Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
20. dec 2009

ahojte, krasne nedelne rano 🙂
piskotka, juj, tak tomu sa vravi smola ☹ ale ver, ze ked si to teraz "odbijes", potom sa ti uz vsetky choroby vyhnu a nebude nic branit, aby konecne zavitala aj k vam babika 😵 😵 😵

ja som babulky dnes netestovala, zbytocne..vcera 11. den som testla a ako vzdy, ziadna zmena /, takze je to uz jasne, nerobim si ziadne nadeje 😔akosi nam to nie je dopriate, asi sme si uz davku stastia vycerpali....
v januari pojdeme po poslednych mrazacikov a uvidime, co dalej..planovali sme v lete konecne s malym dovolenku, ale asi pojdeme opat na 3. IVF 😒 strasne som z toho sklamana..niekedy si poviem, ze je naprd mat tak vela vajicok, tolko prenosov a ani jeden uspesny, niekde asi bude chyba...ale kde, to keby sme vedeli ☹ alebo nas cas pride az v roku 2010 😵 ..no ktovie, hladam v tom tolko pozitivneho, len uz je to tazsie a tazsie...
aj napriek tomu sa tesim na Vianoce...toto si nenecham v ziadnom pripade pokazit...takze...ide sa dalej 😵
dakujem vam za podporu 🤐 🤐 🤐 ste zlaticka 😵 🤐

dufam, ze Novy rok nam prinesie to, na co tu vsetky tak cakame 🙂

mima263
20. dec 2009

ahojte 🙂
Kukulik som z toho smutná, dúfala som, že prinesieš lepšie správy. Ale raz Vám to už vyšlo, takže to určite nie je stratené. Už len nájsť znovu tú silu a optimizmus... Ale Ty to určite dokážeš 😉
Pekné sviatky celej rodinke 🙂

ixi
autor
20. dec 2009

cavik,kukulik je mi to luto ☹

matelko1
20. dec 2009

ahojte.
kukulik je mi to moc luto,tak som verila,ze ti to tentokrat vyjde,drzala som ti vsetky palce....a vidis.som smutna ☹
dajte si teraz na chvilu oddych a potom chod dalej do toho a bojuj.....rok 2010 bude urcite plodnym rokom,ja to citim.
vsetkym vam prajem v bud.roku babatka 🙂

dalida
20. dec 2009

Dobre popoludnie, kocendy. 😉
Kukulicek, ☹ Napriek vsetkemu sa tesim, ze si tak pozitivne naladena. 😉 Mna sem tam zasiahne taky bôľ... 😔 Trapia ma aj snicky s miminkom, ktore mam v brusku... no nakoniec to mimi niekde zmizne a ja ho v naruci drzat nemozem 😔 Som smutna aj za manzela, ked ho vidim kolko lasky a trpezlivosti ma voci inym detom... a to svoje nie a nie mat 😔 Minuly tyzden sme mali na noc nase krsniatko 😉 Chrobak maly ma rok a pol, ale uz sa z neho stala riadna mala osobnost 😵

dalida
20. dec 2009

Toto vam napisat musim 😵 Boli sme na navsteve... nas maly drobec sa hral, ale stacilo sa mu kusok povenovenovat a uz nam zobkal z ruky 🙂 Odchadzali sme... stacilo zahlasit: No, co ides s nami? A uz bol pripraveny na odchod 🙂 Pohladal si topanocky, vzal tasku s plienkami a satami... a davaaaaaajj ju tahat za sebou az k dveram. 😉 No, povedzte, kto by mu odolal? Vzali sme ho so sebou, nespali takmer celu noc (on spinkal ako anjelik, ale my s manzelikom sme sa bali, aby nespadol z postele, aby bol poriadne pozakryvany... 😝 ), ale stalo to za to... Je uzasny... Uz sa tesim na dalsiu navstevu, kedy sa opat vyberie s nami 🙂

caramia
20. dec 2009

ahojte baby 🙂 chcem sa opytat, ci nahodou neviete, ci v SPLNe nemaju uz dovolenku od zajtra...cez mesiac cakam, aby som mohla ist na vysetrenie a ako naschval mi menses dosiel teraz v sobotu, a zajtra je to vlastne 3. den a neviem, ci tam mam ist rano na pol osmu naslepo, ci pred tym este o siedmej rano zavolat alebo co mam robit....dakujem 😒

zajacik...
20. dec 2009

Kukulik 😒 😒 😒 je mi luto ze to nevyslo... ale ako si napisala, rok 2010 to isti 😉 A mozte ist v lete na to 3.IVF a potom s Kukulikom a bublinkami v brusku na dobru dovolenku, z ktorej sa vratite minimalne styria 😵

Dalidka len si berte to vase krstniatko domov castejsie, nech sa na vas "nalepi" 🙂 Vela stastia a verim ze rok 2010 prinesie stastie do bruska aj vam 🙂

Caramia skus rano zavolat do SPLNu a uvidis 🙂

Ahojte vsetky splniecka, prajem vam krasnu 4. adventnu nedelu 😵

tina1
20. dec 2009

caramia, dovolenku majú od 23.12. a prídu až 7.1.2010. Aspoň takto hovorila sestrička. Ale skús im ráno ešte zavolať pre istotu.

caramia
20. dec 2009

dakujem vam kocky za info, necham to predsa len na januar, partner potrebuje este od svojej lekarky papiere, aj ja cakam este na nejake vysledky, nebudeme sa teraz uz stresovat pred sviatkami...este raz dakujem 😉

steva
21. dec 2009

Ahojte Splniecka. 😵
Kukulik ☹ ☹ ☹
Zajacik ved ty uz mas za chvilu prvy trimester za sebou.ako to leti.
Nas Kubko povie od pondelka krasne MA-MA,krasny darcek pod stromcek,len hovori to kazdemu len mne nie 😀
Prajem vsetkym krasny den 😵

astrid55
21. dec 2009

caute baby,
chcem sa Vas opytat, uz 60 den po neuspesnom ET sa mi nedostavila MS. Teda prva prisla do 14 dni po transfere,ale ta druha uz nie 2 mesiace.Viem, ze hormony su rozhadzane a cely organizmus popleteny, ale zda sa mi to uz pridlho. Myslite,ze treba ist na vyvolavacku? Vdaka

katy2
21. dec 2009

Ahojte 🙂
kukulik, cavik 😔 😔 😔 je mi to luto.....
steva, jakubko je sikovny 😵 😵 😵
astrid, to s tou ms je uplne normalne. Ja som nakoniec bola v SPLNe po vyvolavacku a potom ms dosla do 5 dni..... Je to z tych hormonov....
Vsetkym prajem krasne a prijemne posledne dni Adventu, posledne dni cakania na Jeziska..... 😵 😵 😵

zajacik...
21. dec 2009

Ahojte 🙂
Stevi veru leti to, nech uz som v 2. trimestri 🙂 Rovno na Silvestra 😀 A dostala si od Jakubka krasny darcek, mozno prave na sterdy den to povie priamo tebe 😵
Astrid mne ta druha MS prisla asi na 63.den, bez vyvolavacky. Podla mna na vyvolavacku nechod, zbytocne dalsie hormony... neboj, telo vie kedy sa ma znovu nastartovat 😉

lenuliatko
21. dec 2009

Ahojte splniečka 🙂 Všetky sa isto chystáte na vianoce, to čakanie a atmosféra sú aj tak najkrajšie 😵
Cavik, nečakala som, že to dopadne takto. Najhoršie asi je, keď to vyzerá, že to vyšlo a potom... Drž sa, ešte budete mať súrodenca pre Miška 😉
Tinka, držím palce, pomaly sa blíži testovanie 🙂
števka, krásne, že malý sa ako prvé naučil mama, to nič, on pochopí, komu to patrí 😀
Zajačik, ahoj, ako sa máte s malým zajkom? Pozdravujeme 🙂
Dalida, pekný zážitok máte s krsňniatkom, veru, veľká šanca, že sa na vás čosi nalepí...
Katy, ako sa máte s Hanulkou, to budú krásne vianoce.
Kukulik, je mi ľúto, že to zas nevyšlo, fakt už nechápem... 😒
Ixi, Mimka, vy čo máte nové?
My sa máme fajn, pomaly rastieme. Čítala som minule, že pri dvojkách cítiť pohyby skôr, taký 15-16tt, tak už sa neviem dočkať 😵 Budeme mať posledné kľudné vianoce, potom to už bude len o detičkách, ale bude veseloooo. Verím, že takto o rok, budú mamičkami úplne všetky splniečka, minimálne s riadnymi tehu bruškami 😉

zajacik...
21. dec 2009

Ahoj Lenuliatko, som rada ze som ta tu zastihla 🙂 Som rada ze sa mate dobre, aj my so Zajkom sa mame dobre a pozdravujeme vas 3v1 😵

lenuliatko
21. dec 2009

Ďakujeme za pozdrav 😉 Veru, už je to fakt len náhoda, keď na seba natrafíme. A koľko sme toho ešte nedávno popísali 😅 Už si niečo kúpila drobcovi, aspoň pod stromček?

zajacik...
21. dec 2009

Hej kupili sme take hryzatko co ma v sebe vodu a dava sa to do chladnicky aby to chladilo dasienka ked rastu zubky, potom take zamatove ciapocky a ponozticky 🙂 A to je vsetko, viac uz kupovat nebudeme, az neskor ked ma chyti nakupovacia mania detskych veciciek, ale to este mame casu dost 😵

lenuliatko
21. dec 2009

Tak aspoň niečo, pre radosť 🙂 Aj ja by som už nakupovala, ale kým nevieme pohlavie, tak ťažko, už by som chcela presne nakupovať, pre chlapca/dievčatko... Aspoň to ma zatiaľ brzdí 😀 Ale aj naši už niečo majú, zatiaľ v neutrálnych farbách. Pokukujem po kočíkoch, ale je to ťažké, pre dvojčatá sa mi až tak nepáčia 😒 , mám vybraté asi 3, ale zatiaľ je to vo hviezdach. Najradšej by som brala dva monokočíky a hotovo, ale keď s nimi budem musieť ísť sama, nehnem sa... To sú starosti v 12tt 😀

zajacik...
21. dec 2009

Ja som tiez uz vcera po nete pozerala kociky, ale vyber je velmi velky a najlepsie je ked to vidis nazivo a poskusas si ako sa s tym manipuluje a tak... 🙂 Ach, krasne "starosti" mame 😵 Zelam ich coskoro vsetkym SPLNieckam 😵

ixi
autor
21. dec 2009

ahojte tehulky a snazilky 😵 😵 😵
ja mam uz vysledky moje hormony sa tak trochu zblaznili a hlavne mam velmi vela testosteronu ☹ cyklus 40 dnovy ach jaj berem dufaston a stale vkuse spinim a uz ma to vobec nebavy 😠

katy2
22. dec 2009

Dobre ranko 🙂
Ixi, myslim na teba, nech sa uz ten tvoj problem nejako zacne riesit.... A nech sa aj vyriesi, aby si mohla ist dalej....
Pozdravujem vsetky.... Hanicka posiela pusinku. Vianocny pozdrav je v albume..... 😵
Vsetkym krasne Vianoce.... 🙂

zajacik...
22. dec 2009

Katy krasny pozdrav 😵
Ixi ale z coho mas stale to spinenie? Nech to uz cim skor prestane a nech si v poriadku pripravena na tehulkovanie, drzkaj sa 😉

dalida
22. dec 2009

Katy, dakujeme za krasny pozdrav. 😵 Booze, Hanicka je krasna. Cmucik, moja. 😵 Keby dal Boh, aby som cochvila mala aj ja taku krasnu malu ratolest 😵 🤐
Vsetky Vas zdravim 😉

ixi
autor
22. dec 2009

ahojte 😵 😵 😵 hanicke posielam boztek taka je krsana na spapkanie 😵 😵 😵
zajacik ako sa mas tehulka 😵
dalidka o chvilku aj ty budes mat take sladucke babusko 😉 😉 😉
a ja? z coho spinim? no to by som aj ja rada vedela predtym som take problemi nikdy nemala ☹ verim ze sa to vyriesi ale dakedy mam uz normalne strach 😒

marcelka82
22. dec 2009

Ahojte. Dnes sme boli na USG. Máme 24cm a sme zdravučký. Budeme mať malú Alex. 😀 😀 😀

katy2
22. dec 2009

marcelka, GRATULUJEM 😵 😵 😵 nadherny vianocny darcek 😵 😵 😵 😵

marcelka82
22. dec 2009

Ďakujem katy. A Hanička ako?

zajacik...
22. dec 2009

Jeej Marcelka gratulujem k dievcatku 😵
Ixi no ako tehulka sa mam vyborne, klop, klop, aby som to nezariekla 😅
Dalidka verim ze takto o rok budes aj ty mat taku malu babiku ako je Hanicka, alebo aspon minimalne tehu-brusko 😵 A samozrejme to zelam vsetkym snazilkam 🙂

ixi
autor
23. dec 2009

marcelka gratulujem k dievcatku 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre