Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

haannka
30. sep 2012

@melisska aky test si robila???

melisska
1. okt 2012

@bique ale v reprofite nam nekazu ist na krv len test ☹

melisska
1. okt 2012

@haannka rapid clear

karinka6
1. okt 2012

Ahojte dnes som si začala pichať Menopur. Mám len 4 balenia čiže presne na 8 dní. Myslíte že to bude stačiť alebo nie? Začína dnes niekto so stimuláciou ako ja?

karinka6
1. okt 2012

@melisska neviem prečo nechceš ísť na krv a mať 100% istotu. Ja som si tiež pri druhom pokuse robila testy a žiadne dve čiarky a bola som z toho sklamaná a nakoniec to vyšlo. Nevešaj hlavu domace testy nie su spolahlive.

majka2205
1. okt 2012

@karinka6 ahoj, ja zatiaľ nepichám, zajtra bude týždeň od prvej injekcie (decaceptyl) takže stále čakám na menštruáciu 😉 od ktorého DC picháš?

bique
1. okt 2012

@melisska tak to je podla mna dobra hovadina! 😒 este som nepocula, ze by sa niekde spoliehali iba na mocove testy 😠 nam dokonca zakazuju testovat z mocu, ze to nie je presne a vela krat je krv pozitivna a test negativny....ja by som sla na krv inde, ale je to na tebe...alebo by som povedala, ze mi vysiel test slabo pozitivny, nech zoberu krv...no, cudne to postupy maju niekde

haannka
1. okt 2012

@melisska iba znova to iste napisem...mne rapiclear ukazal / ale totalne cisty test a bola som tehotna s Adamkom!!!

malaterezka
1. okt 2012

wau dievcata my sme boli na kontrolu z krvou a HCG sme mali peknych 318 super tak a teraz cakame na ultrazvuk ktory bude v pondelok tak sa tesime a pozitivne myslime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

malaterezka
1. okt 2012

dievcata chcem sa este spitat kedy potom sa chodi na ultr. co pocut srdiecko dakujem vam 😀

haannka
1. okt 2012

@malaterezka ahoj...tak to je super...tesim sa na spravy z utz...a na srdiecko pojdes vca o 2 tyzdne.

karinka6
2. okt 2012

@majka2205 17.9 som dostala injekciu doteraz neviem akú a 26.9 som mala 1 DC. Na kontrolu som šla 1.10 čiže včera a aj v ten den som si pichla prvu injekciu menopuru.

majka2205
2. okt 2012

@karinka6 a kedy ťa teraz objednal na najbližšiu kontrolu?

karinka6
2. okt 2012

@majka2205 zase v pondelok 8.10

majka2205
2. okt 2012

@karinka6 aha, tak mám aspoň trošku predstavu ako to asi funguje, u teba to je prvé IVF?

karinka6
2. okt 2012

@majka2205 nie tretie teda už posledné čo prepláca poistovňa tak verím že sa to podarí.

majka2205
2. okt 2012

@karinka6 držím palce aby to už teraz vyšlo, pre mňa prvé takže neviem aké to bude, ako to budem znášať.

karinka6
2. okt 2012

@majka2205 neboj nič zvládneš to, najhoršie je to čakanie tie dva týždne kým vieš výsledok.

majka2205
2. okt 2012

@karinka6 tak to budú straaašne dlhé dva týždne, a ešte sa chcem opýtať kedy je približne odber, ked si začala 5 DC tak budeš pichať približne 10 dní a potom?

karinka6
2. okt 2012

@majka2205 neviem kolko si budem pichať lebo injekcie mam na 8 dni možno to bude aj stačiť alebo mi predpise ešte jedno balenie no uvidime. Ale cca 10 dni potom po poslednej injekcii si večer pichneš už nie do brucha ale do svalu este jednu injekciu ja mam Pregnyl a nie hned na druhy den ale až ten další ideš na odber. Dovtedy musiš mať spravene predoperačné vyšetrenia lebo sa to robí v krátkej narkoze. V ten den ides domov a oni ti povedia kolko maš embrii a ktorý den prídeš či 3 alebo pri predlženej kultivácii na 5 alebo 6 den. To ti ich už len vložia do maternice s takou pipetou poležíš si asi pol hodiny a ide domov a čakaš.

majka2205
2. okt 2012

@karinka6 ďakujem za odpoveď, aj ja mám pregnyl a to som práve chcela vedieť či sa pichá hneď v ten deň ako posledná injekcia alebo na druhý, a ešte ako je to s manželom, tiež tam musí byť minimálne 3-dňová abstinencia?

karinka6
2. okt 2012

@majka2205 ja som si naposledy pichala hned v ten den rano menopur a večer pregnyl. Neviem ako to myslíš s tou abstinenciou ale tri dni pred odberom by bolo vhodne abstinovat sexuálne aby mal čo najlepšie spermie, to aj ked bol na spermiograme tak tri dni predtým nič aby bol čo najlepší výsledok. A ty si na PN-ke alebo sa chystáš?

majka2205
2. okt 2012

@karinka6 tak ja si budem pichať asi večer tak uvidíme ako povie potom, hej myslela som sexuálnu abstinenciu a ja som už na PN-ke a ty?

karinka6
2. okt 2012

@majka2205 no ja chodim este do prace ale už sa dám asi budúci týžden vypísať

majka2205
2. okt 2012

@karinka6 aj pri tých predchádzajúcich pokusoch si bola doma?

jennifeer23
2. okt 2012

@majka2205 takze to budes mesiac na PNke? Aj mna to o chvíľu caka - myslím začatie pichania, preto sa pytam. Som myslela, že si dám PN az v den odberu vajicok

majka2205
2. okt 2012

@jennifeer23 ja som na PN-ke už 2 mesiace takže preto som doma, ale keby som nebola tak asi by som išla od začiatku stimulácie kedže netuším ako často budem chodiť do KE a mám to trošku ďalej. A ako si na tom, ešte čakáš na meštruáciu?

jennifeer23
2. okt 2012

@majka2205 ano ano este cakam. Podla výpočtov by mala dojst v nedeľu, tak uvidime. 2 mesiace, fuuu, ja ani netusim co mám v robote povedat a to chcem len 2 týždne :(

mimka
2. okt 2012

@jennifeer23 a musis to v robote povedat? neda sa vyhovorit na chripku a pn vypise aj tak obvodna?

jennifeer23
2. okt 2012

@mimka jasneeee, urcite im nepoviem pravdu. Ale nezvyknem chýbať v robote. Rozmyslam aj o 3 tyzdnoch, ale to uz fakt neviem co si vymysliet, lebo s kolegynami som v dost blízkom vzťahu a pravdu povedat nechcem :(

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre