Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
8. máj 2009

idem pozerat hrbaca, papapa a drzkaj sa 😉 🙂

dafy
8. máj 2009

ixi ahoj neplackaj lebo ked si nahodou tehula tak len tym ublizis mimi 😉

ked si bola vtedy tehotna tak test ti co ukazal?pred krvickou?by ma to zaujimalo ci hej alebo nie

lucietta
8. máj 2009

Dafy myslim ze ixi spominala, ze ani vtedy jej test nic neukazal, lebi HCG v krvi mala po odbere 39 aj nieco, az neskor zacalo stupat 🙂

kukulik30
9. máj 2009

Dobre ranko 🙂

Ixinka ☹ ...neplackaj tolko, mysli este na tu krvicku...a potom budes riesit , co dalej 😒

melisska, hej ...este sa ma sestricka pytala, ze kde to vlastne je ten nas Samko na nastenke, lebo si nebola ista,ze ste hladali...ale mas pravdu, na oranzovych oblieckach 😵 a este vyssie v cervenej ciapocke, taky holy iba v plienocke..ako zabka 😀

dnes tu nemame velmi pekne pocasie, ale vcera bolo krasne, boli sme na Spisskom hrade, tak nam pekne ubehol den 🙂

piskota80
9. máj 2009

dobre ránko splňáčky.
ixinka moja, nevzdávaj to ešte, prosím drž sa....
ja dnes beriem už 17 deň estrimax a prsia mi už idú vyskočiť z kože 😠 😠 😠 😠 také ich mám citlivé a neskutočne ma bolia, že až.... a to idem na KET až v utorok, dovtedy sa zbláznim od bolesti ☹ ☹

lyndus
9. máj 2009

ahojte babulky
Piskotka to vazne? mno na mna ten estrimax tak neposobi, ale je fakt, ze som mala naliate prsia ked som bola na IVF...teraz bol len transfer... mam ich troska citlivejsie, ale nic vyrazne a to som tehulka, aj ked zaciatocnicka 😀

piskota80
9. máj 2009

ja keď som bola tehu, mňa neskutočne boleli prsia, gravitáciu som vtedy preklínala 😀 😀 😀 😀 a teraz asi začnem tiež, hneď keď sa z postele postavím začnú neskutočne bolieť.
ako sa má dnes naša tehuľlka 🙂

piskota80
9. máj 2009

inak ma aj bolí v podbrušku, ako by som každú chvíľu mala dostať MS 😒 😒 😒 😒
tak ja idem pratať a porobiť si všetky veci, aby som budúce týždeň mohla bez výčitiek len s bambuľlkami v brušku vylihovať... 😵 😵 😵 😵
ahojte

lyndus
9. máj 2009

piskotka, fajn sa mam, vegetim 🙂

ixi
autor
9. máj 2009

kukulik samka som hladala ja so sestrickou 😀 😀 😀

ixi
autor
9. máj 2009

nevedeli sme sa dohodnut 😀 😀 😀

lyndus
9. máj 2009

ahoj ixinka moja, ako sa mas?

ixi
autor
9. máj 2009

no ako? na nic spinim dal ...............ale som rada ze vas mam 😉

ixi
autor
9. máj 2009

a ty ako?

kukulik30
9. máj 2009

aha, ixi, tak preto sa ma pytala? 😀

lyndus
9. máj 2009

ixinka moja aj my sme radi, ze ta mame 🙂 ja celkom fajn, nijake vyrazne priznaky, pred chvilkou som sa pre istotu testla, tak som trosku kludnejsia...neviem, mam nejaku vnutornu nervozitu ci co...stale sa presviedcam ze secko bude oki, ale najko sa mi nedari ukludnit...mozno je to aj pocasim 🙂 co mas dnes v plane?

kukulik30
9. máj 2009

lyndus, veru testik je krasne silny 😉 😵 dufam, ze aj ja raz taky uvidim 😀

lyndus
9. máj 2009

kukulik dakujem, urciteeeeeeeeeeeeeeee... za 3, mozno 4 tyzdne sa tu budes vytesovat, uvidis 🙂...som sa chcela opytat, preco ti pichali tu injekciu na zaciatku...mne nic take nedavali, aspon nepamatam 😕

kukulik30
9. máj 2009

decapeptyl...tebe nedavali? 😕 co ja viem, tak kazdy ho ma pichnuty..je to taka akoby zastavovacia injekcia na vajecniky, aby potom pekne reagovali na stimulku 😉 ..aspon teda myslim, ze som to dobre vysvetlila

tu je to odbornejsie: 😉
http://www.mojalekaren.sk/decapeptyl-depot-plv-... ale bars tomu nerozumiem 😀

kukulik30
9. máj 2009

ja len teraz dufam, ze ta mrska pride co najskor, ze nebudem cakat az tych 14 dni 😅

kukulik30
9. máj 2009

Asistovaná reprodukcia - IVF a ET metodika: Decapeptyl CR sa používa na zníženie produkcie FSH a LH v tzv. "dlhom protokole" v programoch asistovanej reprodukcie. Suspresívna liečba triptorelinom by mala byť indikovaná až po komplexnom klinickom a laboratórnom vyšetrení.

lyndus
9. máj 2009

jaaaaaaaaaaaaaaaj, tak mozno aj pichali, lem nepamatam 😀

katy2
9. máj 2009

ahojte 🙂
lyndus, krasne testiky 😵 neboj, vsetko bude v poriadku 😉
kukulik, drzim palce, nech ms pride co najskor 😉
piskotka, tebe sa to uz krati a budes mat zasa bambulky v brusku, tentokrat s uspesnym koncom 😉
ixi, melisska ahojte 🙂 vsetkym vam drzim palce 😵 😵 😵 😵 🤐

dolcevitta
9. máj 2009

ahojte 🙂 Mate niektora skusenosti s lacnejsimi injekciami pre IVF?

lyndus
9. máj 2009

katyyyyyyyyyyyyyyy ty si mioja spasa...ako sa zadava datum poslednej MS do pasu ked som po KET prosiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂
dolcevitta to ako myslis? my sme vzdy kupili tie, co nam doki predpisla, takze neviem...

katy2
9. máj 2009

lyndus, nepamatas, kolko dni od odberu vajicok si mala transfer po IVF? tak tolko dni by som odratala od KET+1den, co sa rozmrazovali teraz a to by som brala ako den ovulacie a minus 14 dni, to je 1.den ms...... ale pri KET to asi nie je take presne ako pri ET.....
dolce, ahoj, ja ti neporadim, ja som mala 2x puregon a to su z tych najdrahsich injekcii....

dolcevitta
9. máj 2009

No doki mi 1xdal na vyber,boli tam 3cenove kategorie viem ze tie najdrahsie su GOnal,to som mamla za 11tisic..
Potom tam boli lacnejsie a najlacnesie 😀 Asi Menopur alebo Puregon,Merional?
lyndus aty si malla ake a za kolko?Jeej a gratulujem 😉

lyndus
9. máj 2009

mno ja som mala odber v stredu a transfer v piatok,, + rozmrazovanie to su 3 dni, takze ked bol transfer 22, tak -3 je 19 a -14 je 5. tak?

katy2
9. máj 2009

puregon stoji 12000,- aj gonal zhruba tolko, to su jedna cenova kategoria...
ale su tu babenky, co otehotneli aj po menopure a merionale..... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre