Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

marcelka82
11. sep 2009

A pocity? Posledné 2 dni mám brutálne záchvaty hladu boľavé prsníky, mrchovské bolesti len mrcha nikde. A včera som 2 nanuky zajedala s kuracou sviečkovou. Dnes som si zase riadne osolila druhé jedlo a uhorkový šalát mi nikdy tak nechutil. Len mi mešká 2,5týždňa. Ta čo už.

lenuliatko
11. sep 2009

Marcelka, viac nehovor, že to prišlo nevhod, nech je situácia, aká chce. Tak si po tom zázraku malom túžila, nesmieš o ňom pochybovať. Teš sa, ako sa dá. Všetko sa vyrieši a verím, že to malé k tomu len pomôže. Aspoň napíš, či sa tešíš, také mi to príde smutné, čo píšeš. Vidíš, osud si pre nás vyberá zvláštne cestičky, ale všetko, čo sa deje, má zmysel. Ja sa teším aj za teba 😵

lenuliatko
11. sep 2009

A kedy si testovala prvýkrát, až teraz? Netušila si, čo sa deje? Tie príznaky sú dobré, je jasné, že bábo je tam a je mu dobre a už má aj chúťky 😀 A čo manžel, vie to? Teší sa?

marcelka82
11. sep 2009

Test som robila ešte len dnes a som stále v šoku a veľmi neverím. Stále si myslím, že som spravila nejakú chybu. Ocko to ešte nevie. Čakám na potvrdenie lekárom.

dalida
11. sep 2009

Marcelkaaaaaaaa, moja. Tesim sa. 🙂 Prajem ti, aby vsetko dobre dopadlo. Ostatne okolnosti su oproti tejto novinke... nie az take dolezite. 🙂

lenuliatko
11. sep 2009

Tým koľajniciam neveríš? 😉 Vôbec nepochybuj, je to tam. Žasnem, že si vydržala tak dlho netestovať, nemala si vôbec podozrenie? A čo teraz, budeš chodiť ďalej do práce, či PN?

marcelka82
11. sep 2009

V prvom rade u mňa je normálne že mi mešká 2 týždne. A áno, budem chodiť naďalej do práce. Nemôžem si dovoliť byť na PN.

lenuliatko
11. sep 2009

Aj tak je to krásne prekvapenie. Verím, že to je len tým šokom, že sa netešíš naplno (aspoň mám taký pocit), ale veď ono ti to postupne dôjde, aké šťastie ťa postretlo. Všetko zlo, problémy, nezhody daj teraz úplne nabok, nemysli na nič zlé, ten malý človiečik, ti všetko vynahradí a verím, že všetko bude v úplnom poriadku. Pohladkaj bruško a opatruj ten pokladík.

lenuliatko
11. sep 2009

Joj baby, tak by som už chcela mať nejaké to tt pri mene 😀 Ktoré by krásne rástlo. Hm, keby to tak šlo, že si to zadám podľa ET (ktorý bude samozrejme úspešný), tak teraz by som bola cca -2tt 😀 Ale inak som normálna 😅

vevericka80
12. sep 2009

ahojte zienky 🙂 davno som sem neprispela,ale si vas casto citam
a som velmi rada,ze su tu konecne dobre spravy 🙂
Zuzanka gratulujem k dietatku, len sa pekne opatrujte
marcelka som nesmierne rada,ze sa ti to konecne podarilo...lenuliatko ma pravdu, problemy treba dat teraz nabok a treba si uzivat tu radostnu spravu 🙂

vevericka80
12. sep 2009

a aby som nezabudla, kazdej z vas, ktora sa chysta tuto jesen na KET ci ET prajem vela,vela uspechov, nech tu citam co najviac pozitivnych sprav

marcelka82
12. sep 2009

Ahojte. Veď ja sa teším. Len je pravda, že to teraz nejde naplno. Ináč neviem ako to preratáva, keďže môžem byť tehotná maximálne 4 týždeň.

lauritka
12. sep 2009

marcelka velmi gratulujem, aj ja dufam v takyto zazrak 😵

steva
12. sep 2009

Ahojte Splniecka.
Zuzka gratulujem a prajem vela vela zdravicka Samkovi,je nadherny.
Marcelka aj tebe velmi gratulujem.poznam ten pocit strachu,aj ja som sa tak bala ked mi test ukazal dve ciarocky a vidis,teraz mam doma male šidlo.prajem vela stastia az do uspesneho konca. 😵
Lauritka ja som tiez dufala a vidis,oplatolo sa.tak vela stastia.

lauritka
12. sep 2009

steva dakujem. 🤐

mimusa4
12. sep 2009

zuzke a marcelke gratulujeeemeee 😵 😵

kukulik30
12. sep 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej, ahojte, co to citam....Marcelka, ved to je krasne....velmi velmi sa tesim...opatruj sa a hlavne v praci 😉 ....opat sa potvrdilo, ze zázraky sa deju a hlavne v case, ked to clovek vobec necaka 😵 😵 😵

taella
12. sep 2009

mimuska , ty už si pomaly vo finále 🙂 všetko už pripravené ?

katy2
12. sep 2009

Ahojte 🙂
Same dobre spravy.... To sa dobre cita... Ale sa vas tu zislo. taka super sprava potesi a zjednoti mnohych. aspon vidiet ako sme spolu a tesime sa jedna z uspechu druhej.....
mimus, uz sa ti to velmi krati... Myslim na teba 😵 😵 😵
lauri, taella, tomka, steva, ahojte.... Vas tu vidiet pomenej.... 🙂

mimusa4
13. sep 2009

taelka, katy..kráti veru, zuzka mi len primpomenula, že som na rade aaaaaaaaaaaaa a po mne deny 😀
dúfam, že máme všetko pripravené, akurát ešte postielku treba poskladať, zatiaľ je opretá o stenu 😅

stimulantky kedy začínate?
ttttttttttttttttttttttttttttttt
tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tt
tt 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tt
tttttttttt 😵 😵 ttttttttttttt
tttttttttt 😵 😵 ttttttttttttt
tttttttttt 😵 😵 ttttttttttt
tttttttttt 😵 😵 ttttttttt
tttttttttt 😵 😵 tttttttt
tttttttttt 😵 😵 tttttt
tttttttttt 😵 😵 ttttttt
tttttttttttttttttttttttttt

sobka
13. sep 2009

Ahojky babulky, konecne mám opravený PC, dlho som tu nebola, ale aspon z mobilu som si vas citala. Som stastná,že sa stále na niekoho usmeje stastie..gratiulujem Zuzi k narodeniu Samka, je nádherný chlapcek a Marcelke gratulujem k zázraku, to je fakt dar z nebies...aj my si pockáme, že splnacky?Ostatným buducim mamickám držím palce, už sa vám to kráti, ten porod zvladnete lavou zadnou a potom si budete vychutnávať drobcekov s plnými duskami , bez žiadnych bolestí a strastí...Mna caká KET až o mesiac, prave na dovolenke som dostala MS po 7týždoch, tak som dufala, že este mrcha pocká a príde až teraz, avsak nestíham ist teraz do splnu, takže až o 28dní a vy ako ste na tom? Kukulik a ostatné? 🙂 Prajem vam peknu pohodovu nedelu. Bola riadna burka, chcelo sa mi prespat celý den, ale už je dobre. zajtra idem do kosíc, urobiť si kontrolné vysetrenia, krv , stery, aby som mala hormony a prípadne zle vysledky do mesiaca v poriadku. Samozrejme ku svojej dr.Tak dufam, že este tento rok sa aj na nás usmeje šťastíčko. 😵

mima263
13. sep 2009

Ahojte žienky, dlho som váhala či vôbec napísať, ale nedá mi, keď čítam také novinky
Blahoželám Zuzka, aj Tebe Marcelka 🙂

zuzana.dry
13. sep 2009

Dakujem vsetkym...Samko nam robi obrovsku radost 🙂

katy2
14. sep 2009

Dobre ranko 🙂
zuzka, samulik je nadherny 😵 😵 😵 este raz gratulujem a prajem vsetko dobre 🙂
vsetkym prajem nadherny den a vela stastia do vsetkych vasich snazeni, stimulacii, tehulkam nech dni rychlo ubiehaju, aby mali drobcov pri sebe.... a nam maminkam vela radosti z pokladikov....

lyndus
14. sep 2009

bre ranecko babulky... tak sa hlasim po vikende... secko super az na to, ze sme mali vcera na ceste domov mini buracku... teda len taky tukes, na krizovatke ujo z Trebisova prudko zabrzdil, lebo naskocila oranzova a manzel uz neubrzdil... ujo mal tazne zariadenie, takze jemu sa nic nestalo a my mame dzuru v blatniku pod znaskou a odlomeny drziak reflektora... nic strasne, esteze to dopadlo len tak, len som sa hrozne zlakla a potom smirovala cely vecer maleho, ci je ok... mno adrenalin vam poviem 😠 doteraz som sa bala soferovat a teraz nebudem uz asi vobec...
zuzi blahovelam k malemu, takze dalsi Samko do partie 😀 je nadherny, hlane ze uz ste doma a mozete si uzivat jeden druheho 😉
marcelka blahozelam, je to skvele, ze sa nieco take zadari 😉
...a ranajkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

jespera
14. sep 2009

Ahojte, hlasim sa aj..
Lyndus - tak to tuknutie nezavidim - urcite si sa musela poriadne zlaknut..
Mna v poslednych dnoch zacal priserne boliet chrbat - doteraz to bolo iba po veceroch, ale teraz uz je to nonstop :(. Zhanam nejake info o pupocnikovej - len sa nemozem k tomu nejako dopatrat, ako to co to je a naco to je a kedy ano kedy nie - to vsetko viem, ale tie uvodne info..treba sa niekam zaregistrovat dopredu, ci staci to povedat v nemocnici pred porodom, treba na to nejake vysetrenia....?idem patrat dalej, keby ste baby nieco o tom vedeli - tak sem s tym ..🙂

lyndus
14. sep 2009

jespi ahoj, ja uz mam info o pupocnikovej pozbierane... treba sa zaregistrovat na stranke Ceptry, zaplati sa preddavok, oni ti poslu zmluvu a nalepku do tehu knizky, ze chces odber a potom sa uz len dohodnes s porodnikom... mojej kamoske to robil pri dcerke a odobral jej suprove mnozstvo, do 70kg, takze kludne aj do dospelosti 😀 neviem, ci sa to da robit aj pri cisaraku, alebo len pri prirodzenom porode, ale to ti isto povie doki... po porode zaplatis druhu polovicu a oni ti poslu, kolko bolo odobrane a na aku vahu... podla mna je to super vec, my to malemu urcite dame... platilo sa 25000 konuriek, teda akurat ten prispevok, co dostanes pri narodeni... je este aj statny register, tam sa tusim dava za darmo, ale je k nej vseobecny pristup... kamoske to velmi vychvalovala doktorka, vraj jej znamemu z takych kmenovych buniek vypestovali novu chrupavku do kolena...

jespera
14. sep 2009

Lyndus dik, da sa to aj pri cisaraku - aj do vody, aj pri epiduralke...aj pri klasike..
A mam o tom informovat aj moju gyn. - robia sa aj nejake specialne vysetrenia? A ten preddavok dokedy treba zaplatit?
Ja som citala ze najprv sa zaplati zaloha/nejakych 8000 cca/ a potom ti pridu vysledky ze na aku vahu a ci vobec sa da pouzit, a potom sa zaplati ten zvysok..

jespera
14. sep 2009

- chapes je to take - zaplat zalohu, podpis im papiere - a pri porode sa nieco pototo a ti ju neodoberu, a potom opletacky s vratenim penazi..

lyndus
14. sep 2009

myslim ze po registracii ti pridu instrukcie, kde a kolko a dokedy zaplatit... ale nemyslim, ze by mali byt opletacky s vratenim penazi, sak snad bude secko ok... neviem, co zajtra varit, zeby kapustnicu? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre