Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deni5
16. apr 2012

@haannka ak máme 3 zamrznuté aký je ďalší postup?Platí sa niečo okrem liekov?

haannka
16. apr 2012

@mimusa4 teba som včera zabudla ☹ ale nechtiac....tak o mesiac ti to na 100% výjde uvidíš 😉 a možno pôjdeme na KET-ko spolu.

majka_drobka
16. apr 2012

@haannka strasne dakujem

haannka
16. apr 2012

@deni5 niečo sa platí, ale nechcem ti písať somarinky, neviem presne koľko 😖 aj mňa by to zaujímalo

haannka
16. apr 2012

@deni5 musíš byť silná, ako tu musíme byť všetky...po mojom potrate radšej mať hned na začiatku nega ako sa s anjelikom po pár týždňoch rozlúčiť 😢 😢 😢 ...ale samozrejme mala som aj nega IVF-ká a tá bolesť bola v momentálnej situácii rovnako silná, takže úplne ťa chápem.... ☹

deni5
16. apr 2012

Koľko sa dopláca za KET?Napíšte ktoré to máte za sebou ako je to.Ďakujem.

haannka
16. apr 2012

@deni5 už som to našla....cena KET v SPLN-e je 90€ + lieky, ale to máš ešte asi nejaké zvyšné 😉

deni5
16. apr 2012

@haannka Ďakujem,lieky mám ešte to nebude veľká položka.Tak len počkať na ms a potom uvidíme.

milcsi
16. apr 2012

@nelynka bude dobre, neboj 😉 . Doriesila si hematologiu? Moze to byt pricinou predchadzajucich neuspechov.
@zuzlik7

nelynka
16. apr 2012

@milcsi no hematologiu..picham fragmin uz od transferu, chodim na kontroly, najblizsie koncom aprila idem..
a cakam..co sa z toho vykluje.. 😀

zuzlik7
16. apr 2012

@franina ja viem, ze som teraz prehrala dalsiu bitku, aj ked nie vojnu...ibaze momentalne sa mi nechce ani bojovat...ani nieco riesit....chce sa mi iba plakat a zelam si, aby pre mna tento strasny den nebol... 😢 viem, ze nie som jedina co to prezila...ale momentalne to prezivam ja a nie je to jednoduche...kebyze som mala doma uz dietatko tak sa po tomto asi na to vykaslem...neviem...fakt neviem...dnesok ma zlomil vsetko moju vieru a silu... 😔 nechcem sa lutovat...len mi je to luto...velmi....ale ty teraz mysli pozitivne....budem na teba mysliet a velmi drzat prsteky 😉
@majka_drobka dakujem za podporu. Viem, ze som nastimulovana hormonami a mnohym babam to pomohlo prirodzene otehotniet, ale to zial nie je moj pripad...mam nepriechodne vajickovody...takze toto nie je pre mna cesta...zial...ale nejak bolo nejak bude...
@mimusa4 @deni5 aj na vas budem mysliet...a budem vam drzat prsteky...uprimne a zo srdiecka vam to zelam, aby ste sa s kociarikmi pridali k nelynke a majke ... opatrujte sa baby....

deni5
16. apr 2012

@zuzlik7 plač daj to zo seba von,lebo ja robím to isté.Chcem sa ráno zobudiť a vedieť,že to není pravda.Všetci má utešujú,že to bude dobre ale ja som všetkých poslala nech mi dajú pokoj,lebo ak to neskúsili ako to bolí tak nech nehovoria,že to bude dobre.Ak nevyšlo ET tak prečo by to malo biť dobré zo zmrazených. ☹

zuzlik7
16. apr 2012

@deni5 presne tak...takí čo to neokúsili nevedia ako to bolí...bolí to veľmi...neviem prečo by malo byť dobre zo zramezných, lebo žiaľ ja som takú šancu nedostala...ale keby som ju mala tak by som ju určite by som ju zobrala do svojich rúk a skúsila to...skús to...a možno práve toto vyjde...

milcsi
17. apr 2012

@deni5 .....lebo aj ked to nebol moj pripad, ale sanca je aj tam, aj ked o nieco nizsia 😉
@zuzlik7 my co sme to okusili, vieme ako to boli....ja som pri prvom ivf mala pozitivne hcg, ale potom som tam chodila ako na klavir, raz stupalo, raz nie, na utz nic, bolest sa s nadejou striedala este skoro mesiac a potom to aj tak skoncilo s placom. A sestricka mi vravela, chodte dalej cim skor, kym ste este nadopovana hormonmi, mate vacsiu sancu (asi to maju odsledovane) aj manzel ma do toho "tlacil" ist dalej co najskor a druhe ivf nam vyslo 😉 .
Kazdy vsak musi vediet sam, kedy sa na to opat citi. Drzim palce! Vela sil!

deni5
17. apr 2012

@zuzlik7 Mne až teraz došlo,že mrazáčikov nemáš a musíš všetko podstúpiť odznova.Viem,že pojdem ďalej ale ešte neviem kedy.Vobec som nespala stále som to všetko v hlave prevracala dookola.Manžel doma není a preto to je horšie.Vravel že na druhý pokus to musí vyjsť.

franina
17. apr 2012

@zuzlik7 ahoj dúfam, že sa máš troška lepšie aj keď viem, že asi nie.... máš pravdu bitku si prehrala ale vojnu urcite nie... nebojkaj sa nic, sila sa ti vráti, keďže sme ženy... ja som sa z toho spamätávala viac ako rok... ale ty si silná, máš určite milujúceho manžela ktorý ťa podporí... 1. IVF nič neznamená .... len sa snaž teraz byť vkľude, keď máš robotu choď do roboty, aby si prišla na iné myšlienky... a potom uvidíš, ako ďalej, zatiaľ to nerieš....

bique
17. apr 2012

@deni5 90eur + cca 15eur za lieky....a nezufaj, urcite nam to vsetkym vyjde, len treba byt trpezlivy, hoci viem, ze ked to takto napisem, ze to znie smiesne 😀 a ty si lepsia, ja som mala hcg 0,1 ☹ 😠 ja cakam na schvalenie 2IVF a sup do boja...boj je tazky, ale urcite ho vsetky vyhrame 😉 drzkam silno silno labky...vsetkyyyym 🙂

bique
17. apr 2012

@deni5 no a nam vyslo prve IVF na prvu supu ...dve vkladali a dve sa nam chytili, ale uz ich mam medzi anjelikmi 😢 ...vajicok sme mali vela kvalitnych, vela oplodnenych, vsetky po 5dnovej PK a KETko nam teraz 2x nevyslo 😖 tak ideme zasa odznova...takze nic neznamena, ze ked ti ET nevyslo, ze ti KET nevyjde...u nas je to zas opacne, pri prvom KET sme dokonca dali vlozit iba jedno, ze ked ET vysiel na prvy krat s obidvoma, co nam vkladali, tak to vyjde urcite zasa..no a nic ☹ takze len bojovat, nevzdavat sa a pozitivne mysliet...aj ked to teraz vyznie cudne, chce to iba cas a nacerpat novych sil 😉

deni5
18. apr 2012

Ja som v pondelok večer vynechala lieky,kedže HCG bolo neg.a dnes už mám aj menzes.Tak neviem či potom na ďalší menzes už ísť na to KET,alebo ešte čakať.Niekto vraví,že hneď je lepšie ale manžel chce čakať.

bique
18. apr 2012

@deni5 mne tiez povedali, ze lepsie je ist hned, telo je nabudene 😉 ale je to samozrejme na tebe ako sa rozhodnes a ako celu stymulku znasas...ja som isla na prve ket v januari, druhe v marci a teraz druhe cele ivf asi stihame uz v maji...stymulka na prve ivf bola uz pred rokom a pol, takze tu je pauza dost dlha, pri ket to nie je taka zataz, tam mozes ist hned...niekde nemaju ani mesacnu pauzu, ja som medzi ket mala

nelynka
18. apr 2012

ahojte
ja som bola dneska na UZV u mojho gyndosa..
samoska nic tak ako by malo byt..vyratal mi od OPU ze som nejakom 6tt ale samozrejme gestacny vacok prazdny, len 5mm a zodpoveda 4tt takze je mensi o 12dni co mi vyjde logicky len jedno, ze sa proste vyvoj zastavil..
v stredu idem do centra a uvidime co sa dozvieme tam..az sa toho dozijeme.. 😒

franina
18. apr 2012

@nelynka aleee uvidis co ti povedia v centre... a krv ti nebrali? ze kolko mas hcg?

nurili
18. apr 2012

Mame prvy 3D4D ultrazvuk za sebou a bola to nadhera si vidiet pokladik. Tak krasny nostek a ta pusinka, stalo to za to.....Po dovolenke nahodim nejake foto...... 😉

franina
18. apr 2012

@nurili tak hlavne davaj na Vas pozor a nech ste zdravunki 🙂 a cakame fotecky 🙂

nelynka
18. apr 2012

@franina nie krv mi UZ nebrali..
brali mi ju minuly piatok a mala som len 910

nurili
18. apr 2012

Dakujem Vam babenky a fotecky budu......Mame z toho aj filmik a pekne nam zakyval s rucickou..... 😉 😀

franina
18. apr 2012

@nelynka to je malo?

nelynka
18. apr 2012

@franina je malo, lebo za 3dni sa zdvihlo z 410 na 910 len..a to mi pride malo..
ked predtym sa mi zdvihlo za 4dni zo 150 na 1230

a hlavne staci mi co tu citam, ako rastie HCG, proste mi pride ze to je malo..no..

franina
18. apr 2012

@nelynka buduci tyzden v stredu ides do Splnu? nemozes ist ku svojej gyn. nech ti zoberie krv?

nelynka
18. apr 2012

@franina naco? je to zbitocne..krv mi nic nepovie..jednoznacne narastla ked tam je vidiet bublinu..ale mi nepovie kolky tt som

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre