Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
26. okt 2012

@karinka6 aj ja mam dnes celkom cisty test s / ☹

haannka
26. okt 2012

teda teraz na neho pozerám a dačo tam vidím, ale už neviem, či len naozaj ja vidím alebo to naozaj niečo znamená, je trošičku viditeľnejšia ako včera no stále veľmi veľmi slabulinká 😕

divja
26. okt 2012

Baby kluddd....netestujte a pockejte na krv..držíím palcee

majka2205
26. okt 2012

@jennifeer23 ahoj tak ako? už máš prvú injekciu za sebou? 🙂

haannka
27. okt 2012

no takze na teste iba jedna /....drzim palce vsetkym tehulkam aj cakatelkam...ahoooj

melisska
27. okt 2012

@haannka akeee ahooooooooo, ved este si len kolky den????

karinka6
27. okt 2012

@haannka nebol to rovnaky test, dnes rano som si robila zase test a zas tam bola slabulinka čiarka. Aj manžel skonštatoval že ju vidí tak som z toho debil. Včera bol hrozný den aj som si porevala, lebo som myslela že je po všetkom. Už nech je pondelok.

jennifeer23
27. okt 2012

@majka2205 ano 🙂 myslela som, že to bude horšie 🙂 kedy ideš na kontrolu? Ja v stredu

divja
27. okt 2012

@jennifeer23 aj ja idem v stredu na krv ...soom strasne zvedava...ale zatiaľ som v pohode....test som nerobila dufam ze vydržímmm... 😀

bique
27. okt 2012

@karinka6 ja som tiez robila v jeden den rano, uplne slaba ciarocka, slabsia ako den predtym a poobede v ten isty den som robila inu znacku a ciarocka bola dokonca silnejsia ako den predtym 🙂 ked tam je, je to ok 😉 bude to ok, musi byt! v pondelok drzim palceky, aj sebe, my mame poradnu 🙂

jennifeer23
28. okt 2012

@divja ja este nie som v tomto štádiu. Zatiaľ som v stimulke tretí den

bique
28. okt 2012

@jennifeer23 drzim palceky, nech pekne rastu a zreju 😉

majka2205
28. okt 2012

@jennifeer23 je to v pohode ale priznám sa mne pichá sestra, ja nemám odvahu, na kontrolu idem zajtra

jennifeer23
28. okt 2012

@bique dakujem 🙂 uz by som chcela byt v takom štádiu ako Ty 🙂

jennifeer23
28. okt 2012

@majka2205 máš nejaké príznaky po injekciach? Ja nič, tak teraz neviem či je to dobre alebo zle

majka2205
28. okt 2012

@jennifeer23 nemám žiadne príznaky, zatiaľ nič necítim

bique
28. okt 2012

@jennifeer23 neboooj, budes coskoro, ani sa nenazdas 😀 a ja uz budem mat tesne pred terminom 😀 😀 😀

divja
28. okt 2012

ani mna nič nebolí 😉 neviem ci je to dobre ci zléé 🙂 som 10den po oplod.

jennifeer23
28. okt 2012

@divja 10 deň a nerobila si test? Waw, tak to ja asi nevydrzim 🙂

karinka6
28. okt 2012

@haannka ahoj zajtra nas čaká krvička tak daj vedieť ako si dopadla, aj ja ti napisem. Držím nam obom palce nech je to pozitívne. pa

haannka
28. okt 2012

@karinka6 ja uz viem ako dopadne u mna :'-(....tebe drzim palce, ty to mas jasne...

bique
28. okt 2012

@karinka6 @haannka drzim vam palceky dievcata, nech je krvicka pozitivna 😉

jennifeer23
28. okt 2012

@bique uz o 3 mesiace budeš mat to malé klbko v rukách 🙂

jennifeer23
28. okt 2012

@jennifeer23 JOJ nie 3, ale 5 🙂)) som nejaká dopletena 🙂))

bique
28. okt 2012

@jennifeer23 nestraaaas! 🙂

zuzlik7
29. okt 2012

@franina ahoj...aj mna to mrzi,ale aspon stiham vysledky z endokrinologie...takze verim,ze v novembri nam uz do toho nic nepride...no ano...kebyze to teraz opät nevyjde (ale to neprichadza do uvahy)tak koncime a aj ked nie definitivne tak na nejaky cas urcite a to aj kvoli peniazkom a asi aj vnutornemu pocitu:( sme odhodlani skusit adopciu...tak uvidime ako to nakoniec vsetko dopadne,lebo ako sa hovori 'clovek mieni-pan boh meni'

franina
29. okt 2012

@zuzlik7 tak Vám držím palce nech to vyjde! a daj niekedy vedieť ako pokračujete 🙂

divja
29. okt 2012

@jennifeer23 ja uspešne odolávam bojim sa aby ma nesklamal 😎 test...radsej pockam...do tej stredy

karinka6
29. okt 2012

@haannka ako si dopadla? Ja zle je to negatívne. Skúsime o mesiac KET.

haannka
29. okt 2012

@karinka6 aj ja negatívne...my už nemáme zmrzlinky...my jedine dalšie 5.ivf 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre