Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
17. okt 2009

aj mne treba zehlit ale neste sa mi pozehlim ked budem sama 😎

ixi
autor
17. okt 2009

baby kde ste vsetky 😀 😀 😀 😀 ja som tu ako inventar 😀 😀

matulka7
17. okt 2009

Ahojte
Ixi - netráp sa,.. aj hádky musia byť,.. my sa tiež hasteríme, ale teraz kvôli tomu že nemám chytať vysávač, nemám umývať riad, nemám otvárať okno bo zmrznem, musím mať dvoje ponožky,... aby som neprechladla,... a také veci,.... 😀 😀 😀
Kukulik - nebojaj, uvidíš zajtra bude pozitívny kuk, ked nie tak v stredu určite,... Ja sa citímtak, ani neviem, či si namýšľam, ale ako tehotná,... chute do bludu, kríže poboľujú,.. a tak,.... uvidíme, len neviem, či sa toho pondelka 26.10. dožijem, lebo asi z čakania 😝 😝 😝
V pondelok idem do práce, rovno na školenie,.... takže tak,..
Leni ako?
Všetkým kočkám držím place,.... 🙂 🙂 🙂

dalida
17. okt 2009

Dobre popoludnie, kocendy. 🙂 Som tu iba na skok. Lazkam este v nemocnici. 😒 Ja blba... 😒 ale co uz... Hcg mi kontrolovalai vo stvrtok. Kleslo na 36,7 ☹ Kontrolne bude v pondelok... Beriem este tabletocky a riadim sa pokynmi lekarov a nasej super sestricky zo Splnu. Vydrzim... Ved nadej zomiera posledna, no nie???
Vsetkym drzim palceky. Nech ste uspesnejsie ako ja.

ixi
autor
17. okt 2009

matulka tej krvi sa dockame a dufam ze bude pozitivna 🙂 🙂 🙂

marcelka82
17. okt 2009

dalidka silno Ti držím palce. Prajem Ti, aby si bola šťastnou maminou. A to už o 8 mesiacov.

ixi
autor
17. okt 2009

ahoj dalidka drz sa zlaticko nech to hcg zasa pekne stupne mozu mat aj ine stroje kt.vysetruju to hcg 😉

ixi
autor
17. okt 2009

ahoj marcelka ako?

kukulik30
17. okt 2009

noo, konecne pozehleneee 😝 😝 😝

kukulik30
17. okt 2009

dalidka...myslim na vas 😵 😵 😵

ixi
autor
17. okt 2009

marcelka super tabulky len so m ti chcela povedat ze kuspitka chodi do heliosu 😉

marcelka82
17. okt 2009

Ahoj ixi. Dnes ma bolí podbruško. Neviem, keď to neprejde, tak večer asi zájdem do nemocnice na vyšetrenie. Zatiaľ nepanikárim. Možno si robí iba priestor. 🙂

marcelka82
17. okt 2009

aha tak to opravím.

ixi
autor
17. okt 2009

marcelka babulik si isto roztahuje svoj priestor pretoze krasne rastie 🙂

marcelka82
17. okt 2009

No aj ja si to myslím. Len sa všetkého bojím. To je moje jediné šťastie na ktoré verím.

ixi
autor
17. okt 2009

neboj hlavne bud kludna babulik je stebou 😵 😵 😵

marcelka82
17. okt 2009

V piatok idem na poradňu. Dochádzajú mi lieky. Bojím sa, že ma dá na rizikové. To už asi peniažky neušetrím pre môjho drobčeka. Snažím sa, aby som mu mohla dať všetko a nebrať nič od nikoho (myslím tým obnosené veci od švagrín).

ixi
autor
17. okt 2009

marcelka ake lieky papkas? ja viem ze pre drobca spravis maximum ale v prvom rade je najdolezitejsie aby ste spolu stastne prezili do porodu 🙂 dajake vecicky si kupis a vela dostanes ked sa drobcek narodi ajtak babetko velmi rychlo rastie tak na zaciatok ti toho velmi vela netreba a vzdy si daco kupis ked bude dobra akcia ty to zvladnes 🙂

ixi
autor
17. okt 2009

....aj ja by som sla na taku poradnu 😵 😵 😵

ixi
autor
17. okt 2009

a dostanes aj porodne tak to ti trosku pomoze....si silna ty to zvladnes

marcelka82
17. okt 2009

ixi papam Duphaston a Calibrum. Nič iné. A nechcem spoliehať nato čo dostanem. Mne treba aj niečo do pôrodnice. A dokonca, všetky akcie boli teraz. A pre detičky sú raz do roka. Ale ja ešte nechcem nič skupovať.

ixi
autor
17. okt 2009

ja viem ale akcie budu neboj sak neexistuje len tesco 😀

marcelka82
17. okt 2009

ixi prajem Ti to z celého srdiečka a úprimne. A peniažky po pôrode kto vie kedy ku mne dôjdu. Ale my dovtedy musíme fungovať.

ixi
autor
17. okt 2009

a max sa ma ako?

marcelka82
17. okt 2009

detské akcie teraz obehli všetky obchody. To som len tak pozrela letáky a nič s tým nespavila. Veď čo som aj mohla? 😅

ixi
autor
17. okt 2009

ja viem tie peniazky dostanes az ked drobec bude mat 28 dni 😒 tak by som ti rada pomohla

marcelka82
17. okt 2009

Dobre. Vo štvrtok som mu kúpila vetrovku a dnes sveter. Konečne je zdravý ale stále veľa spinká. No čo? Už dospel.

ixi
autor
17. okt 2009

ja nakupujem synovcovi a vzdy kupim daco v akcii 😉 na 50percent zlavu 😉

ixi
autor
17. okt 2009

musi byt chutnucky 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

ixi
autor
17. okt 2009

a ten tvoj chlop co?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre