Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
11. máj 2009

ozaj, este nemas doma fotak? ze hodis testiky do albumu 😝

jespera
11. máj 2009

Chodim do splnu - a beriem aj duphaston 2x2 a vecer nic
No a aj vecer utroges. 2x a estrimax 3x denne

lyndus
11. máj 2009

jooooooooooooooj dalida moja, to mi je luto ☹ a bola si aj na nejakych vysetreniach, alebo ti povedali, preco si aj napriek liekom zacala krvacat?

dalida
11. máj 2009

Lynduska, po IVF som brala lieciky a davky presne tak ako jaspera. Pri ket len utros a estrimax.

lyndus
11. máj 2009

vazne? mno divne...lebo aj beriem len utrogestan 2x2 a estrimax 3x1...by ma zaujimalo, ako doki urcuje, komu da ake lieky, ked mi ani krv nebrali, ze ake mam hormony... viem ze utrogestan a duphaston je v podstate to iste, len duphaston ma toho hormonu 10 jednotiek a duphaston 100, ak som to sprane pochopila...jaspera ty si tiez po KET? Alebo ET

lyndus
11. máj 2009

jaaaaaaaaaaaaaj, asik to bude tym...dalida a ty si bola po KET alebo ET?

jespera
11. máj 2009

Lyndus - 1.ivf , et. Ja tomu tiez nechapem - a pritom lieky mi predpisoval uuplne na zaciatku, ked sa to vsetko zacinalo, keby mi to predpisal neskor na zaklade niecoho - neviem, netusim...

dalida
11. máj 2009

Je to uz za mnou. 😔 Nezistili preco to dopadlo, tak ako to dopadlo. Poslali to na pat.vysetrenie. Bol potvrdeny iba spontanny potrat v 1. trimestri tehonstva. Ziadna patologia nebola pritomna.

jespera
11. máj 2009

Dalidka - je mi to fakt luto, neviem si to ani predstavit....

dalida
11. máj 2009

Lyndus, absolvovala som ket. 😉

dalida
11. máj 2009

Dakujem, ze so mnou citite. Byt tu na konikovi je super, pretoze nedokazem v sebe najst silu bavit sa o tom s niekym, kto ani neviem o com je asistovana reprodukcia, co vsetko to obnasa... ake su rizika... Dakujem, ze ste.

lyndus
11. máj 2009

dalida aj my sme radi, ze ta mame 😀 muselo to byt velmi tazke moja, ale tentokrat to uz urcite vyjde 🙂

dalida
11. máj 2009

Lyndus, pevne verim, ze ano... Pevne verim, ze bambulky sa rozhodnu ostat so mnou, ze sa rozhodnu pre zivot... Su v Bozich rukach oni a aj ja... Verim, ze bude pri nas stat a da nam pocit opat radost...

lyndus
11. máj 2009

dalida jasne ze ano, ja sa len modlim nech je uz polka jula, to uz by sme mohli byt v relativnom bezpeci...je mi jasne, ze nic nieje iste kym sa ten chrobacik nedopracuje zivy a zdravy na svetlo boezie, ale predsa len budem kludnejsia uz 🙂

lyndus
11. máj 2009

inac babulky co idete varit na obed? ja som vytiahla kuraciu pecianku z mrazaku, len dufam ze to nedopadne jak minule s jogurtom ze som ho otvorila a ma naplo...esteze bol doma mangel a obetavo ho zbaštil 😀

ixi
autor
11. máj 2009

cavte tak dnes bolo v splne totalne jak v sardinkach strasne vela ludi............

melisska
11. máj 2009

ahoj, ixi ako sa citis, co sestricka? 😵

pozdravujem nase tehulky aj dalidku 😉

katy ahoj moja 😵
stevka uz ma male??? 😅
kukulik ahoj , ako sa mas? ja som uz na PN, ale dnes mam este frmoly, vcera sme maly zly den, tak som rada ze je za nami 😝 🙂

idem sa osprsit a na postu, potom som hned pri vas 😉

lyndus
11. máj 2009

ahoj melisska 🙂
ixinkaaaaaaaaaaaaaaaa mojaaaaaaaaaaaaaaaaaa ako? co hovorila sestricka? o jednej volas o vysledok?

zajacik...
11. máj 2009

Ahojte 🙂 Priebezne vas ciam ale nemam co pisat... 😕
Ixi drzkam vsetky palceky!!!
Dalidka aj tebe a aj Melisske, ajked Melisska ma este cas 😉
Zdravim vsetky SPLNiecka 😵

zajacik...
11. máj 2009

...citam... preklep 😅

dafy
11. máj 2009

ahojte vsetky 😀 😀

ixi myslim na teba cely tyzden aj ked tu nechodim.velmi velmi ti prajem aby ta krvicka bola pozitivna 😀 😀

ja este stale cakam na tu mrchu je to uz 51den c. ☹ ☹ neviem kedy sa jej dockam

lyndus
11. máj 2009

zajacik ahoj, ako sa ti dari?

zajacik...
11. máj 2009

Lyndus dakujem za opytanie, mam sa celkom dobre 🙂 K dokonalemu stastiu mi chyba uz "len" babika 🙂

Dafy ja neviem preco ale ja mam stale pocit ze ci ty nebudes tehulka... Kolko dni mas uz po vyvolavacke? A co pocity v brusku, vyzera to ze MS by mohla prist? Test si neskusala robit?

lucietta
11. máj 2009

dafy sprav si test prosim ta 🙂 sak to neni normalne 🙂

kukulik30
11. máj 2009

ahojte, terza som prisla z mesta...ako?

ixi? 😕 uz si volala?cakam, velmi si prajem pozitivne spravy 🤐

melisska, verim, ze obcas je to zake, ale vydrzime ...aj tie zle dni 😉 😵

zajacik, lyndus 🙂

dalidka, no uz sa tesim, ze aj ty sa pridas k tehulkam 😉

dafy 😕 tebe este stale ta mrchana nedosla? sak uz si aj po vyvolavacke 😕

lyndus
11. máj 2009

ahoooooooooooooj kukulik 😀
ixinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kde si moja

dafy
11. máj 2009

baby ja som bola v štvrtok u gynekol. spravila mi aj ultrazvuk tehula urcite nie som 😀 ale videla tam cystu no vravela ze to moze byt folikul ci co neviem presne.po vyvolavacke som uz 5den 😒

dafy
11. máj 2009

zajacik ja ten pocit na mrchu mam uz mesiac kazdy 3den a stale nic 😝

lyndus
11. máj 2009

dafy mne raz trvalo skoro 2 tyzdne, kym som dostala mrchu 😠
juuuuuuuuuuuuuj babule, ja som prave zjedla na obed kuraciu pečienku a teraz ma napadlo, ze by sa v tehu nemala 😠 pa uz picne z toho, dnes je nejaky blby den...

dafy
11. máj 2009

lyndus to som este nepocula preco sa nemoze jest pecienka?? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre