Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
20. okt 2009

len ci ked spinim?

marcelka82
20. okt 2009

kukulik silno Ti držím palce. Nech sa to už konečne podarí.

ixi
autor
20. okt 2009

veru kukulik nech ma samusko sestricku 😵 😵 😵

kukulik30
20. okt 2009

hej viem, ale naco ...tie lieky uz mi idu hore krkom...a bola som si ista, ze z toho nic nie je, bublinky uz tam neboli, aj to brucho ma prestalo naraz boliet, akoby utalo...zaujimave, ako telo reaguje....

marcelka82
20. okt 2009

ixi priznám sa, v takej situácií som ešte nebola. Takže presne neviem. Skús veriť. Veľmi Ťa chcem povzbudiť, ale neviem presne ako. Prepáč. Iba ver.

marcelka82
20. okt 2009

Moje zas začalo rýchlo reagovať na tehu. Len ja som si myslela, že to ms sa hlási. Som ja ale. 😀

kukulik30
20. okt 2009

co ja........hlavne vam uz by som dopriala kazdej jednej krasne zdrave vonave babatko 😔tak velmi a potom mozno pride rad aj na mna a mozno nepride, mozno je nam sudene len jedno..ktovie, co bude...

marcelka82
20. okt 2009

Idem s Maxom vonku tak sa majte.

ixi
autor
20. okt 2009

ale pride kukulik nakazdeho na mna musi aspon3x 😀 😀 😀

matulka7
20. okt 2009

Ahojte babenky,..
Kukulik - ja som dnes ráno neodolala, testla som a nič,... len / 😖 😖 😖 potom som sa rozplakala,... dala magnézium a vyrazila do roboty, tam som prešla na iné myšlienky,... ja nechápem,.. prečo,....

kukulik30
20. okt 2009

no idem aj k mojim chlapom 😵

ixi
autor
20. okt 2009

matulka neboj o dva dni budu// 😎

matulka7
20. okt 2009

Ixi - veď aj ty tak dnes dopadla,... akokeby sme si čítali myšlienky,....

ixi
autor
20. okt 2009

neboj bude dobre 🙂

ixi
autor
20. okt 2009

ako keby sme sa dohodli?

matulka7
20. okt 2009

Veru, neviem čo ma to dnes ráno pochytilo, asi preto že som včera kúpila 6 testov, neviem načo,.. chytol ma ošiaľ,.. kedy budeš teraz najskôr testovať?

mima263
20. okt 2009

ahojte babuľky, tak vy už testujete?
Úplne Vás chápem.
Aj ja som si dnes kúpila test, či sa náhodou nestal zázrak 😅

lenuliatko
20. okt 2009

Ahojte krásky 🙂
Katy, ďakujem, opatrujem drobcov, ako sa dá, dúfam, že to ocenia a ostanú so mnou 😉
Kukulik, no s tebou tu dnes prišla vlna pozitívnej energie, obdivujem ťa za tvoj prístup. Vyriešila si to najlepšie ako si mohla, žiadne depky ale s vierou do ďalšieho boja 😉
Zajačik ahoj, ako sa máš?
Matulka, tak aj teba svrbeli ruky? 😉 Baby nedočkavé 😀 Trpezlivosť // prináša 😉
Marcelka, drobček je krásny a verím, že magne pomôže. mala by si sa tešiť, nie vyplakávať. Hormóny sú hormóny, treba vydržať...
Mimka ahoj, a čo nestal sa zázrak? Ovulku si zrejme mala, takže možné je všetko. A ak nie teraz tak nabudúci cyklus, ten už nebude taký nekonečný... 🙂
Ixi a ty sa už vôbec neboj, si mladučká, ešte budeš mať 5 detí a budeš s nostalgiou spomínať na časy, keď si mala kľud a vedela, čo je spánok 😀

lenuliatko
20. okt 2009

A ešte k testovaniu. Bola som v meste a rozmýšľam, či kúpim už testy (doma mám 1 mamatest). A že ešte nie, lebo isto by ma lámalo a neviem neviem, či by som odolala. A ten mamatest si šetrím, lebo u nás nedostať a je to ten drahší, cca 4€, tak nebudem míňať. Ten si odkladám na 10.-11. deň po a očakávam // 🙂

matulka7
20. okt 2009

Lenuliatko - správny a pozitívny prístup,..... páčiš sa mi,... 🙂

lenuliatko
20. okt 2009

Matulka, myslíš s testovaním? Vieš, to som ešte frajerka, lebo viem, že je strašne skoro, ale ešte pár dní a prepadnem nejakú lekáreň a budem testovať ako zmyslov zbavená 😀 Keď ja tak chcem vidieť pekné jasné //, nie skúmať proti svetlu, otáčať test, aby som tam "videla" to čo chcem 😅

mima263
20. okt 2009

lenuliatko no ja som netestila, len som kúpila 😝
testujem zo zvyku, nedá mi to.
Sranda je, že keď zadám poslednú ms - ukazuje mi to 11 tt - to by bolo príjemné 😎

ixi
autor
20. okt 2009

matulka neviem kedy ma to zase chiti 😉
baby mama testy sa daju objednat aj cez net 😎

lenuliatko
20. okt 2009

Mimka a teda kedy budeš testiť? A tiež sa neponáhľaj 😉 A fakt, pri tvojom dlhočiznom cykle byť rovno 11t 😅 To by bola paráda, prvý trimester fuč 😀
Ixi, ja viem, že sa dajú objednať, ale keď sa už aj chystám, tak si poviem, že keď mám byť tehu, ukáže to hocaký test. A v poslednom čase som už len zriedka kupovala, už ma nebavilo pozerať na negatívny 😝 Len po dekáči sa mi čosi nepozdávalo, tak som kúpila testy, že už budem mať aj po ET a vytiahla na mňa lekárnička mamatest, tak som brala.

zajacik...
20. okt 2009

Pekny vecer 🙂
Kukulik urcite bude mat Samko aj sestricku, ver tomu 😵
Lenuliatko no mam sa celkom dobre, zatial som plna optimizmu... 😅
Mima veru to by bolo nadherne keby si bola 11tt. Tak zajtra ocikaj ten test co si kupila a zelam // 😵
Matulka ty si kolky den po ET? Nebolo na testik este skoro? Idem ku,nut do Marcelkinich tabuliek 😎
Ahojze ostatne SPLNiecka 🙂

lenuliatko
20. okt 2009

Zajačik, tak nech ti optimizmus vydrží 🙂 Lebo tie hormóny dávajú zabrať a aj keď nechcem, občas mám kvalitné výkyvy nálad 😅

zajacik...
20. okt 2009

Leni no ja sa snazim byt zatial len v dobrej nalade, len neviem dokedy 😅 A zajkovia pozdravuju tvojich lenuliacikov 😵

ixi
autor
20. okt 2009

baby bodaj sme vsetky tehu a stretneme sa v jednej porodnici s atam z nas osalia 😀 😀 😀

ixi
autor
20. okt 2009

leni mladucka hej lebo ty si 100 rocna raketka 😀 😀 😀

mima263
20. okt 2009

ixi, zrejme sa všetky v tej pôrodnici naraz nestretneme, ale raz tam určite pôjdeme.
Práve mi napadlo, ako by sa rátalo tehotenstvo z takom dlhokánskeho cyklu ako mám ja. Veď 11 tt by bol od veci 😅. Iste by to brali podľa veľkosti plodu.
Bolo by super, keby sme zaspali ako také šípkové ruženky a zobudili by sme sa v 13 tt. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre