Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
22. feb 2010

zajacik ahojky 😵 😵 😵 tak to mi hovor mna uz poraza 😝

monikasun
22. feb 2010

ahojte SPLNiečka...takže same negativne spravicky dnes ?!? fiiiha...nech sa to cim skor prelomi....drzim nam prsteky... 😉

silvia.v
22. feb 2010

pimma nevešaj hlavu mne prišla mrška skoro na čas. a teraz po nevydarenom kete som ju dostala so 4 dňovím oneskorením. 😒

silvia.v
22. feb 2010

no a čo sa týka ultrazvuku, mne nerobil vôbec žiadny. dobre čo? 😠

katy2
23. feb 2010

Ahojte 🙂
Dnes tu nikto nebol? 😕
silvi, ja viem, ze vam je luto, ze to nevyslo... takmer kazda z nas zazila nejedno sklamanie z neg. krvicky, kym sa dockala babenka.... ale myslim, ze nie je dovod obvinovat lekara.... je to medzi nebom a zemou... a to, ci pri KET/ET robi uzv alebo nie... je to na nom... ma v tom prax, vie, co robi... podla mna sa nad tym zbytocne spekuluje a tak si odcerpavate sami energiu.... to, ze je odbornik, sa mu musi uznat... aj ked pristup by mal zmenit....
a este, silvi, aky uzv ti vobec nerobil? 😕 pri transfere? to nerobi nikomu... a pocas stimulky ti uzv robit musel....
Drzte sa, prajem vela sily ist dalej a hlavne sa nezaoberat tym, co by bolo keby....

zajacik...
23. feb 2010

Pimma ked som bola v nemocnici tam mi robili UZV a doktorka povedala ze nevidi pohlavie, ale ze asi chlapcek. Tak uvidime, zajtra mam poradnu kde mi bude robit ZUV a potom v nedelu idem k Dankovcikovi, takze dufam ze najneskor v nedelu sa dozvieme co mame v brusku na 100%. Ale podla mna to bude ten chlapcek 🙂

anika76
23. feb 2010

ahojte dievčence, občas vás sledujem aké ste usilovné. Nečítala som všetko, ale všimla som si, že tie šťastné ste spomínali DR. Dankovčíka, ako aj Dr.Kolesárovú. Bola som doki som bola a mám ísť aj doktorke, zajtra. Aké máte s nimi skúsenosti. Ja som dosť vyplašená. Kombinovaný test na Down sy mi vyšiel 1:250. Prosím poradte.

zajacik...
23. feb 2010

Anika a v ktorom si tt? Vascinou co sme tu sme boli na prvotrimestralnom skriningu u Dankovcika, ten sa robi do 13tt myslim. Trosku ta upokojim, ze vela babam vyslo nie dobre riziko na DS a deticky maju zdrave, a mali aj ovela vyssie riziko ako vyslo tebe... tak drzim palce nech je drobcek v poriadku 🙂

oacka
23. feb 2010

Čaute všetky bojovnice! Zajko,,už si bola na morfo ultrazvuku? ja idem dnes k Dosedlovi do Šace, dúfam,že potvrdí,lže je to baba! 😀 Ako sa máš? Ležkáš?

oacka
23. feb 2010

ináč do našej júlovej tabuľky som nadiktovala tvoje údaje, že čakáš chlapca, tak dúfam,že ti to potvrdia! 🙂

zajacik...
23. feb 2010

Ahoj oacka, veru oddychujem ako sa da... a na morfo som mala ist vcera, ale prelozili mi to na nedelu 😵

silvia.v
23. feb 2010

Ahojte splniečka, želám pekný dník.
Katy ja vôbec neobviňujem lekára. Viem že je odborník preto chodím k nemu. Nie je síce veľmi výrečný ale niekedy ani nečudo keď to je v čakárni jak u obvoďáka. No a čo sa týka ultrazvuku teraz pred Ketkom tak ten mi vôbec nerobil. Pravda je že som bola chvíľu preč ale ani pred samotným ketom. Ale asi uznal že to nie je potreba. 🙂

marcelka82
23. feb 2010

Ahojte.
Babuľky, je mi ľúto, že to nevyšlo. 😢 😢 😢

Pre mňa nešný deň hrôza.
Bola som na poradni. Takže za 2 týždne som pribrala 0,5kg. Nič moc. Ale aspoň nebudem musieť veľa chudnúť. 😀 Ultrazvuk mi nerobil. Otvárať sa neotváram. Takže všetko v pohode. Bavili sme sa o pôrode. Vyzerá to na spontánny pôrod a určite odporúča epi. Bolesti čo mám sú spôsobené tým, že maternica je už veľká.
Potom som bola na nákup. Dokúpiť nejaké veci do pôrodnice a pre malú. Prišla som domov a Max chorý. Tak som ešte utekala s Maxom k veterinárovi. Od rána od 6-tej som teraz na chvíľu vyložila nohy. Ale už nevládzem.

pimma
23. feb 2010

silvi... este stale som nedostala ms a to som vcera rano vzala posledne tabletky 😖
zajacik.. takze je to stale 50/50 🙂

dalida
23. feb 2010

Dievcata, ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 Moja bublinka to vzdava. V nedelu som sa rozkrvacala... Hned sme sli na pohotovost.... Kontrolny odber HCG 3770... krvacanie zastavene... dnes odber hcg 445... spravili mi predoperacne... zajtra kontrolny odber a potom ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😔 😔 😔
Ja uz nevladzem... preco? preco, Boze??????? 😔 😢

lenuliatko
23. feb 2010

Dalida, bože, to sa až zle číta 😢 Je to hrôza, že zas a znova musíš niečo také prežívať, keby to radšej nebolo vyšlo vôbec 😔 Človek sa začne aspoň trošičku tešiť a potom... Nechápem, kde môže byť problém. U teba to už myslím viackrát takto skoro skončilo. Máš imunologické vyšetrenie na protilátky proti plodu? Lebo to sú príliš kruté náhody. Drž sa moja, snáď sa ešte stane zázrak, aj keď tie čísla nie sú dobré.
Marcelka, tak si sa obehala, aj ja som teraz prišla, ráno zubár, teraz nákup, idem odkväcnúť do postele. Ja som inak priberala len po troške a teraz 2kg za týždeň 😲 To kde skončím...???
Zajačik, snáď už zajtra sa jasne dozvieš pohlavie, ja som to tak veľmi chcela vedieť.
Babulky, mrzí ma, že vám KETy nevyšli, zas sa tu akosi zbiera smola, treba skúšať, ono to príde...

piskota80
23. feb 2010

Ahojte,
v prvom rade zdravím Dalidku, práve som Ti chcela pogratulovať, a ani sa mi nechce veriť, čo tu čítam.
Dúfam, že HCG zajtra stúpne 😔 😔 Silno držím palce.
Ja som včera a dnes doma, dostala som črevnú chrípku, neprajem to ani najväčšiemu nepriateľovi a ako na truc prišla dnes aj MS na deň presne, čo inokedy si chodí ako jej príde. Tento mesiac na KET nejdeme, čakám kedy sa môj organizmus opäť dá do pohody a vyvŕbia sa veci v práci. Len škoda, že tu nie je cavik, možnože by mi trošku zdvihla náladou dobrou správou - myslím teraz pracovnou.

Všetky bambuľky pozdravujem a je mi ľúto, komu ET aj KET nevyšli, dúfam, že sa raz šťastie unaví a sadne si aj na nás v podobe krásneho dieťatka.
Veľa sily do boja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gisel22
23. feb 2010

Ahojte splniecka, je mi velmi luto, ze kety nevysli. ☹
Dalidka, je mi to tak strasne luto, ale suhlasim s lenuliatkom, nemas protilatky proti plodu? Moja svagrina mala tiez taky problem, ona sice bez problemov otehotnela, ale potom sa plod prestal vyvijat, teda nedialo sa nic. Ona bola z toho strasne zufala, bola az v BA na vysetrenia, az raz sa dopocula o Hermanovi (vtedy v KE bol len on) a on jej povedal, ze ma anembrologiu, neviem ci som to teraz nezkomolila, ale proste mala protilatky na plod, takze od zaciatku bola na prednisone a teraz ma osemročneho syna a je to poriadny sibal. Ja viem, ze je to tazke, ale nevzdavaj to. Drz sa.
Rebeka, len pekne vydrz, urcite to budu krasne //. 😉 Ja by som sa tiez chcela pustit do boja, ale teraz nemozem, lebo sa musim doliecit. V januari mi vysiel z vyterov streptokok, na ktory som brala antibiotika a myslela som, ze vo februari mozem ist na KET, ale kontrolny vyter ukazal opat streptokok, takze smola, dalsie antibiotika, ale bohuzial tie sa beru 2 az 3 mesiace, takze si musim pockat. Som uz zufala. ☹

zajacik...
23. feb 2010

Dalidka nieeeee ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ Tak strasne som ti drzala palce a myslela na teba nech to dobre dopadne... strasne silno drzim palce nech sa este stane zazrak a obrati sa to na dobre... drzkaj sa moja 😔 😔 😔

marcelka82
23. feb 2010

Dalidka, nemám slov 😢 😢 😢 😢 😢

anika76
23. feb 2010

Zajačik som v 22tt, v 12 som bola u Dankovčíka, povedal, že z jeho strany je všetko ok a nemusím chodiť v 20tt, ale ja som sa pre istotu objednala. Medzitým mi urobili triple testy a tie boli ok. K vysledkom z 12 tt som sa dostala ač ked som prisla znovu v 20tt, pretoze som sa nemohla dovolat. Na morfologicky povedal, ze je vsetko OK, ani vysledky nekomentoval, len ja som pytala kopiu pre mojho dokiho, tak mi ich dali. Vtedy som si precitala tie zavery. a ked som prisla k svojmu tem vsetky vysledky akoby ignoroval a na zaklade tych prvých testov spustil. proste uz sme rovno na odpis. preplakala som cele dni a tej zlej myslienky sa neviem zbavit.
Dalidka sucitim s tebou. Snazilkam drzim prsty a tehulkam prajem bezproblemove cakanie bez stresov.

marcelka82
23. feb 2010

Leni u Anjelika nie sú až také prehnané ceny. Ja som spokojná. A dnes som bola v detskom butiku ako Urob si sám. Je dosť neprehľadný. Ale keď povieš predavačke čo potrebuješ, poukazuje Ti. Ceny sú tam v pohode. Len ako píšem malé a neprehľadné.

ixi
autor
23. feb 2010

dalidka ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ tak toto je strasne...mojko ja tomu neverim preco to je take strasne tazke mat dietatki....dalidka velmi na teba myslim 😔 😔 😔 😔

mima263
23. feb 2010

dalida 😢 😢 😢 😢 😢

pimma
23. feb 2010

dalida... musis bojovat, zelam vela sila a modlim sa za teba

monikasun
23. feb 2010

dalidka, drzim prsty...musis to vybojovat aj za bublinku...ty si tu bola v poslednom case mala iskricka nadeje...drz sa!!!

katy2
23. feb 2010

Dalidka..... je mi to strasne luto..... prajem vela sily... tazko sa mi pise.... strasne na teba myslim 😔 😔 😔

monikasun
24. feb 2010

ahojte splniecka, prave som sa vratila zo SPLNu z kontroly ... mam zatial vytvorenych 7 folikov...nie je to malo? 😖

matulka7
24. feb 2010

Dalidka, je mi to ľúto, myslím na teba neustále, odkedy som prečítala, že si tehu, a aj od včera,... drž sa,.. opatruj,.... 😔 😔 😔

ixi
autor
24. feb 2010

ahojte splniecka 😵
dalidka myslim na teba.... 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre