Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

smallyell
15. nov 2011

@nurili ja mam v piatok odber, predpokladam pondelok, v utorok vklad, ak bude vsetko v poriadku, no na dozrievanie vajok pichas vecer pregnyl a niekde tu na fore som citala, ze skresluje vysledky, ale nemusi to tak byt, pretoze jedna kocka testovala od 6 dna a vysledok sa nezmenil, tak ja si myslim tiez ako katy ze si uspesna....uz to iba potvrdit... 🙂

smallyell
15. nov 2011

kocky kde ste sa stratili? dnes tu nikto nie je? nemam s kym kecat kedze sa musim doma liecit a nemam co robit 😝

nurili
15. nov 2011

Blne konik ci moj notebook? I ja som mala v pondelok vklad po PK cize cca pred tyzdnom . No vsetko je mozne, kto vie....

nurili
15. nov 2011

: )

smallyell
15. nov 2011

@nurili bude to dobre uvidis...drzim palce

katy2
15. nov 2011

@smallyell @nurili pregnyl sa drzi nejakych 10 dni max. A pregnyl sa picha este pred odberom vajok 😉 takze na 7-8 den po ET to uz pregnyl nie je 😵 Ja som mala // uz na 6.den po ET a to som sa tiez bala, ze je to pregnyl... a nebol 😉
drzim silno palce 😵 😵 😵

nana123
15. nov 2011

@katy2 ET je vlozenie mrazenych vajicok vsak? Preco IVF nevyjde a ET ano ked mrazene nemaju taku kvalitu podla mna... a to si isla na ET hned po neuspesnom IVF? 🙂

nana123
15. nov 2011

@nurili tooo urcite uz budu // 😵

katy2
15. nov 2011

@nana123 nie 🙂
ET je transfer hned po odbere vajicok - je to sucastou IVF... ET = embryotransfer
KET je transfer rozmrazenych embryi - tie su menej uspesne.... mne nevysiel ani jeden a mala som ich neurekom.... KET = kryoembryotransfer

nana123
15. nov 2011

@katy2 ahhhaaa dakujem za info 😉. Hovorila sestricka ze ked teraz nevyjde ET tak potom mam este 3 mraziacikov tak ze hned na dalsi cyklus mam ist vkladat znova... Nooo ale ja chcem aby tento prvy pokus vysiel 😅. Vkladam do toho velke nadeje az sa bojim... Asi ako mi vsetky

nurili
15. nov 2011

@katy2 jooj, dakujem za podporu, zajtra po praci podam info z noveho tesika.....ja este stale neverim.... 🤐 bojim bojim....

nurili
15. nov 2011

@nana123 nie, ja som bola na vklade IVF - ICSI po PK a nie na KETe. Prave ze statistiky ukazuju ze KETko je uspesnejsie tak neviem.... individualne....ja este nie som za vodou tak nemozem do toho nejak kecat.....ale mam uz jeden komplet cyklus za sebou no bez uspechu.....tak bolo a hadam tak nebude.....

lienka_1
15. nov 2011

@nurili IP dnes jednoducho nefunguje......super sprava, velmi sa tesim! Ty si mi dnes neuveritelne zlepsila naladu 😉

nejka41
16. nov 2011

@nurili 🙂 držím palce !!!!! ja zatiaľ nemám odvahu testovať.

lienka_1
16. nov 2011

@nejka41 Ahoj Nejka! A ako sa citis? Pockas az do krvneho trestu, ci skusis skor?

malaterezka
16. nov 2011

Ahojte ja sa chcem opitat ze ako to pokracuje dalej ked mam za sebou IVF neuspesne a cakam na ciklus aby som isla na druhy pokus z mojimi malickymi co ma cakaju v SPLNe. Ake lieky vlastne budem brat a ako dlho trva priprava na transfer. Dakujem 🙂 🙂 🙂

haannka
16. nov 2011

ahojte, chcem sa spýtať, v utorok mi majú pichnúť decapeptyl depot, jednorázovku, ja mám doma 4 balenia decapeptylu po 7ks!!!!!!!!! pozerala som, že ten decapeptyl stojí 110€.... ☹

haannka
16. nov 2011

neviete dalo by sa to vymeniť? ale už nemám doklad 😖

nejka41
16. nov 2011

@lienka_1 ahoj,sama neviem ako sa cítim.pobolieva ma podbruško ako pred menzes hlavne večer(dnes by som mala dostať keby som nebrala lieky),som unavená lebo v noci zle spím...možno skúsim test ,len sa bojím sklamania.

nana123
16. nov 2011

@haannka ahoj to preco ho mas tak vela????

nana123
16. nov 2011

@nejka41 ahoj, a ta bolest je aka? Lebo ja som len treti den po vklade, ale tiez mam stalu tupu bolest v podbrusku a som depresivna maximalne len plakat sa mi chce... Dievcata mali ste take?

haannka
16. nov 2011

@nana123 no lebo som bola "múdra" a kúpila si ho, keďže som minulé IVF každý deň popri menopuru pichala aj jednu injekciu decapeptylu....tak som sa dopredu zásobila 😝 a blbě! bolo mi povedané, že budem popri gonalu potrebovať aj decapeptyl a ja som automaticky kúpila tento...nevedela som, že je aj jednorázovka. 😅

haannka
16. nov 2011

@nana123 to je dobré, takto to má byť...nestresuj 😉

haannka
16. nov 2011

@nejka41 ty si už jasná tehulka 😵

nejka41
16. nov 2011

@nana123 ,no je to taká tupá bolesť sem tam vajka.ja som to mala stále pred menzes teraz to cítim viac menej od odberu,ale depku som zatiaľ nemala.len sa vyplač keď sda ti potom uľaví. Si na PN?

nana123
16. nov 2011

@nejka41 ano som na PN-ke a uz som taka leniva zeby som vkuse spala... alebo tie lieky neviem, ale fakt dnes rano jak som vstala vsetko zle... pod psa ... A teraz rozmyslam ze aj mna vajka bolia to ako keby cela panva ma bolela... Inak tak ako @haanka pise ty mas dost priznakov 😉, urob si test ak si trufnes 🙂 drzziimm palce

nana123
16. nov 2011

@haannka noo skus ist do lekarne kde si to kupovala fakt skoda ze nemas blocek...

nana123
16. nov 2011

@haannka bodaj by si mala pravdu a tak to ma byt s dobrym koncom 😅

nejka41
16. nov 2011

@nana123 ak máš vychádzky choď sa trošku prejsť a prídeš na iné myšlienky.neboj to prejde, držím palce!!!!ďakujem
@haannka myslím že bez bločku je to zbytočné ale za pokus to stojí .ďakujem

lienka_1
16. nov 2011

@nejka41 Tak ako som prikazala nurili....NEOPOVAZ SA OPAKOVAT PO MNE! Pomohlo, ma tam tie 2 krasne ciarocky 🙂 .......Silno drzim palce nech tam mas // 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre