Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deni5
13. sep 2012

ako dlho sa užíva Extrimax?Beriem ho od prvého USG 2x1tbl.Od pondelka mám brať po 2USG 3x1tbl.Neviem či mám si vybrať recept lebo sa všetko platí a ešte mám zostatok z IVF-ka.

malaterezka
14. sep 2012

Tak nasi maly drobci sa uz zohrievaju u mamky a uz len cakat na vysledok a mysliet pozitivne.

franina
14. sep 2012

@malaterezka drzim palceky, bude urcite dobre a hlavne pozitivme 😉

malaterezka
14. sep 2012

@franina dakujem vydim ze ty uz co skoro mas na svete svojho maleho milacika tak gratulujem 😀

franina
15. sep 2012

@malaterezka ďakujem 😵 ano ubiehaju dni 🙂 aj tebe budu ubiehat neboj 😉

malaterezka
15. sep 2012

@franina a co bude dievcatko alebo chlapcek 😀 😀

franina
15. sep 2012

@malaterezka chlapček by mal byť .. ale uvidí sa pri pôrode 😅 😀 😀 😀 😀

bique
15. sep 2012

drzim vam vsetkym palce baby 😉 nech sa nam uz konecne vsetkym splni ten krasny sen 🙂 aby neostal iba snom 😉

malaterezka
16. sep 2012

Dievcata mozem sa Vas spitat ze ci ste si davali tu novu metodu co je v Splne. Ja ano tak uvidime ci to pomoze 😀

foryou25
16. sep 2012

@malaterezka ja som ti uz tusim davnejsie nato odpisovala, ze my sme si ju davali, a nam pomohla 🙂

malaterezka
16. sep 2012

@foryou25 ano dakujem ja viem ze ste si to dali a tesim sa velmi 🙂 ze Vam to pomohlo a verim ze aj nam to pomoze lebo aj my sme si dali ale ja som mala na mysli aj ostatne dievcata

lubanka
16. sep 2012

@malaterezka akú novú metódu??? 😕

foryou25
16. sep 2012

@malaterezka no ked som sa tu ja predcasom na tu metodu pytala nikto mi nato neodpovedal, takze neviem ci ju vobec este niekto vyuzil 😉

@lubanka PICSI

lubanka
16. sep 2012

@foryou25 prosím ťa a čo to je? v júni som mala IVF a nikto mi o tom nič nepovedal? prepáč, možno si o tom už niekde písala, ak ťa to nebude obťažovať, môžeš ešte raz? naozaj to počujem prvý krát... 😨

lubanka
16. sep 2012

@foryou25 hmm... už som si to našla a preštudovala na nete... 🙂 takže už nemusíš vysvetľovať... 😉 idem pozrieť do papierov, či to aj nám neurobili, ale prečo mi to nik nepovedal? 😒

foryou25
16. sep 2012

@lubanka no to automaticky nedavaju, lebo sa za to plati navyse 150€, a pomaha to hlavne pri zlych spermiogramoch, my ho mame dost zly, a prave tato metoda dokaze vyselektovat geneticky spravne spermijky 😉

lubanka
16. sep 2012

@foryou25 no, mrkla som do papierov a nič také tam nemám... asi nám to nenavrhli kvôli tomu, že my máme spermiogram o.k. 😉 tak asi preto... ale nabudúce sa popýtam sestričky... len tak informačne, nech som do budúcna zas o niečo múdrejšia 😵 už len kvôli tomu, že sa tam uvádza, že táto metóda je dobrá aj pri opakovanej potratovosti...

foryou25
16. sep 2012

@lubanka ani nam to nenavrhli my sme si to vyziadali sami od seba, ak mate spermiogram ok, tak podla mna je to pre vas zbytocne, priciny potratov musia byt ine, ake su spermijky ok

malaterezka
16. sep 2012

@foryou25 a inak ako sa mate uz ste doma z nemocnice?

foryou25
16. sep 2012

@malaterezka jj uz som doma od 21.8, dufam, ze sa tam uz tak skoro nevratim 🙂 jedine ak na porod, ak vsetko dopadne dobre 🙂

bique
17. sep 2012

@lubanka ahoj moja..ako sa mas? kedy KET?

lubanka
17. sep 2012

@bique ahoj 🙂 mám sa fajn, dúfam,že aj ty... pozerám, že týždne nabiehajú... to je dobre 😉 😉 len nech je všetko v poriadku. Na KET asi tak skoro nepôjdem... nejak nemám nato chuť 😒 keby som verila, že to výjde, tak by som šla... ale mám od začiatku pocit, že z toho nič nebude... samozrejme, že si po bobáčikov pôjdem, ale dávam si načas ...

majka2205
17. sep 2012

ahoj dievčatá, tak žiadosť máme schválenú 🙂 ale chcem sa opýtať, ak si pôjdem tento mesiac po recept a vyberiem injekcie tak môžem začať stimulku až od dalšieho mesiaca? volala mi sestrička že od budúceho mesiaca idú lieky hore a bude sa viac doplácať

malaterezka
17. sep 2012

@foryou25 neboj bude vsetko ok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

deni5
18. sep 2012

Tak a ja som sa odhodlala na to KET.V utorok máme vklad,tak držte všetky pršteky nech sa to konečne podarí,lebo ďalšia šanca už nebude 🙂 .Duphastan sa berie až po vklade?

katy2
18. sep 2012

@deni5 drzim palce 🙂 duphaston pri KET nedavaju, len utrogestan a ten sa tusim berie par dni pred vkladom alebo v den vkladu....

deni5
18. sep 2012

@katy2 a prečo pri IVF dávajú.

bique
18. sep 2012

@deni5 ani ja neviem, preco pri ivf a et davaju duphaston, bola som 2x na ket a tiez som mala iba estrimax a par dni pred vkladom aj utrogestan...duphaston nie....pri et som mala aj duphaston...asi je na to nejaky dovod...neviem

deni5
19. sep 2012

@bique musím sa ho na to spýtať keď tam pojdem,ak bude mať chuť rozprávať. 😲

bique
19. sep 2012

@deni5 no on vyzera, ze nikdy nema chut rozpravat 😀 ale ja som ho aj tak stale otravovala, niekedy sa dokonca az usmial, ze aka som otrava....mna ta jeho kamenna tvar neodradila 😀 😀 😀 😀 daj potom vediet, co si zistila, lebo aj mna to zaujima, hoci to uz budem, tomu verim, potrebovat az na surodenca pre nasho chrobacika, lebo este 8 kuskov mame zmrazenych, tak mozno o 2-3 rocky si pre nich skocime🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre