Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
21. okt 2009

ahoj zajacik ako sa mi mas? babulky posluskaju? 😀

melisska
21. okt 2009

ahoj zajacik 😵 ixi no ma sa vyborn, tak ako ty s ixinkami v brusku a ona so zajacikmi v brusku 😀
priznam sa som trosku unavena, ale co clovek nevydrzi ? vsetko 😝 spala by som az to boliiiiiiiiiiii 😅

melisska
21. okt 2009

mima drziiiiiiiiiiiim palce 🙂 aj ked nie som spokojna s naismi vysledkami a cakaaaaaaaaaam kto to obrati 😉
katy Hanka je silnucka po maminke a ockovi 🤐 😵 posielam jej cmucik
kuspitka, ahooooooj 32tt krasne 😵
kukulik uz dnes oslavuje?

tremonti
21. okt 2009

no zajacik vyzera totak ze sa k vam pridam ,myslim navsteva ivf centra,bohuzial nam s manzelom vysli zle vysledky a doktor povedal ze nas posle na konzultaciu.takto som si to nepredstavovala a som z toho dost smutna...ako ste na tom vy babenky?

mima263
21. okt 2009

melisska veru kukulik sa neozýva ....
Ja verím, že tie výsledky už prídu - a keď som mrkla do tabuľky, tak už možno čoskoro.
To by bolo radosti a aj lepšia atmosféra a nádej pre všetkých čo čakajú.
Hádam ste už všetky nezmizli

mima263
21. okt 2009

tremonti -
ani nám nevyšli dobré výsledky a vlastne takmer každému, kto tu píše. Myslím, že každý je z toho trochu paf zo začiatku. Ale potom je človek rád, že sú také možnosti

tremonti
21. okt 2009

este ze existuje taketo forum,je to lahsie ked vidim teda citam ako si tu dodavate odvahu.
chcem sa este opytat ci je nejaky rozdiel medzi splnom a tym druhym cetrom gyncare.doktor vam odporucil spln ?

lulockka
21. okt 2009

Naozaj je super že existuje takéto forum môžme sa tu navzájom podporiť.Nám náš lekár tiež odporučil spln ale hned dodal že sa nemáme zľaknúť lekára ale že je to jeho spôsob komunikácie a on nekomunikuje skoro vôbec.

kukulik30
21. okt 2009

ahojte , nie neoslavujem, len som az teraz zapla na chvilku net..boli sme hned po praci na nakupe, kedze mm mal volno poobede ..tak sme boli spolu vsetci, pohodicka 😵
na krvicke som nebola, takze oslavovat nemam co...mrcha sa rozbehla dnes rano v plnej sile 😝

vsetky vas pozdravujem a myslim na vas 🙂

marcelka82
21. okt 2009

Ahojte. Tej noci som sa konečne vyspala a bolo mi aj teplúčko, aj hlad prišiel sám, veľa som popapala a aj na kyslé som mala chuť. 😅 Takže sa to konečne začína vracať. Sa veľmi teším. A dnes som vôbec neplakala a ani nekričala. 😀 😀 😀

tremonti
21. okt 2009

ahoj marcelka82,pises do tejto temy lebo si to podstupila?myslim spln?

zajacik...
21. okt 2009

Melisska ano uhadla si, so zajkami v brusku sa mam vyborne. Dufam ze aj oni sa maju vyborne, predpokladam ze uz by sa mali zahryzkavat, dnes je 7.den po odbere 🙂
Tremonti kazda z nas si myslela ze CAR nebude nikdy potrebovat, no ale uz sme si zvykli, nahodou je v centre velmi prijemne 😵 A Marcelka ako aj vsetky dievcata co tu piseme uz chodime do SPLNu a nieco mame za sebou. Ale Marcelke sa podarilo otehotniet napokon prirodzene 😵
Lulockka kedy ides testikovat?
Kukulik tak aspon ze ta mrcha dlho nenatahovala a cim skor si mozete ist pre vianocny darcek 🙂
Ahojte vsetky SPLNiecka a dobru nocku 😎

lyndus
22. okt 2009

zajacik nestras, ziaden silvester 🙂)) ja len dufam, ze to vazne bude az po novom roku, lebo mu budu zle rocky vychadzat 😉
jespi vazne mas ten pocit? ja som si zrejme vsugerovala, ze to bude az na troch kralov 😀

feja22
22. okt 2009

Pekný deň Splniečkovo !

Kde ste všetky ???????????? Haloooooooooo

zajacik...
22. okt 2009

Tu je dneska ale ticho 🤐

kkatty
22. okt 2009

Ahojte 🙂
Dvíham nás hore a ... 😀 aj ja si to chcem vyskúšať, tak chytajte vírusiky, nech sa to tu už konečne rozbehne:
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

lenuliatko
22. okt 2009

Ahojte splniečka 🙂
Ja to tu tiež akosi flákam 😅 Začínam mať pocit, že to nevyšlo, vôbec nič necítim, nič... Som 6. deň po ET, ja viem, že to kedykoľvek môže prísť, alebo aj že nebudem nič cítiť, ale je mi akosi smutno. Stále tým mojim drobčekom verím, ale rozum mi hovorí čosi iné.
Feja, držím palce na zajtra na krv, strašne verím, že to bude ok 🙂
Ixi, žiaden ďalší testík? 😉
Mirus a ty?
Lulockka, my to máme úplne rovnako len ja ET a ty KET, tak sa pochváľ, čo cítiš ty 😉
Zajačik, ako malé zajačiky, dávajú o sebe vedieť?
Kukulik, držím palce do ďalšieho boja. Škoda, že to nevyšlo 😔
Mimka, tak mrcha konečne dorazila? Hurá na KET 🙂

maca77
22. okt 2009

Leni, držím palce 😉 nech to vyjde

zajacik...
22. okt 2009

Feja uz ide zajtra na krv??? Tak dufam ze sa to tu uz rozbehne s pozitivnymi vysledkami 😵
Lenuliatko ja som sice len 3.den po ET, ale tiez nic necitim. Ale s tym sa netrap, to nemusis nic citit a mozes byt tehulka, tak len pekne zahod negativne pocity a ver svojim lenuliatkam, oni ta urcite nesklamu 😵
Kkatty chytam virusiky plnym priehrstim 😵 😵 😵

mirus25
22. okt 2009

ahojky. 😀
Feja držím ti palce na zajtra. Ty si jedna z mála, ktorá vydržala netestovať. Tak verím že zajtra sa dozvieš príjemnú správičku.

Mima hurá! mrcha došla! Síce išla naokolo až cez Moskvu ( 😀 ) ale došla.

Leni ja sa mám na figu. Včera som poriadne pokazila žalúdok (asi čerstvým maslom), zvracala som ako pes, aj na wc som lietala. To fakt neprajem nikomu. Tlak spadol. Prosto hnus. Akurát som myslela na moje malé v brušku, že ako sa tam mohli cítiť. Inač také 3-4 dni som mala pocit na mrchu a inak nič. Ešte vydržím deň-dva a testnem. Je sice príjemný pocit myslieť si že som tehu, ale musí prísť aj realita. Takže uvidíme.

lulockka
22. okt 2009

Ahojte. 🙂 Lenuliatko ja okrem toho že ma stále bolí brucho necítim nič.Myslíš si že už by sme niečo mali cítiť?

feja22
22. okt 2009

Je to od Vás milé ako na mňa myslíte. Zajtra sa uvidí....
Lenuliatko po celý čas mám presne tie isté pocity ako ty.
Pripadám si ako rozdvojená osobnosť. 😀/ ☹

kkatty
22. okt 2009

Žienky... nemusíte vôbec nič cítiť a výsledok môže byť pozitívny... Viem, poviete si, že sa mi hovorí... no prežívala som to isté a nie raz 😒
Mne sa však KETy vôbec nedarili, z "čerstvých" nám to vyšlo aj 1., aj 2.x, len teraz dúfam, že to dotiahneme až do konca (či do nového začiatku - do narodenia drobčeka). Keď som sa posledne na 4. deň vyplakala a zmierila sa s tým, že to nevyšlo, povolil aj stres a zamerala som sa na prácu a domácnosť. Bolo mi akosi ľahšie a tiež som radšej myslela na to, že máme pred sebou budúcnosť 😉 , teda aj nádej...

lenuliatko
22. okt 2009

Ja sa ešte spolieham na to, že to ešte príde, veď čas by aj bol, alebo, že príznaky prídu až po pozitívnom teste, ale jaksi tomu môjmu mozgu neviem rozkázať, nech zmení myslenie 😠 Občas mám pocit, že som to už zabalila a plánujem KET alebo, že to možno vyjde samo a vzápätí inú možnosť ako tehu nepripúšťam. Toto obdobie je čistá schyzofrénia 😅 Radšej už vedieť výsledok, nech je akýkoľvek, než toto mordovanie 😅
Kým bolelo brucho, bola som spokojná (aj keď to bolo kôli OPU), teraz necítim nič...
Maca, ďakujem z celého srdca, bodaj by to vyšlo. Ešte mám malú dušičku, že snáď...
Zajačik, ty si skoro tri dni po mne, ešte máš kedy niečo cítiť, tak neboj 😉
Mirus, no ty si si dala 😀 A čo ak to nebolo od masla? 😉 Ty s Ixi idete v pondelok na krvičku, čo? Testuj kočka, už tam niečo bude 😉
Lulockka, mňa len mierne bolí brucho, ale to od utrogestanu, už to mám odskúšané. Oproti tomu, čo bolo po OPU, to ani nevnímam 😅 A myslím, že teraz niekedy by sme už mohli pomaly začať niečo cítiť, veď uvidíme 🙂
Feja, asi viaceré máme podobné pocity. A to som bola presvedčená, že budem veriť, nech sa deje čokoľvek. Veď ja by som si tak rada zas namýšľala, len nech niečo cítim, hocičo... 😀
Kkaty, na to sa ešte spolieham, že nič, nič a zrazu // 😵 Zázraky sa občas dejú 😉

mirus25
22. okt 2009

leni ja na krvičku idem v stredu. Bude to síce 15.ty deň ale skôr mi nevychádza.

ixi
autor
22. okt 2009

ahojte babulky tak som tu vyrevana hlava mi ide prasknut pretoze test negat ☹ 😢 😢 😢

mirus25
22. okt 2009

ixi ☹ ☹ 😢 😢 😢 a nemôže to byť ešte dobré ? ☹

ixi
autor
22. okt 2009

pochibujem o tom ☹ ☹ ☹

jespera
22. okt 2009

Ixi cau, je mi to luto - minule sme sa bavili o zmene centra.....skus nad tym pouvazovat este raz...

ixi
autor
22. okt 2009

teraz momentalne nebudem uvazovat nad ziadnym centrom lebo nemam na ivf peniaze...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre