Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

nurili
10. apr 2014

@mo77 no malý bude mať 2 rôčky....tak asi tak.... 😉
plánuješ si ísť po súrodenca? 😵

mo77
10. apr 2014

@nurili no volali nam ze mame este jedneho mrazacika tak sme rozmyslali ze by sme isli ale ked mam priznat mam aj dost strach, moj maly ma tiez toho roku 2 rocky, dlho je to zmrazene, neviem ci to vadi, a aku mam zaruku ze je mrazacik v poriadku, no potom zasa ze preco by nemalo byt v poriadku, no nemam srdce tonechat tak, drzim ti palce, chystame sa tam zastavit na pokec s dokinou aj embryologickou🙂

malicky
11. apr 2014

@monca2013 ahoj aj ja budem mat kratky protokol vies mi povedat kolko si platila za lieky a kolko v splne, diky

sanny228
15. apr 2014

@malicky ked budeš vedieť čo to stojí prosím daj aj mne vedieť 🙂 neviem ešte ktorý protokol dostanem ale tiež ma zaujíma koľko ktorý stojí 🙂

sipka87
23. apr 2014

@sanny228 ahoj nic nove zo splnu? Ja stale na to myslim kedy uz zavolaju. Vies uz aj co stoji kratky a co dlhy protokol?napis 🙂 pekny den

sanny228
23. apr 2014

@sipka87 ahooj ani ja neviem nič nové ☹ skusim zistiť aspon čo to stojí približne 😀 tiez stále čakám kedy mi konečne zavolajú...ale už by fakt mohli 😀 nabuduci týžden tam skusim tak informatívne zavolať 😀

sipka87
23. apr 2014

@sanny228 a už aj vies aky termin si vyberies? lebo viem ze si vraj musis rezervovat termin na IVF, ja by som chcela este v juni ak by sa dalo

sanny228
23. apr 2014

@sipka87 ako rezervovať ? to som nepočula....som mysela ze ked zavolaju ze mam schvalenu ziadosť tak mi povedia kedy mam prist po lieky na stimulku a tak začnem...tak ja by som chcela hned ako to pojde

sipka87
23. apr 2014

@sanny228 no ja tiez by som chcela hned... neviem ci je to pravda, ale tu som to citala niekede na MK.. mozno v niektorych centrach to tak funguje. Skor si myslim ze je to kvoli tomu, ak niekto nema hned tolko penazi. Ale lekarka mi nespominala tiez nic o tej rezervacii. Takze to asi neplati 🙂

sanny228
23. apr 2014

@sipka87 tak dufam ze to tak bude 🙂 ze netreba nejaku rezervaciu alebo co 😀 len ja sa bojim ze nás zbrzdí ta genetika ☹

sipka87
23. apr 2014

@sanny228 ešte nemáš výsledky? bud rada, že ste na tom aspon boli, nás zatiaľ neposlali. Aj som tam volala ale nemali na mna velm cas, dr.sla na operacku. Vraj to všetko stačí ked prídem na konzultáciu. Tak som zvedavá...

sanny228
23. apr 2014

@sipka87 ešte sme tam neboli až 6.5 sme objednaný....mesiac čakame na objednanie a vraj dva mesiace budeme čakať na výsledky...takže vysledky budu niekedy koncom juna alebo začiatkom jula....tak dufam že nebudeme musieť čakať na vysledky a budeme moct začať so stimulkou skor...lebo inak sa zbláznim 😀 a prečo vás neposlala a nás ano ? tomu vobec nerozumiem.... :-/

sipka87
23. apr 2014

@sanny228 ja neviem, no my sme predtým boli 4x na IUI, aj nam robili spermiogram, neviem ci to ma s tym nejaky suvis, lebo si vsetky vysetrenia robili oni u seba v centre. Ale aspon ja neviem o tom, aby nam bola robena aj genetika. Uvidim co povie, ked zavola ze mame schvalenu ziadost. Ja pocitam s tym ze v juni idem na IVF 😀 tak nech ma neštvú 🙂

sanny228
23. apr 2014

@sipka87 nás ak ta genetika nezdrží tak tiež by sme chceli v júny isť na IVF 🙂 takze možno sa tam stretneme 😀 aj nám robili oni spermiogram len na IUI sme my nešli lebo vraj podla dr. by to bolo zbytočné ☹ že u nás jedine IVF ☹

sipka87
23. apr 2014

@sanny228 tak každopádne sa informujeme že kedy kto ide 🙂 a aj o schválení.

sanny228
23. apr 2014

@sipka87 no tak to áno 🙂 tiez som sama zvedavá ako to bude 🙂

mirkakn1
29. apr 2014

ahojte dievcata, ja sa chcem spytat, ci robia v splne aj soft ivf, velmi ma to zaujima. dakujem 😉

pempusik
29. apr 2014

@mirkakn1 v cenniku ho maju a tusim ked som bola na vklade s jednou babou, tak sa cudovala, co za injekcie sme pichali, ked ona brala len clostyl. Takze myslim, ze ho robila.

mirkakn1
29. apr 2014

@pempusik diky za info, praveze v cenniku som nenasla. ja chodim do Brna, ale rozmyslala som, ze keby to robili aj v ke, mozno by som skusila 😉

pempusik
30. apr 2014

@mirkakn1 mozno staci iba brnknut a popytat sa sestricky. urcite ochotne odpovie 🙂

mirkakn1
30. apr 2014

@pempusik hej, uvidim, ale maju aj mail, tak asi napisem 😉 a tebe sa ako dari?

pempusik
30. apr 2014

@mirkakn1 nuz zatial vyzera vsetko ok,kontrolu mam o tyzden.

rebeka33
3. máj 2014

@mirkakn1 ako ti odpovedali? ja som tiez rf,ale pri malej sa blbo cestuje. Nozasa tam je kvalita a tu sa to zatial nijak nemeni.

mirkakn1
4. máj 2014

@rebeka33 este som sa nepytala, ja planujem az niekedy jul, august 😉

jaja9891
5. máj 2014

ahojte zienky,chcem sa spytat,ako sa vam dari v centre,ake mate uspechy,pripadne neuspechy,odporucate toto centrum???dakujem.

pempusik
5. máj 2014

@jaja9891 ja neviem, ake to tam bolo predtym, ale veru to nemalo dobre ohlasy, preto sme tam nechceli ist. no po malych zmenach sme sa predsa len rozhodli omrknut to tam a dobre sme urobili. Ja som velmi spokojna, aj so starostlivostou, aj s pristupom. A co sa tyka uspesnosti, vela bab sem nepise, takze tazko to takto povedat. ale myslim, ze je to podobne ako vsade inde.

jaja9891
5. máj 2014

@pempusik ja som tam uz bola na konzultacii a odchadzala som spokojna,mam ist znova ak sa nezadari,ale nikde neviem najst ziadne ohlasy,ze co a ako,ale v cakarni vtedy sedelo vela zien,tak snad su aj uspechy... dakujem za tvoj nazor

pempusik
5. máj 2014

@jaja9891 ked na mna drahy cakal v cakarni, tak vravel, ze pocul sestricku volat pacientkam vysladky hcg a tusim z piatich telefonatov boli 4 pozitivne 🙂. Takze istotne maju aj uspesne zakroky. Len sa tu o tom menej hovori 🙂

jaja9891
5. máj 2014

@pempusik no tak to je super,skoda,ze tu nechodia zienky informovat co a ako,urcite by sme si poradili,podporila sa.... mozno keby tato diskusia bola v kategorii asistovana reprodukcia,tak by sa naslo viac zien,tu je to tak mimo...

pempusik
5. máj 2014

@jaja9891 to je pravda. to by mozno bolo dobre poziadat o presunutie temy.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre