Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

malaterezka
6. aug 2012

@nana123 Blahozelam a vela zdravicka prajem Vam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

malaterezka
6. aug 2012

dievcata mate nektora skusenosti stov novou metodou co maju v Splne za 150e zabudla som ako sa vola

foryou25
6. aug 2012

HKocky dnes na 20 den po et po P 🙂 k, videli na utz v nemocke gestacne vacky zatial bez plodov, vraj zodpovdaju 4+3 a 4+4, mysite ze je to ok?

foryou25
6. aug 2012

@malaterezka vola sa to Picsi my sme si to dali lebo mame hrozny spermio a mozn prave to pomohlo

haannka
6. aug 2012

@foryou25 straaaaassne sa tesim a drzim palce aby ste to vydrzali az do konca aj s babulkami a aby ste boli co najskor doma. jasne ze je to dobre...ktory den si po odbere?

foryou25
6. aug 2012

@haannka po odbere dnes 25den, po et 20, mali sme aj PK
hcg dnes 2919

haannka
6. aug 2012

@foryou25 wauuu, super..tak len tak dalej...velmi ti drzim palce....krasa

bique
6. aug 2012

@foryou25 drzim palceky 😀 dobre je to, dobreeee 😀 😀 😀

katy2
6. aug 2012

@foryou25 to je super sprava 😵 😵 😵 😵 😵 len tak dalej.... blahozelam z celeho srdca a drzim palce na celych 9 mesiacov 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

malaterezka
6. aug 2012

@foryou25 ano presne tak len nemohla som si spomenut vtej chvili ked som to pisala a kolko krat ste boli predtym na IVF, lebo aj my rozmislame nadtym ze to skusime stym teraz

malaterezka
6. aug 2012

@foryou25 tak vam drim prsty nech to dobojujete do sameho konca

foryou25
7. aug 2012

@malaterezka toto bolo nase prve Ivf a strasne by som si priala aby aj posledne, najma kvol tomu tazkemu ohss ktory ma postretol.

melisska
8. aug 2012

dievcatka naozaj nemate niktora doma zvysny menopur/fostimon? prosim, velmi by ste nam pomohli, dakujem

franina
10. aug 2012

@zuzlik7 na zajtra drzim palce 😵 😵 😵

zuzlik7
10. aug 2012

@franina dakujem...este stale nie som na 100%rozhodnuta...bojim sa,ze aj nieco je,ze to na 9.den bez PK ani neukaze,ci? Ale mam strach...lebo uz viem ako boli neuspech :(

majka_drobka
10. aug 2012

@zuzlik7 silno drzim palce, malo by to ukazat aj bez PK. mamatest ukazuje najpresnejsie 🙂 myslim na vas a daj vediet

zuzlik7
10. aug 2012

@majka_drobka dakujem ;) snad bude co dat vediet...

deni5
11. aug 2012

@zuzlik7 ahoj ja taktiež myslím na teba a k tvojím meninám prajem ten najkrajší darček.Každá vie aký to je. 🙂 🙂 🙂

zuzlik7
11. aug 2012

@deni5 Dakujem za prianie;) bola si prva ;)
@deni5 @majka_drobka @franina ...dievcata,tak test je urobeny...ale je tam len slabucky duch. Bud to skusim este o 2-3dni,alebo uz vyckam do krvi :(

majka_drobka
11. aug 2012

@zuzlik7 ak je tam duch,je to dobre znamenie a urcite je to na dobrej ceste 🙂 uvidis, drzim palce

majka_drobka
11. aug 2012

@zuzlik7 a vsetko naj 🙂

zuzlik7
11. aug 2012

@majka_drobka ...hadam ano...vidi ho tam aj moj manzel a preto neverim,ze vidime zle dvaja;) no uvidime,ale este sa netesime🙂 Aaa dakujem za blahozelanie ;*

majka_drobka
11. aug 2012

@zuzlik7 chapem, budem verit s vami, ze ciarka bude silniet 🙂 aaa nemas za co 🙂

franina
11. aug 2012

@zuzlik7 vsetko naj ti prajem k meninkám 😉 a hlavne to jedno 😉 a ked je tam duch tak to je na dobrej ceste 🙂 ja som uz mala na 7 den čiarku 🙂 kludne si zopakuj testik v nedelu a uvidis ze tam bude silnejsia ciarka... mama test je najlepsi skus s tým 🙂
skus odfotit a daj do albumiku 🙂

zuzlik7
11. aug 2012

@franina Dakujem za blahozelanie ;) verim,ze hlavne to jedine sa nam splni. Teraz som mala mamatest a skusim este v pondelok,al.utorok! Uz nech je stvrtok a mame to verim,ze potvrdene;)

deni5
11. aug 2012

@zuzlik7 ja som vedela,že tentokrát sa to musí podariť.Dúfam,že ta čiarka bude silnieť a budú 2deťúrence a nie 1.Prajem ti to z celého srdca.Tak naozaj som už len ja s tej našej trojice ostala. 😒

bique
11. aug 2012

ahojte...tak dnes na uzv sme 7+3tt, mame 11,7mm, srdiecko krasne bije a nase chrustiatko sa v brusku samo pekne roztahuje 😀 😀 😀 😀 veeeelmi sa tesime, kontrola o 3 tyzdne 🙂

bique
11. aug 2012

@zuzlik7 krasa krasa 😀 uz bude iba silniet...ja som mala na 6ty den po PK takeho ducha, ze som ho videla iba ja a nikto iny 😀 o 2 dni bola z ducha pekna //...drzim palceky 😀 skus kuk do albumu, mam to pofotene 🙂

deni5
11. aug 2012

@bique no tak pri tom daždi sa sypú dobré správy.Tak to je super.Blahoželám 🙂

bique
11. aug 2012

@deni5 dakujem 🙂 dufam, ze sa budeme uz iba tesit 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre