Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bobik77
9. okt 2009

Bože, ja tu sice nechodím často takže neviem Marcelka ake problémy maš s mužom, ale niekedy je to možno lepšie riešenie, aj keď trochu väčšie trápenie. Ale určite sa to dá zvládnuť 🙂 A to máš v brušku oborvskú motiváciu 🙂 ...Každý má svoj osud a možno nájdeš niečo oveľa krajšie...Mám v okolí veľa kamarátok dokonca s dvojičkami od ktorých muž odišiel a teraz sú oveľa šťastnejšie a našli si nové lásky a dokonca spriaznené 🙂

ixi
autor
9. okt 2009

katy ako sa ma hanicka?
leni veru veru ja za dva aj daco 😀

ixi
autor
9. okt 2009

marcelik tak to je slon 😠 😠 😠 zabila by som ho keby tu teraz bol primne 😠 😠

cizana
9. okt 2009

mala som telefón. Už som si myslela, že je to SPLN a chcú mi oznámiť dobrú správu ☹
Marcelka, drž sa- je to asi ťažké, ale ten najväčší dar máš v sebe - staraj sa o ňho...
Už sa mi pomaly začína zrýchľovať tepová frekvencia. To aj vy ste to tak prežívali? Pri 1. som bola v práci a tam som sa musela venovať ďeťom, takže na volanie a stresovanie neostával čas. Ale teraz - veľmi to prežívam...

zajacik...
9. okt 2009

Leni myslis ze vklad bude v piatok? Mozno uz vo stvrtok, nie? Potom aj krvicka by bola vo stvrtok 🙂

lenuliatko
9. okt 2009

Marcelka, je to ťažké, keď vidíš, že sa nestará, ako by mal, ako by si si zaslúžila. Už keď ho k lepšiemu nezmenilo ani to, že budete mať bábo, tak ho už asi nič nezmení. Ešte si pamätám, keď si sem písala, aj mne hovorila, ako sa o teba staral, keď si bola v nemocnici po tom biochem. tehotenstve 😔 Čo sa tak zmenil? Súhlasím s Bobik, že na teba v živote určite čaká niekto lepší a bude milovať aj teba, aj tvoje bábätko 🙂

ixi
autor
9. okt 2009

....ako si dakto vie sliapat po stasti....marcelik vela vela sily ti prajem ak daco potrebujes kludne napis spravim vsetko co bude v mojich silach 😔

zajacik...
9. okt 2009

Cizana ja som to tiez velmi prezivala...

ixi
autor
9. okt 2009

cizana ja som to pri et prezivala az hrozostrasne neboj 😉

zajacik...
9. okt 2009

Cizana uz kludne volaj... drzim palce aj paste aj vsetko co sa da!!! 😉

ixi
autor
9. okt 2009

uz to zacina byt napinave.................................

marcelka82
9. okt 2009

Babuľky ďakujem vám všetkým veľmi krásne za podporu. Pre mňa je život veľmi ťažký. Ale ja som hrozne tvrdohlavá. A stále si myslím, že prebijem aj múr. Zatiaľ to zvládam a som si istá, že to s bábom a Maxom zvládneme aj sami. Veď vlastne som vždy chcela byť slobodná mamička. No bola som vydatá a bezdetná. A nakoniec asi aj ostanem s bábom celkom sama.

ixi
autor
9. okt 2009

vollllllllllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj drzim paste 😉

ixi
autor
9. okt 2009

marcelik zatial budes sama a casom uvidis 😉

cizana
9. okt 2009

Uaú , keď si predstavím, že cca o 5 minút budem počuť ortieľ... Aj vám tak strašne bilo srdce?

zajacik...
9. okt 2009

Mne tu nechce pridavat prispevky ☹

zajacik...
9. okt 2009

Cizana ano bilo ako zvon, tep nemeratelny 😀

lenuliatko
9. okt 2009

Zajačik hej? Myslela som, že na tretí deň je vklad, ale to sa potom ráta aj ten utorok? Mne to nevadí... 🙂
Bože, aj ja to prežívam, Cizana volaj 😅

marcelka82
9. okt 2009

Cizana držím Ti siiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiilnooooooooooooooooooooooooooooooooooo palce.

ixi
autor
9. okt 2009

volaj 13.00

zajacik...
9. okt 2009

Lenuliatko ja som mala OPU v pondelok a ET v stredu. No ale mozno preto ze boli len 2 embryjka, tak to nechceli natahovat, neviem 😕

cizana
9. okt 2009

Tak idem nato.

zajacik...
9. okt 2009

Marcelka este ju popluj virusikmi 😵

lenuliatko
9. okt 2009

Myslím, že nám tu všetkým stúpol tep

ixi
autor
9. okt 2009

sme stebou 😵

zajacik...
9. okt 2009

Ja ani nedycham...

marcelka82
9. okt 2009

dobre špeciálne pre cizanu:
😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
9. okt 2009

ja som napoli mrtva 😀

zajacik...
9. okt 2009

Ixi preber sa 😀

marcelka82
9. okt 2009

No aj ja som nervózna a dosť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre