Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

marcelka82
18. okt 2009

uvidíme. Ale určite áno. Dobre. Idem ja už konečne začať variť. Už mám z časti poupratované tak idem. A popri tom budem ďalej upratovať. 😒

Najradšej by som ležala a opatrovala môj pokladík.

kukulik30
18. okt 2009

marcelka, nech uz si vyberies akekolvek meno, bude to to najspravnejsie pre tvoje dietatko 🤐

mirus, na priznaky , kasli, kukni, ja mam priznaky a tehu to nie je 😀 takze, na kazdeho plati ine 😉 ver , ze si tehulka 😵

ixi
autor
18. okt 2009

marcelka neprataj odychni si 😉

lenuliatko
18. okt 2009

Kukulik, včera, či predvčerom si písala, že cítiš veľké tlaky, ako keď si bola tehu so Samkom. Možno práve vtedy sa aspoň jeden drobec uhniezďoval, ozaj to ešte nevzdávaj, testni za dva dni a až potom stresuj, ok? 😉
Marcelka, to bol súhlas s Erikom, ako sa patrí 😀
Mirus, kľud. Ono je to normálne, že sa nás chytajú pochybnosti, to sa nedá byť 14 dbní šťastná-prešťastná, vyškerená, že si tehu. Mňa už cestou z KE chytala panika, že to nevyjde, miesto šťastia... 😒 Ale verím, tým svojim drobcom.
Zajačik a o ktorej máš vklad?

lenuliatko
18. okt 2009

A keď sa už rozoberajú mená, tak mne sa páči Alex, Leo... Ale ja tipujem, že budeme mať babu a tam vedú Ella, Lea, Mia a ešte som nejaké mala, len ma nenapadajú 🙂 Drahý chce Lenku, no uvidíme...

kukulik30
18. okt 2009

lenka, ja praveze nestresujem, som napodiv dost kludna...vcera ma to prekvapilo, ale dnes uz nic ...nechala som test hodinu na linke, pozrela nan a vyhodila...co uz na robim, ked to nejde, tak to nejde...ide sa dalej, jasne , ze pre istotu testnem este v stredu, ale....

kukulik30
18. okt 2009

aj mm chcel po mne Líviu..ale som zamietla 😀

lenuliatko
18. okt 2009

To je zas ďalší extrém, už máme toľko neúspechov a sklamania za sebou, že už nás ani toto poriadne nerozhádže 😅 Aj keby to nevyšlo, nevzdáme sa nikdy! 😉

mirus25
18. okt 2009

ahoj leni. Tak máme asi rovnaké chúťky. myslím tým mená. aj mne sa páčia také krátke ako si popísala. 😀

lenuliatko
18. okt 2009

Ty si lívia? Tiež pekné meno. Stretávame sa tu skoro denne a ani nevieme, ako sa voláme. Teda niektoré 😀

mirus25
18. okt 2009

a ešte Lara, Nela, Lia

lenuliatko
18. okt 2009

Mirus, potom si ich nejak podelíme 😉 Napr. aj kristián je pekné meno, ale volať synátora celým dlhým menom... 😒 A keď vyrastie, tak Kiko veru nie je nič moc... 😅

lenuliatko
18. okt 2009

Nela sa mi tiež páči, ale už mám mačku Nelu, tak to by nešlo 😀 A u chlapca sa mi ešte páči Max, ale to je zas kocúr 😒 Dokelu, čo som vtedy nerozmýšľala dopredu a také mená podávala zverincu???

zajacik...
18. okt 2009

Jeej babulky tak vy tu rozoberate mena? 🙂 Mne sa pacia Laura, Nela, Lea, Michal, Lukas... no vela 😵
Lenuliatko vklad mam o 11,00 hod. Tak na moje milaciky myslim ze az 😵

kukulik30
18. okt 2009

ano Lenka, Lívia 😀
pekne mena mate dievcata povyberane... 😵

zajacik...
18. okt 2009

Lenuliatko tak zvieratka premenuj a tie mena das babikam 😉

mirus25
18. okt 2009

Ja som ešte uvažovala že dať 2 mená. dievčatku jedno krátke a jedno dlhšie. a aj pri chlapcovi mám problém. manžel chce aby sa volal po ňom. ale ja už začínam mať na to meno alergiu lebo aj manželov otec sa tak volá a je ešte jeden v rodine s takým menom. 😒 tak som povedala keď bude chcieť aby sa vola syn po otcovi, tak bude mať 2 mená. 😀

ixi
autor
18. okt 2009

zajacik neboj vsetko bude ok 🙂

mirus25
18. okt 2009

aj Patrícia - Paťa, Paťka je pekné.

zajacik...
18. okt 2009

Podla mna dat 2 mena je neprakticke 😒 Lebo oficialne ich musis pouzivat obe, no neviem...

ixi
autor
18. okt 2009

a mne je to jedno nech som len tehotna potom aj meno dajake bude 😀

mirus25
18. okt 2009

aha. na to som nejak nemyslela 🙂

zajacik...
18. okt 2009

Idem si vyfenovat vlasy aby som neprechladla s mokrou hlavou 😅

lenuliatko
18. okt 2009

Zajačik, budem zajtra na teba silno myslieť 😉 A premenovať ich už nemôžem, oni reagujú na svoje mená, teda mačka je alias čiča, a to vie, že je ona 🙂
Mená by už boli, len teraz aj deťúrence, nech ich je komu dávať 🙂

mirus25
18. okt 2009

máš pravdu ixi. ale aspoň tak sa trochu odreagujeme. 🙂

marcelka82
18. okt 2009

Takže som sa definitívne rozhodla Erik, Eriček. 😀 😀 😀

mirus25
18. okt 2009

ja tak silno držím všetkým palce. to nemôže byť pravda, že sa nám tak málo darí. nejak to musíme zvrátiť.

lenuliatko
18. okt 2009

Marcelka, dobrý výber 😉 Vidíš, pomôžeme, kde sa dá, aj pri výbere mena 😀

ixi
autor
18. okt 2009

marcelka dobre si spravila 😉 mirus veru musime dajak ten spln ide dolu vodou ved kto bol posledny tehu este pred dalidkou?

lenuliatko
18. okt 2009

Mirus, že sa málo darí, je slabý výraz 😔 Naše posledné úspešné stimulantky sú nejaý 27tt, potom ešte Kkaty 11tt a veľká pauza... Kiež by sa dalo povedať čáry máry fuk a príde tehu tsunami 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre