Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
25. máj 2009

Dalidka dakujeme 😵
Ja som tiez IVF odkladala po neuspechoch na neskor, ale teraz mi uz sestricka povedala, aby som isla na to hned nie po pol roku 🙂 dalidka ona vie preco to hovori 😵

lyndus
25. máj 2009

ahojte babulkienky 🙂
melisska mno pomalicky ubiehaju, mohli by aj rychlejsie 😀
Petronelka, zial neustupuju...a ty ako? este debatis so zachodovou misou? 😝 kedy ides na utz? ja vo stvrtok, alebo piatok, uz nech to je a mame srdieckoooooooooooooo 😀 😀 😀

kukulik30
25. máj 2009

melisska, tak to nie je az take zle ...20 min, ale najradsej by som sla aj s manzelom , keby nieco ze som pri Samkovi 😒
ano v stredu kontrola, ja ratam, ze na tyzden bude odber v pondelok alebo utorok , streda najneskor 😵

dalidka, ahoj, ja by som necakala..ale to je na tebe 😉 melisska ma pravdu,sestricka vie , preco odporuca hned jedno za druhym 🙂

kukulik30
25. máj 2009

a v stredu sa tam nik nechysta do Splnu?

marcellinka
25. máj 2009

ahojte
kukulik pod na skype prosim

lyndus
25. máj 2009

ahoj kukulik, aj vy zahradnicite? 🙂 hej hej, sestricka kazdemu hovori, ze najskor sa chyti ked ides jedno za druhym...

kukulik30
25. máj 2009

ahoooooooooooj moja, idem 😀

kukulik30
25. máj 2009

lyndus, tak trochen, to vlastne svokrovci,a le my sme sa kustik prizivili...a teraz su momentalne na lieceni, tak musime polievat aj ich cast 😀

lyndus
25. máj 2009

hej hej, to prizivovanie poznam, my sa tiez tak u svokrovcoch prizivujeme 😀

kukulik30
25. máj 2009

😀 😀 😀 ...my mame taky fliacik a na nom len cibulu, hrasok, tekvicu, cuketu a zopar priesad kalerabov..tak sa to da 😀

lyndus
25. máj 2009

mno my sme na tom este lepsie...svekrus nasadi, polieva, pozavara a my len vytahujeme kysle uhorky z pivnice hehehehehehehe... a este vyzierame hrasok a jahody, ked su 😀 😀 😀

zuzana.dry
26. máj 2009

Dobre ranko...posielam virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kukulik30
26. máj 2009

dobre ranecko 😵 chytaaaaaaaaaaaaaam 😀

kukulik30
26. máj 2009

lyndus to je dobra svokra 😀 ...nasi svokrovci maju este aj viac , oni vsetko mozne aj nemozne,ale zase pre nich je to pasia, tak nech si sadia....len ked to treba stale polievat 😀 😀 😀 ale mame radost, ked to tak pekne rastie

lyndus
26. máj 2009

ahojte babulky 🙂 krasne tehu ranecko zelame a tehu virusiky posielame TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :-hej hej kukulit, zlata svokra, oni tu zahradku maju presne tak isto, zivotabudic a pasiu, maju tam zemiaky, paradajky, uhorky, cuketu, cviklu, hrasok, mrkvu, cibulku a kopec inych hluposti 😀 a ovocne stromy, cernice, jahody, mno kopec toho je 😀 a sedenie s grilom tam maju postavene, takze zakazdym ked sme tam pogrilujeme nieco, popolieva sa, proste vikend v prirode...aj nam to dobre padne, ked niesme stale zatvoreny v byte 🙂

lyndus
26. máj 2009

teda kukulik, prepac za ten preklep 😅

lulocka
26. máj 2009

Ahojte všetky.Prajem vám krásny slneční deň. 🙂 😎

kukulik30
26. máj 2009

lyndus no akoby som citala o ich zahradke, presne tak 😀

inak ja uz mam teda riadny ovulacny hlien 😅 to znamena, ze hormon uz zabera 😀

kukulik30
26. máj 2009

lulocka aj tebe krasny dnik 😎

lyndus
26. máj 2009

kukulik, aspon vies, o com hovorim hehehe... mno to je super, ja som to nikdy nevedela rozoznat, ja som mala vytok takmer permanenntne a ziaden doki si s tym nevedel rady, takze o beriem ako normu 😀 a ako sa citis?

kukulik30
26. máj 2009

citim sa celkom fajn, ale vzdy po pichnuti ma boli hlava vecer, rano uz pohoda, a vecer po pichnuti opat...uz si na to zvykam, nie to silna bolest..da sa 😀 vydrziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim vsetko 🙂

kukulik30
26. máj 2009

ja som teraz vlastne v case mojej normalnej ovulky, tak asi preto sa to este zintenzivnilo 😝

lyndus
26. máj 2009

jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, sak sme nejake bojovnice, pre bobacikov secko 😀

melisska
26. máj 2009

Dobry den 😀 ja som len teraz vyliezla z postele 😀
Lyndus a zuzka chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 😵

katy2
26. máj 2009

Ahojte 🙂
Prave som prisla z dalsej kontroly, mala ma uz 3318g, je o tyzden az dva popredu, takze sa nam to veeeelmi blizi..... do utorka si mam vybavit predoperacne, v utorok dalsia kontrola a pomaly ideme na to..... 😵
vsetkym vam drzim palce 😵 😵 😵 😵

melisska
26. máj 2009

jeeeeeeeej katy, silne drzim palceky tesim sa na Haničku 😵
Vložila som do albumu dve nove fotky, nie do IVF, ale do druheho 😉 co vy na to? 😀 😵

melisska
26. máj 2009

Zase som tu sama ☹

lyndus
26. máj 2009

ahoj melisska tehulka 🙂

lyndus
26. máj 2009

varim si akurat kapustnicu, ale nemam nist udene, teraz na maso nemam moc chut, tak bude iba s bujonmi, taka kapustova polievka 😀 mno ako sa ti dari melisska, si sa vybuvala? 🙂

melisska
26. máj 2009

ahoj lynduska, nie som sama 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre