joj take krasne leto budeme mat...my tehulky 😀 😵

ixi
autor
2. máj 2009

tak tomu ver 😎 😎 😎 😎

ixi
autor
2. máj 2009

kukulik ked si ostala tehu so samkom citila si nieco?

kukulik30
2. máj 2009

ani nie, az pred krvou 2 , 3 dni akoby mal prist menzes..ale inak nie, troska podbrusko pichanie..ale vies , to moze byt aj liekmi, clovek nikdy nevie...

melisska
2. máj 2009

ahoj, no prave tie peniaze 😒 zase sme mali o nich rozhovor a co sa mi nepaci vsetko ide na mna, mne treba lieky, mne treba injekcie , mne, mne , mne 😠 uz som si poplakala a vypila dve hrusky, dofrasa niekedy neviem co mam robit, ci sa to oplati, ci neist vlastnou cestou, som zmatena, manzel sa snazi robi aj fusky-inac by sme nevysli, no proste dnes b& som sa najradsej nevidela 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre