Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

ixi
autor
12. máj 2009

linkap ja vzdy druhej polke cyklu spinim odkedy berem tolko hormonov 😠

lyndus
12. máj 2009

jajka moja 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

melisska
12. máj 2009

idem sa osprchovat 😉

linkap
12. máj 2009

ixi , spinis len trochu alebo silno...pytam sa , lebo aj ja po mrche vzdy spinim a mam z toho nervy ☹

linkap
12. máj 2009

musim ist .... ozvem sa 😉

jajka27
12. máj 2009

akoby som to nejako tušila,lebo už asi dva dni som sa cítila zvláštne-"bezpríznakovo" a keď som tu čítala,že MA zvykne byť práve 7-9 tt,mala som strašné obavy,kt.sa potvrdili.Lekár mi povedal,že ak do týždňa nezačnem krvácať,tak mám ísť k svojmu gyn.a potom zrejme na kyret a ak budem krvácať,tak po skončení mám ísť tiež k svojmu gyn.,nech usg skontroluje,či odišlo všetko ☹ Ixi aj Ty si tak postupovala?

ixi
autor
12. máj 2009

jajka mna hned poslal na kyret lebo ja som spinila 😢 a co ti povedal ze sa nevivija ci co?
linkap ja spinim az v druhej polke cyklu a dakedy viac dakedy menj ale asi tak 10 dni a tak pride mrcha a spinim krv 😠

ixi
autor
12. máj 2009

ja som mala tiez kyret v 9tt ☹ a citis sa tak ze by mala prist mrcha? ☹

jajka27
12. máj 2009

ja som vôbec nešpinila ani po odbere,ani po ET a ani doteraz...jednoznačné príznaky ako pred mrchou nemám,sem-tam ma v bruchu zabolí alebo pichne,ale je to len chvíľková bolesť...tak neviem ako sa to vyvinie ☹
ixi...podľa mňa to špinenie je hormonálna záležitosť....niekedy dávno som čítala,že ak je špinenie medzi cyklami alebo v dňoch,keď máš dostať mrchu a je len najprv špinenie a až po pár dňoch normálne krvácanie je to nedostatkom estrogénu ☹

zajacik...
12. máj 2009

Jajka je mi to velmi luto 😢 😢 😢 😢 😢 😢 drzkaj sa...

jajka27
12. máj 2009

lekár pri usg bol dosť dlho ticho,už som stŕpla,že niečo nehrá..potom sa opýtal sestričky, aká veľká bola dutina pri poslednom usg a potom diktoval: dutina 1O mm,bez progresie rastu,prítomné embryonálne štruktúry,akciu srdca nepozorovať....už mi bolo jasné,že je zle a keď som sa obliekla a vrátila sa k nemu tak povedal,že sa embryo zastavilo vo vývoji a že sa to stáva bežne aj ženám,ktoré otehotnejú prirodzene....no len ja si myslím,že tie ženy o tom vo väčšine prípadov ani nevedia,že otehotneli a prekonali MA a neprežijú tie celé týždne čakania,strachu a toľko psychického vypätia.... ☹

jajka27
12. máj 2009

ďakujem vám všetkým,ktoré so mnou cítite,či už ste to prežili alebo nie...aj tak sme si každá vytrpeli svoje a ešte asi nie je všetkým dňom koniec ☹ srdce mi ide puknúť od žiaľu,preplakala som celý deň,už ma bolí hlava a štípu oči,najhoršie je to,že zajtra do tej hnusnej práce...keby aspoň bol víkend,aby som mala čas stráviť to bez toho,aby niekto niečo spozoroval...najviac síl ma bude stáť tváriť sa,že nič.....sa nedeje ☹

ixi
autor
12. máj 2009

tak ako ti to lekar oznamil bolo aj umna takze si viem predstavit ake to bolo neuveritelne krute a nepochopitelne.................je to velmi tazka situlaci a este potrva kym sa das kus dokopi no nezabudnes nikdy.prajem ti aby si aspon nemusela ist na ten kyret lebo to je dobre na hlavu ja som to hrozne prezivala...jaka radsej teraz ako dakedy v 6 mesiaci ked zena uz citi pohiby ☹ ☹
srdiecko dufam ze to dajak zvladnes budes pocut vela slov ktore ta budu chciet utesit,zmiernit tvoju bolest ale velmi to nezabera to pochopi len ten kto to zazil...tak strasne by som ti chcela pomoct..drz sa zlaticko...

ixi
autor
12. máj 2009

...skoda ze nemozes byt doma ale ja ked som bola sama bolo to este horsie..........budem na teba mysliet

jajka27
12. máj 2009

asi sa rozprávam sama so sebou...ale to nič,musím to zo seba vydať....dnes sa mojej láske výnimočne podarilo vybaviť si dovolenku,ktorú nedostal ani pred 3 týždňami,keď sme ťahali múry na dome...naplánovali sme si "výlet"do KE,mali sme sa tešiť z očakávajúcej akcie srdiečka...keď som vyšla z vyšetrovne,manžel sa na mňa usmial,ale keď videl moju stuhnutú tvár,tak v tom momente zdrevenel,sadla som si k nemu,lebo som čakala na správu od doktora...inak myslela som si,že bude obsažnejšia,t.j.chronologický priebeh IVF,aby moja gyn.vedela ako to prebiehalo,ale zato tam bola len jedna strohá veta ako výsledok dnešného usg....a kým som čakala,mala som veľký problém sama so sebou,aby som sa tam nerozplakala 😢 😢 😢Cestou k autu sme bez slov išli k autu a obidvaja s plačom ☹
najhoršie bolo,že sme si naplánovali ísť do SPP,potrebovali sme vybaviť niečo ohľadom plynového pripojenia k staveb.povoleniu a po návšteve SPLNu sme neboli schopní....tak sme sa v aute vyplakali,počkali kým to na nás nebude až tak vidno a išli sme....mala som guču v krku a slzy v očiach..nedalo sa to potlačiť ☹ 😒

dafy
12. máj 2009

jajka27 citam to az mam krče v bruchu je mi to luto viem si predstavit aky maš teraz velky žial 😔 v srdci

dafy
12. máj 2009

jajka to sa ani neda tvarit sa ze sa nic nedeje.nemozes to v sebe dusit musi to ist vsetko von a ked mas pocit ze to zajtra nezvladnes v robote tak si vypytaj volno 😢

ixi
autor
12. máj 2009

jajka ved to je pochopitelne ja som myslela ze lahsie v tej situlacii by bolo zomriet.......a nemozes zavolat do prace ze ti je zle alebo ja neviem ☹

ixi
autor
12. máj 2009

jajka ja placem stebou je to take krute a neuveritelne....... ☹

ixi
autor
12. máj 2009

ked mam pravdu povediac tak ja som cakala viac od splnu..

jajka27
12. máj 2009

ixi....ďakujem veľmi krásne,si zlatunká....poznám tie reči......."veď máš pri sebe kopu ľudí,ktorí Ťa ľúbia, časom to prebolí".....ale aj keď viem,že tí ľudia to myslia úprimne,tak neprežívajú tú bolesť tak ako ja....a tej bolesti,nielen fyzickej som si vo svojom doterajšom živote užila už dosť ☹ Pýtam sa pre čo? Jasne,že je ešte nádej v KET,ale tak ako som neverila,že sa IVF podarí,tak v KET už vôbec neverím ☹ Aj,keď som v stave tehotenstva bola nohami pevne na zemi a bála som sa z toho naplno tešiť,aj tak sme v kútiku duše plánovali,snívali a samozrejme tešili sa...a teraz je všetko fuč 😢

dafy
12. máj 2009

ixi ☹ ☹ ☹ ja uz som s toho vsetkeho negativne naladena 😖

ixi
autor
12. máj 2009

..........ale doki je odbornik.............

jajka drz sa..........mam chut ti povedat milion utesujucich slov ale taky zial na srdiecku neviem asi potesit............

ixi
autor
12. máj 2009

dafy nesmies to tak brat bud optimista dakuj bohu ze mas doma krasne zdrave dievcatko.......a ona tam bude vzdy uz je na svete a potrebuje stastnu maminku tak aj keby to nevyslo co nikdy dopredu nevies mas emusku pokladik vymyselni

ixi
autor
12. máj 2009

dafy co mam povedat ja nedari sa este aj to spinenie ale musim ist dalej musim verit musim chciet aj ked dakedy nevladzem ani vstat rano z postele lebo uz proste dalej nemozem............ale púoviem si ze musim musim a musim a hotovo a dakedy pride aj pekna chvila.......mame aspon zdravie zober si takych ludi co su smrtelne chori bezvladny alebo priputany na vozik.........

ixi
autor
12. máj 2009

este ze je tu kono lebo ja by som sa neviem kde vykecavala ked kazdy mi len hovori ze mam cas atd

dafy
12. máj 2009

ixi no je to tak ale nemysli si ze moja tuzba nie je taka velka mat druhe babo cim dalej tym viac a viac ho chcem a hlavne tuzim po druhom urcite nechcem ostat pri jednej nezbedničke 😉

ixi
autor
12. máj 2009

tak to ti verim dafy ja som tym chcela povedat aby si sa nestresovala a verila ze budu este aj dvojky tes sa ze mas emku a ti dalsie pridu o chvilku...

ixi
autor
12. máj 2009

kazda z nas tuzi po uzlicku stastia....

ixi
autor
12. máj 2009

ja som dajaka ukecana......idem sa sprchnut a bubat rano do prace 😒 tie pohlady a otazky 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre