Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

kukulik30
5. okt 2009

dali a nemozes to odfotit a tak hodit do albumu? to skenovanie je o nicom ☹ ...hmmm?ale ked ten tienik vidis ty, tak je dobre 😵

ixi, tak si dam ten utros, ked vravite 😀

dalida
5. okt 2009

Kukulik, dakujem. Boli ma v srdiecku... ☹ , ale ved uvidime co bude dalej. 😉

ixi
autor
5. okt 2009

ja som bola uz 2x na ket a vzdy som si dala ved aj pred et som davala utros 😉
dalida pri skenovani to velmi osvieti tak to asi zato 😎
marcelik drz sa a skoro sa vyliec 😉

lenuliatko
5. okt 2009

Dalida, rapi 10 je slabý. Je to nelogické, ale je to tak. Keď mi obyčajné lacné testy s nižšou citlivosťou ukazovali peknú čiarku, rapi bol skoro biely. Takže keby si skúsila iný test, už by to nemusel byť len duch 😉
Ixi, bolo málo ľudí. Za 15 min som aj odchádzala. Bleskovka 😉

ixi
autor
5. okt 2009

tak som zvedava co to bude zajtra 😀 😀

ixi
autor
5. okt 2009

...ale idem aj s janikom tak mi to je jedno 😀

dalida
5. okt 2009

Noo, keby dal Boh, ze mate pravdu. Radsej som vymazala cely album. Uz sa na to nechcem pozerat 😒 V splne maju stastie vacsinou tie snazilôcky, ktore do toho idu na 1x a s pozitivnejsou energiou ci myslenim. 😔

lenuliatko
5. okt 2009

Veru, všade samá pliaga. Buď také niečo alebo všade počujem o črevnej chrípke, či rotavíruse 😝 Marcelka, lieč sa, ja dúfam, že moje vajká to v zdraví prežijú 😒
A viete čo kočky, ja keď som brala utroš, tak som si ho večer naschvál nevkladala, ale jedla. Do pol hodiny som mala istý spánok, spala som jak bábo, teraz tiež tak plánujem. Ja viem, že väčší zaberák na pečeň, ono tých tabliet bude viac, ale jednu na dobrú noc 😅

kukulik30
5. okt 2009

dalidka, zlatko...ved tam ten tienik je 😵 ...a skus si kupit iny test a uvidis, ciarka bude silnejsia 🙂

kukulik30
5. okt 2009

Marcelka , skore uzdravenie 🙂

lenuliatko
5. okt 2009

Dalida, nestresuj. Myslím, že tu vôbec nejde o pozitívny prístup, takých tu už bolo a nič. A naopak pri problémoch a strese, sa aj prirodzene napokon podarí. Je to nevyspytateľné a my môžme len dúfať, že KONEČNE prišiel ten pravý čas. Ale myslím, že ten konečný výsledok nie je v našich rukách... Takže ver tým drobcom, nepochybuj 🙂

ixi
autor
5. okt 2009

ja idem na 4 vklad a musim verit ze to vinde ved co nam ine ostava ked tuzba je silnejsia ako cokolvek na svete...

ixi
autor
5. okt 2009

preco si vymazal foto 😔 budem plackat 😢 😢

lenuliatko
5. okt 2009

Dobre Ixi, ver mrazáčikom, určite tam je schovaný ten pravý, alebo aj dva 😉 Idem zas zaľahnúť. papá

ixi
autor
5. okt 2009

teraz to vide a hotovo ja idem teraz otehotniet inak to ani nemoze byt a bodka 😎

zajacik...
5. okt 2009

Marcelka skore uzdravenie... 🙂
Dalidka ja som fotku nestihla, uz si to zmazala, ale to nevadi. Nebud mojko smutna, uvidis ze bude dobre. Ved ten tienik by sa tam neobjavil len tak. Ak chces tak skus testik za par dni. To cakanie je o nervy, ja viem, ale musime to nejako vydrzat. A nevrav ze uspesnejsie su tie co idu 1.krat s plnym nasadenim a optimizmom - pamatas na mna, ja som srsala optimizmom, ja som isla do IVF ako ze je to jasna tutovka, ze jasne ze sa podari a prd... Toto IVF uz vnimam uplne inak, vobec z toho nemam radost, pytam sa samej seba ci robim dobre, ani si neuvedomujem ze uz buduci tyzden bude OPU a mozno aj drobcekovia v brusku. Akoby to islo cele mimo mna, uz aj vcelicky picham a stale si to nejako neuvedomujem. Ako pisala Lenuliatko, my vysledok neovplyvnime, je to v rukach Bozich a my sa mozme len modlit aby nam to vyslo...

zajacik...
5. okt 2009

Ixi ja som si pred ET utros nedavala (myslim rano), lebo pri ET sa berie len vecer... ale neviem ako je to pri KET, ci sa vtedy berie aj rano.
Lenuliatko a mysis ze ucinok Utrosu je rovnaky ked sa spapa a aj ked sa vlozi odspodu? Doki pise ze to treba vkladat... tak ja neviem 😕 Ale mam pocit ze ked si to vlozim odspodu, ze aj tak vacsina z toho vytecie. Ale zase na druhej strane je to blizsie k babulkam, ked sa to podava odspodu, hmmm...

jajica
5. okt 2009

Ahojte bambuľky 🙂 , zajtra mi držte všetky palce aj prsty , o pol 11 mám vklad 😅 😅 😅

jajica
5. okt 2009

Kukulik a vôbec sa nemusíš cítiť trápne, ked si vložíš ráno utroš a on bude vytekať 😖 , lebo ťa predbehnem 😉 a tiež si ho zajtra ráno vložím 😉 ,, takže nebudeš v tom sama 😀 😀 😀

zajacik...
5. okt 2009

Jajica, na zajtra drzkam vsetky palceky!!! 😉

jajica
5. okt 2009

zajacik dakujeeeeeeeeeeem 😉 🙂

kukulik30
5. okt 2009

jajica, no si ma upokojila 😀

zajacik...
5. okt 2009

Kukulik cau 🙂

matulka7
5. okt 2009

Ahojte kočky, ja som bola dnes v splne, doki diktoval sestričke také čísla ako 16,18,18,19 asi dvakrát,... nepýtala som sa ho nič,.. ale je to dobre?Dnes o 21,00 idem si dať pichnúť do svalu pregnyl a v stredu má čaká odber,...... 🙂
Dalidka - prajem //
Držte sa kočky,....

zdeja
5. okt 2009

caute holky ....mame za sebou 10 den po ET, som troska nervozna 🙂 netestujeme 🤐

zajacik...
5. okt 2009

Matulka tie cisla su velkosti folikulov, su pekne 🙂 A mas aj dnes pichnut poslednu davku puregonu alebo cim si stimulovala?
Zdeji drz sa a pevne nervy 🙂

zajacik...
5. okt 2009

Zdeja na krv ides v piatok? Uz sa ti to krati 🙂

matulka7
5. okt 2009

Zajačik, stimulovala som Gonalom, dnes idem dať pregnyl,.....
Zdeja, máš pevné nervy, ja by nevydržala,.... fakt, nemám toľko trpezlivosti,.... 🙂

zajacik...
5. okt 2009

Matulka ja viem ze ides dat pregnyl, ale gonal uz dnes nepichas? Kolko dni si stimulovala?

zdeja
5. okt 2009

pevne nervy 😅 trosku stresujem ked som sama doma ale ked dojde domov manzel tak ma to prejde...asi mi behaju blbosti po rozume, testy su predsa len testy ..mozu ukazat hoc co
ale odolavam a piatok ideme na krv....joooj sa dovtedy potento 😀
hlavne ze dole sa zda byt vsetko ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre