Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

lyndus
19. máj 2009

dafy sla som predtym na WC, aby som neprekladala nozkami na koze hehe, mno dufam, ze bude secko ok, sa uz neviem dockat

dafy
19. máj 2009

lyndus ja len preto lebo vraj sa fazulka lepsie uhniezdi ked je plny mocovy mechur tak neviem .pri Emmke som ani ja nevydrzala a bola som na WC tak som mala tak mierne naplneny moc.mechur .teraz som si povedala ze vydrzim som myslela ze sa aj na tej koze pocuram a nevyslo to.ja uz premyslam aj nad takymi hovadinami 😀 😀

dafy
19. máj 2009

lyndus preco by nebolo ved sa opatrujes tak neboj ziadny stres a bude vsetko ok

melisska
19. máj 2009

lydus ved je to super fotka 😉 🙂
piskotka joooooooooooj ved to si testla skoro ty netrpezlivaaaaaaaaa 😀 to pre mna nic neznamena 😉
dafy, jasne ze bude poslucht, neviem kto nas bude posluchat ak oni nie 😀

lyndus
19. máj 2009

dafy dakuje, zlatucka si 🙂 bojovnik nas krpaty 😀 mno o tom mocaku som nist nepocula, ale myslim ze by mu aj zavadzal, keby bol moc plny, nie? a jak by mi nanho raz zatlacil, jak dava dnu tie zeleza, tak by som asik opisala jeho hehe 😀

lyndus
19. máj 2009

melisska, dakujem 🙂 a vsak je to skoro? ja som to piskotke uz vcera hovorila, ze aspon do stvrtka musi vydrzat, ja som taky cas (9 den bez transferu) mala len slabulililinku ciarocku po vyschnuti, takze este nic nieje stratene 🙂

dafy
19. máj 2009

lyndus to nemyslis vazne ved to je odjakziva ze pred vkladom mas mat plny mocovy mechur mne to sestricka furt vravela

lyndus
19. máj 2009

dafy vazne? mno mne nikdy 😕 mne vkladali vypisanej 🙂

dafy
19. máj 2009

ja som mala uz na siedmy den ciarku slabu ale zas mam znamu co je tehula zo Splnu a jej test neukazal ani na 13den co som sa az cudovala a krv bola pozitivna. 😕

melisska
19. máj 2009

dafy 😕 tak o tom neviem ani ja nic, plny mechur????
sestricka mi hovorila ze sa jej ciganka pytala co ma robit aby otehotnela, ona jej povedala, aby sa tri krat denne sprchovala 😀 o dva tyzdne prisla ciganka ku sestricke a povedala-pomohlo to 😀

dalida
19. máj 2009

Zajcik, 😀 😀 😀 Tak som potom myslela, 30 juna. 😀
Piskotka, aj mne testik ukazal /... Preto sa na tu krvicku az tak nehrniem ☹ Ja ked som otehotnela 2x tak som vedela, ze som tehu... Test som si robila na 8 den po ket, vecer a bola tam ciarka, aj ked veelmi slabulinka... preto az tak nedufam a snazim sa pripravit aj na najhorsie...

piskota80
19. máj 2009

bambuľky testnem aj v piatok a potom bude rozhodnuté.
Dafy, aj mne predtým sestrička hovorila, že je to lepšie, no tentokrát ma sama poslala na WC. Ak to má vyjsť, tak to vyjde či máš alebo nemáš plný moč.mechúr 😵

dafy
19. máj 2009

lyndus tak teraz som na vážkach asi to spravim tak ze budem mat na polovicu plny aj ked neviem ako 😀 😀

dafy
19. máj 2009

ono je to aj preto ze ked mas plny mechur tak Dr vidi lepsie do tej maternice.no dievcata ja so sokovana ze o tom nic neviete.ved aj ked som bola u Topor.aj ona mi to potvrdila

lyndus
19. máj 2009

melisska to vazne? ci je to for...s tym sprchovaim? asik nevabne vonala hehehe
dalidka, pockaj na krvicku moja 🙂
mno dafy tak to ti budem drzat paluchy hehe... ja nerada som nevypisana, zvyknem mat problemy so zapalmi mocaka a nerada by som to teraz v tehu absolvovala 😠

piskota80
19. máj 2009

dalida, ja by som to chcela vedieť aby som mohla vysadiť hormóny - neskutočne ma bolia prsia, mám ich také veľké a tvrdé, že ma manžel volá "Pamela moja" 😀 😀 😀 a že ho len dráždim, keď nič 😵 😀 😀 😀
dalidka, veď preto som si ho robila na ôsmy deň, lebo minule tam už boli // a ak si dobre spomínam, katy si tiež robila na siedmy deň a boli tam. Tak ja už fakt neviem 😖

dalida
19. máj 2009

Dievcence, hodim do albumiky ten nestastny test, ktory som si urobila. Manzel tam nevidel ziadnu ciarku...

piskota80
19. máj 2009

melisska 😀 😀 😀 😀 ta naša sestrička je poriadny ftipálek 😀 😀

dafy
19. máj 2009

meliska dobry foooor s tou cigankou 😀 😀 😀
sestricka ich nema velmi v laske no ani sa jej necudujem

pretym jak som tam bola prisla jedna ciganecka ale aj s celou familiou za Dr.sestricka jak toto videla momentalne ich vyhadzovala rad za radom 😀

lyndus
19. máj 2009

mno dalidka ked moc oci pucim, tak tam tienik je 🙂 netestnes este raz?

lyndus
19. máj 2009

mno dafy ani sa jej necudujem, ja ich tiez nemusim 😠 oni tam fakt chodia cela perepuťa, ja tam ledva sem tam vezmem mangela ako moralnu oporu 🙂 inac, ked som bola na odbere, bola tam somnou taka ciganecka, ale z tych slusnejsich... tak som normalne trpla, aby mi nevlozili jej krpca, bola by som jak gabriela zo zufalych manzeliek ze zlato, neviem vyladit farby na kamere, nejaky je ten krpec tmavy hehehehehe

melisska
19. máj 2009

No s tym plnym mechurom, neviem ci mate pravdu, lebo ked som bola tehu a krvacala som, hned som isla na UTZ a Dr. mi povedala chodte sa vymocit, lebo nic nevidim, ani to ci ste tehotna 😕
piskotka veru je vtipalek 😀 niekto to tam musi nadlahcit, nie ?😉 Pamela? ty sa nezdas, na nieco su tie kila navyse dobre 😀
Dalidka ja neviem ci ju tam vidim lebo ju chcem velmi vidiet 😀

dalida
19. máj 2009

Vy hned tak zrana vtipkujete 😀 Az to cloveka uplne odrovna. 😀 😀 😀 😀 Idem sa ucit. 😒
Piskotka, Katy cakala dvojcence 🙂 Vyssie Hcg,... ty asi cakas jedno babo a to neprodukuje neskutocne mnozstvo hcgecka... 😀 Pockaj do toho piatku, pripadne na krvicku. Citim medzi kozami, ze ti to tentokrat vyjde az do uspesneho konca - zaciatku. 😀

dalida
19. máj 2009

Lyndus, testla by som, ale nemam test a najblizsia lekaren je vzdialena 9 km. Musim sa fakt ucit na tie statnice, lebo zajtra by sme si chceli vyjst aj do ulic KE 😀 , takze sa vratim az poobede. Dnes to musim dohnat. Fakt tam vidis tienik? 🙂

piskota80
19. máj 2009

melisska 😀 😀 😀 len keby tie kila išli len tam, tak to by som nebola mrzutá. 😀 😀 Ale keď to ide na boky, zadok, stehná - no hrozné niečo. Ja som vždy mala vyvinutejší hrudník, no teraz je to až príliš, už sa teším, keď budú opäť v normále. Samozrejme ak budem tehu, tak sa budem tešiť, že sa takto pripravujú na materstvo, ale teraz je to neskutočná bolesť, neviem ani spať na bruchu

dalida
19. máj 2009

Melisska, ja mam tiez pocit, ze ten tienik tam len chcem vidiet. 🙂 Manzel oci pucil, a hovoril, ze nic...

lyndus
19. máj 2009

mno uz ked ides na utz, musis byt vypisana, lebo plny moca zakryva maternicu 🙂

piskota80
19. máj 2009

dalidka, ďakujem, vidíš nad tým som nerozmýšľala - aj ja som mala predtým dve bambuľky ktoré sa na začiatku chytili, tak asi preto bol ten test už na 8. deň viditeľný. A kedy máš vlastne štátnice ? 😕

dafy
19. máj 2009

dalida a ty tam vidis nejaky tienik ?

melisska
19. máj 2009

piskotka ved uz sa pripravuju na kojenie 😀 inac mna strasne bolia cici 😀 a bradavky 😝 manzel sa ich skoro nemoze dotknut len jemne 😵 a ja na bruchu nespavam a mala by som 😉
dalidka len sa uckaj 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre