Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny3
10. sep 2009

ahojte 🙂
tak už sa začína nová vlna, držím palce lenuliatko.

lyndus žiaden veľký utz sa už nerobí, v 28 tt si môžeš dať napáliť CD za 67 € , potom po 30 tt prietoky, myslím že 10 €, a to je všetko čo tam robia.

lyndus
10. sep 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj a taky ten velky UTZ v 30TT co sa robi normalne, to tam nerobie, teda... mno nist, mozno pojdeme aspon na tie prietoky, nech ho drahy vidi 🙂 na to treba tiez listocek od dokiho?

katy2
10. sep 2009

lenuliatko, strasne ti drzim palce 😵 😵 😵
lyndus, ja som bola u dank. na uzv v 30tt, urobil nam normalne podrobny uzv a samozrejme aj prietoky... a da aj fotku - len nasa bola zle otocena, tak nam fotku nerobil.... usetrili sme 7 eur za foto...
inak ten uzv nerobi vzdy dank. ale my sme mali stastie, lebo bolo pred Velkou nocou, tak nas supli k nemu, ked robil morfo uzv....

lyndus
10. sep 2009

katy vdaka, takze si za to platila tych spominanych 10€? Mno ja som nanho nemala zatial stastie ani raz a uz sme tam boli 2x, raz Muranska a raz Grochal, ale to neva, hlavne ze je maly ok a ze sme ho videli 🙂 takze si mam pytat gynekologa normalne listok ku nemu? nas maly bol teraz tiez tak xichtikom otoceny, ze sa nedala urobit pekna fotka a tiez sme usetrili 7€ 😀

deny3
10. sep 2009

no jasné, pri prietokoch odmerá aj hlavičku, bruško, nožičky, ručičky, pozrie srdiečko. Ja som tiež mala šťastie na Dankovčíka. A výmenný lístok som mala. V podstate som ani tam nemusela ísť, mne prietoky robí aj moja lekárka, ale tam k tomu všetkému aj tak pekne porozprávajú, a tá obrazovka, a môže tam ísť aj manžel, takže sa oplatí.

Katy ty už máš veľkú slečnu, pekne rastie 🙂

katy2
10. sep 2009

lyndus, treba vymenny listok - vtedy je to tych 10 EUR...
deny, veru, rastieme.... 😉 aj vy rastiete, zatial len brusko vidno ako rastie, ale cochvila budes vidiet kubka ako ti rastie pred ocami.... a na rukach to budes citit najviac... a na obleceni.... 😉 ja stale nieco vyradujem, co uz je jej male....

deny3
10. sep 2009

ahoj katy , no vidím už aj teraz ako rastie, hlavne keď pozorujem bruško, nechápem čo tam vystrája, aj dnes ráno, cez deň je kľudnejší , ale večer začína šou zase. Neviem sa už dočkať malého, len ten nočný život budeme musieť zaraziť. 😀 škoda tých vecičiek, ty máš ešte šancu aj na druhé, ale ja to už vzdávam, asi pôjdem na sekciu, tam sa odporúča min. rok pauza, nechcela by som rodiť hodne po 40 tke, a ani nemám nikde záruku, že 2.IVF by vyšlo hneď. A to už budem samoplatca, ale uvidíme. Možno aj my budeme skoro triediť vecičky po Kubkovi, muž máskoro dva metre, dúfam, že malý bude po ňom vysoký fešák 😀

katy2
10. sep 2009

deny, ved mame rovnaky vek.... ja skusim este KETka, mame 2 pokusy.... treba cakat rok po sekcii, ale sestricka vravela, ze robia uz aj nejakych 10 mesiacov po.... asi po velkej noci by sme skusili.... to tiez uz budem mat 40 a keby to vyslo, tak rodit budem po 40-ke.... ale za maleho drobca to stoji.... chceli by sme pre hanicku surodenca... ale na dalsie IVF ako samoplatcovia uz nepojdeme...
My mame takmer vsetky veci po sestrinych detoch... takze len dokupujeme nieco pre radost....

deny3
10. sep 2009

no veď to, máš ešte niečo v zálohe, ale ja od začiatku, teraz som mala len 5 vajíčok, o rok to môže byť ešte menej, predsa len vekom, mne našťastie muž odsúhlasil aj 2.IVF ako samoplatca, v najhoršom by sme aj pôžčku zobrali, chceme skúsiť sestričku pre Kubka, nech má koho biť 😀

katy2
10. sep 2009

to mas dobre, ze ti manzelik odsuhlasil IVF.... my to uz nechame len na KETka... ale nerobim si velke nadeje.... doteraz mi ani jedno KET nevyslo.... 😖

lenuliatko
10. sep 2009

Ahojte, Katy, Deny ďakujem 🙂
Ako vás tak čítam, až mi je smutno, že preto aby ste mali aj súrodencov pre drobcov, sa musíte tak trápiť. A že by ste si ďalšie kolo museli platiť celé. A hlavne to je hnusné, že tak obmedzujú ženy vekovo, dnes sa bežne rodí aj po 40-tke a šance na prirodzené tehu klesajú, tak práve tam by mal štát ženám pomôcť. Verím, že vám to obom ešte vyjde, bola by škoda, keby také skvelé baby, čo sa tak tešia na svoje detičky nedostali ešte jednu šancu vychovať ďalších skvelých ľudí 😉

cavik
11. sep 2009

Dobré ránko dievčatá

dnes nik neposiela vírusy ?

Lenuliatko by možno nejaké prijalo, že ? Držím prsty a verím, že to bude Tvoje 1. a aj posledné IVF.
Katy....Hanka je už krásne veľká, už sa mi vás hádam podarí stretnúť niekde na ulici 🙂

lyndus
11. sep 2009

Pekny dnik babulky 🙂 ranajockyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀
😀 😀 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀 😀 😀

Babulky dufam, ze nam to seckym vyjde este aspon raz s dalsim babatko, my mame uz len troch mrazacikov, tak sa budem modlit, nech to aspon jeden vydrzi na dalsi pokus, velmi by sme chceli viac deticiek...
dnes sa mi nist neste, asik pojdem skor z prace, aj tak tu nikto nieje 🙂 Cez vikend ideme na navstevu, moc sa mi neste, ale kedze sme sa uz slubili, tak musime... mno co uz, nejako to zvladneme 🙂

jespera
11. sep 2009

Ahojte, aj prajem pekny den.
Lyndus - to je nahoda, aj ja mam vyhliadnutu cortinu - inac nasla som ju aj na polskej stranke jedneho obchodu za 8000 sk !!! Aj co som pisala s babami - chodia do obchodov do Polska, vraveli ze vsetky kociare co su tu - to iste je tam, len o par tisic menej...🙂, takze ja urcite vyrazim do Polska.

jespera
11. sep 2009

Nasla som sokujuci clanok na nete o kvalite a bezpecnosti kocikov, ktore vas to zaujima - pozrite si to:

http://www.nasarodina.sk/magazin/modules.php?na...

lyndus
11. sep 2009

fuuu Jespi tak to je vazne sila, taky rozdiel v cenach... mno ten nas som tam nenasla, tak snad bude oki 🙂 oni ho povodne kupovali za 19 000 pred 2,5 rokom, my ho budeme mat za polovicu, takze super... aj tak sa mi nepaci, ze su take rozdiely v cenach, sak ty nasi obchodnici si musia davat ake marze, ked su tam take rozdiely...

zuzana.dry
11. sep 2009

Ahojte...tak Vam oznamujem stastnu novinu, ze v 4.9. sa nam narodil syncek Samuel...pri narodeni mal 3630 g a 51 cm. 🙂

kukulik30
11. sep 2009

ahojte...zuzka, tak konecneeeeee, nemam velmi cas, ale sem tam som mrkla , ako to s tebou vyzera a blahozelam k Samulikovi 😵 😵 😵 😵 nech ste zdravucki 🙂

babulky pozdravujem vas, co je nove...uz sa nam to blizi, jesen bude plodna 😀 😀 😀

katy2
11. sep 2009

zuzka, GRATULUJEM 😵 😵 😵 😵
prajem vsetko dobre..... drzte sa..... vela radosti a tebe skore zotavenie a samulikovi vela zdravicka 🙂 🙂 🙂 🙂
inak ahojte, uz sa to mnohym z vas blizi 😉

marcelka82
11. sep 2009

Ahojte. Zuzka aj ja sa pripájam ku gratulácií. Blahoželám.

deny3
11. sep 2009

zuzka gratulujem 😵
krásne bábetko, ideálne miery 😵

katy2
11. sep 2009

marcelka, coto vidim? 😕 Boze, to sa strasne tesim 😵 😵 😵 😵 Strasne ti drzim palce, nech to dobre dopadne az do uspesneho konca..... Juuuj, to je super sprava.... Zazraky sa deju..... a prirodzene.... 😵 😵 😵 😵 😵 Normalne som stastna..... 🙂 🙂 🙂 🙂

tomka12
11. sep 2009

Ahojte kocky 🙂
Marcelka, aj ja som stastna, ze sa ti to podarilo, drzim ti palce 😵 😵 😵

deny3
11. sep 2009

ja som si ani nevšimla, až keď katy napísala.
marcelka je to úžasné, držím všetky palce do úspešného mája 2010 🤐

taella
11. sep 2009

aké pekné novinky to tu čítam 😉

Zuzka gratulujem k Samkovi , nech vám rastie pre radosť 😉

marcelka držím palce , aby ste to potiahli do víťazného konca 😉 to sa podarilo prirodzene ?

lenuliatko
11. sep 2009

Marcelkaaaa 😵 😵 😵 A ty sa ani neprídeš pochváliť 😲 Teda až teraz??? Ja odpadnem, normálne som dvakrát kontrolovala, či si to ty? Takže prirodzene? Daj návod, ako sa podarilo. Strašne sa teším a držím palčiská ako len viem 😉
Zuzka, gratulujem, mamina. Užívaj si ten pokladík.
Cavik, veru dúfam, že bude prvé aj posledné 🙂
Inak baby ahojte 🙂

lenuliatko
11. sep 2009

A zabudla som, ahoj Tomka, som rada, že si tu medzi nami a už aj ostaň. A berme si príklad z marcelky, zázraky sa dejú, aj po rokoch... 😵

lenuliatko
11. sep 2009

Marcelka, prišla si len spôsobom udri a uteč? 😀 Veď sa pochváľ, ako si to zistila, bola si už u dokiho, srdiečko už je, aké máš pocity??? Bolo to intenzívne snaženie, či len náhoda? Veď píííš a preháňaj, veď aj my ostatné sa potrebujeme nabiť pozitívnou energiou. tak sa z teba teším, normálne budem zaspávať vyškerená 😀

marcelka82
11. sep 2009

Ahojte. No ono to iba test ukázal. K lekárovi idem v pondelok. Takže ešte to nie je 100%. No ale test vyzerá nádejne. Len to prišlo nevhod a Leni návod nechci.

taella naozaj sa to podarilo prirodzene.

marcelka82
11. sep 2009

No ja som z toho ešte stále v šoku. Nesnažila som sa o bábo. Iba som si užívala život.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre