Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

bique
23. feb 2013

@divja drzim palce, este stale nie je nic stratene 😉

divja
25. feb 2013

caukooo aj dnes v pondelok som si spravila rano test je negativny hmm tak asi sa to nepodarilo ani do tretice ☹ este uvidime v stredu vysledok krvy ale uz nedufam ☹

martini
26. feb 2013

ahojte, tak naše IUI v SPLNe neúspešné. Baby, tie čo ste boli u dr. Hredzáka na IUI, to ani vám pred samotným zákrokom nerobil ultrazvuk? Mňa to prekvapilo, že ho nezaujímalo ako sa majú moje folikuly. Ale nevadí, o chvílu som zasa tehu 🙂 Aj vám prajem všetkým veľa síl 🙂

lauritka
26. feb 2013

@martini nerobi on si to vlastne naplanuje tym pregnylom, po nom praskaju foliky do 36 hodin.

martini
26. feb 2013

@lauritka ja viem, že takto pregnyl funguje, ale aj tak som zažila postup, že sa to pre istotu skontrolovalo. Ale neva, je to už jedno. každopádne dakujem za odpoved 🙂

lauritka
26. feb 2013

@martini ano ja viem, ze niekde to este prekontroluju.. ale podla mna, ak su velke foliky mozu prasknut aj skor, v den IUI uz sa to nemusi stihnut.. osobne som mala poit, ze mi to pichal neskoro / mala som tri IUI./ ovulku na sebe uz poznam podla bolesti a folikuly boli dost velke,, 😒

martini
26. feb 2013

@lauritka mne to tiež tak vyšlo, podľa veľkosti folikulov, ktoré nameral v deň ultrazvuku a podľa toho ako poznam na sebe ovuláciu... Mne to žiaľ podľa mňa vychádzalo na nedelu, ale kedže cez víkend nepracuje, tak sme to nechali na pondelok...hm, to je nevýhoda centra, kde je len jeden lekár...

lauritka
26. feb 2013

@martini jj..

martini
26. feb 2013

@lauritka a ty máš za sebou len IUIčka či aj IVF? som pozrela tvoj blog a si fakt ovulačný macher, už by si si zaslužila, aby to vyšlo 🙂

lauritka
26. feb 2013

@martini my sme boli na IVF aj na KET, aj som po nich dvakrat otehu, ale potratila som.. potom IUIcka.. ale nic..
mm nema dobru dna spermii, cize neviem, ci vobec deti budu, ale uz me sa s tym zmierili.. skusame sice prirodzene kazdy mesiac..mozno raz motyka vystreli, mozno nie..
ale lekrov uz mame plne zuby . asi tak 🙂

martini
27. feb 2013

@lauritka hm, tak to ti verím. pozerám, že si z KE či niekde okolo? ja som z KE.

divja
27. feb 2013

Ahojte mam vysledky krvy ..a ani do tretice sa nepodarilo nie som tehulka... 😒 ...baby nevie niektora ako to je v Brne?ceny a vsetko okolo toho? nepaci sa mi to v splne,ze len zavolat a vysledky povie sestricka..ale ze by sa snazili aspon nejaky dvovod hladat...alebo vysetrit pozriet ...ziadna snaha...prosím ak viete niekto napiste mi o tom Brne.Dík

lauritka
27. feb 2013

@martini ano tiez priamo z Kosic

@divja je tu o tom tema. slovenky v reprofite Brbo.. sa tusim vola.. vela kockam pomohli k babstku.

martini
27. feb 2013

@lauritka @divja Ja už po neuspešnom IUI v SPLNe z minuleho mesiaca už odo dnes stimulej s Reprofitom v Brne. Odtial mám aj syna. Baby, nechcem tu robiť nikomu reklamu a viem, že je to trochu odveci na tejto teme to takto písať, ale RF je iné kafe. Ja som zažila aj Gyncare, Gynfive, Iscare v MT a teraz aj SPLN...ale na IVF pojdem zasa len a len do Brna, aj ked sú to dosť náročné cestovania, kedže som z KE.

divja
27. feb 2013

@martini Ahoj mna nejako dost tentokrat vzalo..je to tazke spracovat ☹ ,verila som ze sa to podarí 😢 ,preto mi na gynde dnes sama sestricka poradila Brno ale kedze financne nie sme na tom tak dobre ssom chcela vediet aspon cca sumy ,alebo ako sa to tam vysetruje adt..Som rada že si napísalaMartini,prosim ako to je tam?hradi nasa poistovna nieco ?ale vsetko si hradis sama?

martini
27. feb 2013

@divja napíšem ti IP, lebo by ma mohli admini vymazať, že odbočujem od témy, kedže toto je SPLN tema 🙂

bambula268
11. mar 2013

ahojte mamičky a snažilky, mam otazku, kolko dni po podani jednorázovj injekcie DECAPEPTYLu ste dostali menštruaciu???

haannka
13. mar 2013

@bambula268 ahoj...ja osobne na 9.deň po podaní 😉

haannka
13. mar 2013

babulky, snažilky, tehulky, maminky....kde ste?????

haannka
13. mar 2013

To tu znovu musím naštartovať ja? 😀
Začínam o týždeň a pol 😀

bambula268
13. mar 2013

@haannka dikes za odpoved....a s cim si myslela,ze uz zacinas o tyzden...s injekciami, alebo odberom? 🙂

haannka
13. mar 2013

@bambula268 este len s kratkym protokolom 😀 takze s injekciami...ak vsetko dobre dopadne...😉
ty ako?

bambula268
14. mar 2013

ja som dostala ten decapeptyl a teraz cakam kym dostanem rusov, heh..no a prvy den cyklu idem na injekciu a potom pichat sama, vychadza to buduci tyzden,ze uz zacnem s injekciami..tak ti drzim palce 🙂 mozno sa tam aj uvidime niekedy

bambula268
14. mar 2013

@haannka ja som dostala ten decapeptyl a teraz cakam kym dostanem rusov, heh..no a prvy den cyklu idem na injekciu a potom pichat sama, vychadza to buduci tyzden,ze uz zacnem s injekciami..tak ti drzim palce 🙂 mozno sa tam aj uvidime niekedy

haannka
14. mar 2013

@bambula268 to som prekvapena ze 1.dc ides hned ns injekciu...js dom zacala az 5.dc....drzim palce

bambula268
15. mar 2013

@haannka ja som zacala 19.den MC, vtedy som dostala tu injekciu, teraz cakam na 1.den cyklu a pichat 2 tyzdne, potom odber a vlozenie, ja mam asi dlhy cyklus,ani neviem aky to je ..ale co som citala tu na stranke, kazda to ma inak..takze tak..aj ja ti drzim palce 🙂

kukulik30
21. mar 2013

baby , neostal vam po stimulke v pere zvysok Gonalu, ktory uz nepotrebujete? stimulujem a bude mi chybat cca 150 IU, pripadne 100IU..dakujem, je to surne . IP

dorotka66
21. mar 2013

ahojte, vy ste tu všetky výrazne skúsenejšie ako ja 😎 a chcem vás poprosiť o radu. neviete ako to prebieha v splne pri kete? čo si mám so sebou zobrať? (nočná košeľa, alebo idem v tom v čom som), budem tak ležať,a lebo hneď idem domov? infomovali ste sa pred vkladom ako sa rozmrazili? v iných car to tak funguje.... mám za sebou len IVF 2 roky dozadu, takže už si ani nepamätám ako to prebiehalo. ďakujem za všetky info 😉

franina
21. mar 2013

@dorotka66 to len prídeš na určitú hodinu tam kde sa robí ultrazvuk a tam ti vložia embrya a o pár minút ideš domov, držím strašne palce

bambula268
22. mar 2013

zeny, ktora uz bola na predoperačné vyšetrenia pred ivf? čo všetko ma čaká?predpokladam,ze krv, ekg ..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre