Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
4. máj 2009

Deny len sa nikam nehrab a pekne oddychuj domka, kam by si chodila 😀 a praca nieje zajac, neutecie 🙂

deny3
4. máj 2009

to hej, ale doma je to fakt na zbláznenie, veď uvidíš 🙂 a chudák manžel potom znáša moje nálady.

lyndus
4. máj 2009

mno to verim, ale ja sa uz tesim ze ide leto a mi tu secky do jednej budeme tehulkovaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat 😀

deny3
4. máj 2009

no ako čítam, tehulkovať tu bude riadne množstvo báb.
ja sa leta trochu bojím, to už bude pokročilé tehotenstvo a plus tie horúčavy, ale nejak to zvládnem.
teším sa, že budem chodiť na slniečko, lebo som biela ako vápno, len neviem, ako budem opaľovať telo zo zadu.

lyndus
4. máj 2009

deny, v tehu sa nesmies opalovat vobec, babulku nerobi dobre zvysena teplota, ked na teba pecie slnko, to je jedno ci z ppredu alebo zo zadu 🙂 takze budeme cmarate az do dalsieho leta 😀

katy2
4. máj 2009

Ahojte 🙂
Ja som prave dosla z poradne..... Uz ma vypisal na MD, od 8.5. uz nemusim riesit ziadne vychadzky 😵 Bola to posledna poradna, uz budem chodit len do nemocky k svojmu porodnikovi.... Pozeral mi krcok, tak uz zacina maknut a skracovat sa, ale zatial drzi poriadne uzavrety.... Uz sa nam to blizi..... 🤐
To jue super, ze je tolko nastupnicok, novych tehuliek.... Ja si moje testovanie pamatam, akoby to bolo vcera 😀

deny3
4. máj 2009

gratulujem Katy 🙂 🙂 a ticho závidím, ale dôjde aj na mňa.
pamätám si ťa veľmi dobre z konca januára, bola si veľmi milá, ja roztrasená, či som alebo nie som tehotná, ty si bola asi tak nejak ako ja dnes, fakt to strašne letí.
a naozaj je nejak veľa nových tehuliek, január a február boli skromnejší, s jarom asi fakt všetko klíči a rastie 🙂

katy2
4. máj 2009

deny, ono to fakt rychlo uteka..... ani sa nenazdas a budes tam, kde ja teraz.... 😉 Leto zbehne a budes sa moct chystat..... 😵

deny3
4. máj 2009

ja by som už teraz nakupovala, ale počkám, koncom mája mám veľké sono, mohlo by sa bábo ukázať a potom sa rozbehnem, v siedmom mesiaci chcem mať už všetko pripravené, keby náhodou. Kupovala si kočiarik na blšáku? Muž sa chce kvôli tomu trepať do Poľska, ale ja mám dojem, že nič svetoborné tam neobjavíme, a tá tisícka hore dole, pri tých nákladoch pri IVF sa mi zdá všetko prijateľné.

katy2
4. máj 2009

my sme prave vcera kupili kocik na blsaku.... som spokojna - je to 3-kombinacia aj s autosedackou - cele to stalo 7500,- a dali nam aj peknu deku k tomu zdarma.... ja si na tych modernych kocikoch nepotrpim, byvame v dome, MHD velmi vyuzivat nebudem a na terasu do zahrady a na prechadzky mi urobi aj tento kocik rovnaku sluzbu... A co sa mi paci, vanicka je dost velka, tak mi tam aj v zime vojde mala aj vo fusaku....
My sme zacali nakupovat az od nejakeho 28tt... Ale velmi vela sme zdedili po sestrinych dievcatkach, tak nam vela kupovat nebolo treba....

deny3
4. máj 2009

čo sa týka toho opaľovania, čítala som nejaké články na nete, lekári to nezakazujú, len odporúčajú neprehrievať bruško a chrániť si ho pred priamym slnkom. Dokonca vraj sa zistilo, že takýto prísun vit. D znižuje pravdepodobnosť, že bábo bude mať vrodenú cukrovku alebo poruchy štítnej žľazy. Jasné, že sa nepôjdem na obed opaľovať, ale viem si predstaviť stráviť deň na kúpalisku niekde pod stromom v tieni, občas vyjsť do bazénu.

deny3
4. máj 2009

no ja veľa nepodedím, v rodine sú chlapci, ale s tým kočíkom si mi urobila radosť, cena výborná, aj ja si predstavujem takú trojkombináciu, tým moderným trojkolkám neviem prísť na chuť, tiež dúfam, že nebudem musieť chodiť s kočíkom po električkách a busoch a muž mi konečne zverí auto. a zatiaľ bývame na Železníkoch, keby to tak ostalo aj po narodení bába, peši sa dostanem všade.

deny3
4. máj 2009

nepodedím, lebo som presvedčená, že to bude dievča 🙂

lyndus
4. máj 2009

deny no ja by som nevliezla do bazenu ani netehu, lebo mam hned hrozne problemy s mocakmi a tak...takze kupalisko rada vynecham 🙂

deny3
4. máj 2009

nemysli lyndus, aj ja sa bojím všelijakej pliagy, vraj tehotné sú viac náchylné, ale ťažko mi teraz povedať, že nikam nevleziem, keď ja pozerám ešte aj po cestovkách, že dalo by sa aj v máji niekam ísť, som cvok ja viem.

katy2
4. máj 2009

inak kocik sme kupovali v tom obchode na poschodi.... V tom prvom predava nepodarky, a aj teraz boli nejake staznosti na tie kociky.... Ale tam, kde sme kupovali my, to su polske kociky vyrabane pre Nemecko a podla mna su uplne v pohode....

deny3
4. máj 2009

díky katy, mne sa naozaj nechce nikam trepať za kočíkom, keď viem, že aj u nás kúpim to isté, len ma vystrašili ceny, také čo sa mi v obchode pozdávali tak cez 20.000. SK, to sa mi zdá veľa. Ostatné nemám obavy, výber v obchodoch je, len treba peniaze, čo teraz na marodke trochu chýba. Inak ma štvú na sociálnej, dávajú si načas s vyplácaním marodky, teraz mi došli peniaze až 24.4. a ja mám trvalé príkazy k 15. v mesiaci, výplatu sme mávali najneskôr 9. na účte.

katy2
4. máj 2009

Aj mne tento mesiac prisli peniaze zo socialky az tak neskor.... oni ich aj normalne posielaju okolo 20.....
Inak hodila som novu foto bruska do albumu 😉

deny3
4. máj 2009

ach jaj, foto je super 🙂 🙂 🙂
ale veľké, to naozaj ešte nie je koniec?
ja ešte nepozorujem nejaké zmeny, u mňa ja riadna vrstva tuku, tak to ešte asi dlho nebude vidieť, dokonca mám o dve kilá menej ako pri ET, ale to bolo asi aj z tých hormónov.

lyndus
4. máj 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeej Katy ty uz si riadna bruskana 🙂

katy2
4. máj 2009

no a to mam este 6tt do TP 😉 Uz ma to brusko fakt omina.... neviem si najst polohu a malej je tiez tesno 🙂

katy2
4. máj 2009

ale od zaciatku tehu som pribrala len 8kg

ixi
autor
4. máj 2009

cavte kocky tak som nazad katy super brusko a kocik nehodis? 😉

katy2
4. máj 2009

cau, ixi, ako sa citis? 😵
kocik mame dole v garazi, a nie je uplne poskladany... nechce sa mi s nim teraz natahovat..... ale raz ho vlozim urcite.....

ixi
autor
4. máj 2009

dobre katy len sa nenatahuj prosim 😎 ja ako ja neviem? 😕

ixi
autor
4. máj 2009

katy ja mam taky strach 🤐

katy2
4. máj 2009

kedy testujes? 😉

ixi
autor
4. máj 2009

ja neviem asi v stredu?????????

katy2
4. máj 2009

ixi, ved co tu citam predchadzajuce stranky, tak prekypujes optimizmom..... hlavne pokoj, stresom aj tak nic neovplyvnis.... drzim palce 😵

ixi
autor
4. máj 2009

hej optimista som len pokial sa neobjavi jedna ciarka

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre