Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deni5
1. apr 2012

@bique snažím sa piť,ale asi nie dosť.

bique
1. apr 2012

@deni5 musis vela pit...aspon take 3 litre denne...pomoze to 😉

deni5
1. apr 2012

@bique tak až toľko nepijem,ale napravím to 😖

zuzlik7
1. apr 2012

@bique
@deni5 no musim sa priznat, ze pitie naozaj pomaha...vcera som vypila 3l fatry+nejaky ten caj a citila som podbrusko len velmi malo...a dnes som to zanedbala a citila som vacsie tlaky a od poobedia sa nalievam a ustupuje to... 😉

bique
1. apr 2012

@zuzlik7 vidis @deni5, ber si zo zuzlika priklad 😀

franina
1. apr 2012

komu mam zajtra drzat palce na vklad??? kto ide zajtra ? 🙂

deni5
1. apr 2012

@franina 🙂

deni5
1. apr 2012

@bique už som stiahla za pol hod.liter.Teraz sa predávkujem 🙂

zuzlik7
1. apr 2012

@franina jaaaa 😉

zuzlik7
1. apr 2012

@deni5 vidissss....sikulka.... 😉 😎

majka27
1. apr 2012

@zuzlik7 @deni5 a potom chodim kazdych 5 minut na wcko 🙂 no, idem na dalsiu fatru 🙂 zajtra sa tesim, aj na vas 🙂

zuzlik7
1. apr 2012

@majka27 nooo hovooor mi nieco 😉 ale ma to nieco do seba a to hned dvakrat...pomaha nam to a po dalsie nas navsteva wc zbavuje skodlivin, co je tiez dobre pre nase buduce potomstvo 😉

majka27
1. apr 2012

@zuzlik7 len mam pocit, ze nieze mi nieco vybrali, ale naopak, nieco vlozili 🙂 a ked sa napijem, no ako bomba 🙂 no ale ako pises, pomaha to, tak neurob to 🙂

franina
1. apr 2012

@deni5
@zuzlik7 drzim labky pre Vas dievcence, tfuj, tfuj, tfuj pre stastie 🙂 ako sa chodi ńa vklad poobede? ci doobedu?

docitavam Vas lebo dost ste tu popisali 🙂

ja pijem poslednu dobu 6 a viac litrov vody, v kuse piskam a piskam 😀 😀 😀 😀 bojim sa OHSS 😒

nelynka
1. apr 2012

@bique no tak dneska som uz robila, zbytocne dalsi budem robit, je rovnaka ako vcera..
tak uvidime zajtra ci bude nejaky pokrok alebo nie 😀

nelynka
1. apr 2012

baby ja neviem ako tolko mozete pit..ja som ani po odbere do seba viac ako liter nedostala 😒

majka27
1. apr 2012

@nelynka pred odberom mi to slo lepsie, teraz sa musim nutit...drzim palce, nech ciarocka silnie!!

nelynka
1. apr 2012

@majka27 no mne ani po odbere, ani pred odberom, ale ja celkovo malo pijem, aj ked som pila viacej ako zvycajne..
ale naozaj je pravda, ze cim viacej som pila tym to bolo lepsie 😀

majka27
1. apr 2012

@franina my ideme medzi jedenastou a jednou, po polhodine sme odstupnovane. mali by sme tam byt zajtra tusim styri na vklad, tak snad bude vysledok 100%tny 🙂

bique
1. apr 2012

@nelynka ty pocuvaj...a ty so si vykradla testaren, ze mas tolko testov? 😀 😀 😀 😀 uz bude silniet...ze kazde dva dni sa zvysuje hodnota, takze teoreticky moze byt presne taka ako vcera a zajtra bude silnejsia 😀

nelynka
1. apr 2012

@bique nevykradla, ale mamatesty som kupila 3 krabicky a su tam dva testy.takze akurat na vikend..a na zajtra este mam..
a potom uz len wondfo budem testovat ci silneje alebo nie 😝

zuzlik7
1. apr 2012

@majka27 nooooo a ja ideeeem poslednaaaaa.... 😅 no uz nech je zajtra vsak?

zuzlik7
1. apr 2012

@franina ja tolko bezne vypijem v lete 😀 si dobra...si to zobrala s uplnou vaznostou, co je velmi dobre...a myslim, ze budem hovorit za vsetky, ze dakujeme za drzanie labiek a to poplutie...verim, ze vsetky styri sa pridame uz k babam, ktore maju dve ciarocky 😉 a potom nezabudni, ze ta budeme cakat v klube....

majka27
1. apr 2012

@zuzlik7 uz nech ano, nech si tu zajtra takto lezkam a nie sama 🙂

deni5
1. apr 2012

@majka27 no už to brucho bolí menej po tej pijatike.Tak zajtra sa tam stretneme. 🙂

deni5
1. apr 2012

@deni5 Už mám brucho ako v 3 mesiaci.

zuzlik7
1. apr 2012

@deni5 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
1. apr 2012

baby mne ciarocka slabne..uvidime rano co bude..

deni5
1. apr 2012

@nelynka neslabne,ale može biť to preto ak piješ viac tekutín,tak potom to množstvo HCG sa nedá tak dobre zachytiť.Pret sa to robí najlepšie ráno keď je moč hustejší.

nelynka
1. apr 2012

@deni5 nepila som nic 3 hodiny predtym..a predtym len jeden maly caj a zase asi dve hodky nic..
ja nepijem vela cez den a mne vzdy ukazoval test lepsie vecer ako rano.. ☹
uvidime rano, co bude...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre