Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

melisska
30. máj 2009

ano v pondelok bude 7 den 🤐 😉

mima263
30. máj 2009

no to čakanie .... 😒
viem si živo predstaviť

melisska
30. máj 2009

mimi mne sa caka teraz celkom dobre, horsie ja cakanie na vysledok z krvi 😉

mima263
30. máj 2009

no tak to neviem ani predstaviť 😨
melisska a ako s tou tým fraxiparínom, brali ti krv počas stimulky a sledovali, čo sa s tými deje?

mima263
30. máj 2009

píšem jak maďar 😀

melisska
30. máj 2009

ano chodim na kontroly, zatial je to ok, pojdem az 8.juna

mima263
30. máj 2009

vieš, lebo mňa náš Dr. v SPLNE odhováral od pichania. Že vraj to je teraz nová vec, toto sledovať. A že tie výsledky nie sú také zlé. a že som ešte nepotratila. Vraj to nechá na mňa. No ale ako som mohla potratiť keď som ešte nebola tehotná. fakt neviem, čo robiť. riskovať by som teda nechcela. mám to brať ako prevenciu

melisska
30. máj 2009

mima ja som tam isla po viacer. potratoch, tak tam aj odporucaju na vysetrenie 😉 ak nemas problemy tak skus brat pred KET anopiryn aj ten riedi krv 😉

mima263
30. máj 2009

vieš čo ja ešte asi skúsim tú Dr. Hulíkovú, čo ona povie. zdá sa mi, že väčšina báb chodí k nej. aj moja mama má presne tú istú mutáciu ako ja a porodila v pohode 2 deti, viackrát bola operovaná a všetko v pohode 🙂

som zvedavá, čo budem robiť ja keď budem po ET, možno by som už hladkala testy, aby vyšli dobre ... ale kto vie ...

možno sa naučím háčkovať, aby to potom rýchlejšie zbehlo 😅

steva
31. máj 2009

ahojte Splniecka. 😵 uz urcite nedokazem precitat vsetko co sa tu udialo,ale stale na vas vsetkych myslim a silno drzim palce kazdej jednej z vas.je tu vela novych splniecok a tak dufam ze vsetky uspesne otehulkujete.
My sa mame dobre,Jakubko stale papka a spinka,je velmi dobry.pekne sme uz aj pribrali a zvykame si na seba.zo zaciatku sme mali problem s kojenim,nechcel sa prisat a tak som odsavala a krmila z flasky ale bolo to dost narocne a tak sme sa ucili.obaja sme si poplakali pritom,ale uz je dobre.porod bol tazky,malinky sa zasekol a nevedela som ho vytlacit a tak museli pouzit klieste.ale hlavne ze Jakubko je zdravy,trosku mal porezanu hlavicku,tak sikovne mi doktor prepichol plodovu vodu ze ho pritom porezal,ale uz sa to zahojilo,bolo to len povrchove.aj ja sa uz zotavujem a viem si uz aj sadnut. 😀 Jakubko je moje vsetko,stale sa nanho divam ked spinka,je taky malinky a nadherny.je to ten najkrajsi pocit v zivote.Este raz vam vsetkym dakujeme ze ste boli v nasich najtazsich chvilach s nami a dakujem Bohu ze to takto dopadlo a ja som sa nerozhodla inac.je to nas maly zazrak a ja som zanho velmi vdacna.
Pozdravujem vas vsetkych a prajem vela stastia a hlavne kazdej jednej vytuzene babatka. 😵

kukulik30
31. máj 2009

stevka 😵 😵 😵 jej som strasne rada, ze sa mate dobre...aj napriek zlemu zaciatku 😔 na vsetko zle sa zabudne a budete sa tesit jeden z druheho 😵 opatrujte sa 🤐 a Jakubkovi posielam cmuky na tu poranenu hlavku... 🤐 🤐 🤐

lulocka
31. máj 2009

Stevka blahoželám k vytúženému drobcovi a prajem celej rodinke veľa zdravia a šťastia.

mima263
31. máj 2009

ahojte, peknú nedeľu.

kukulik30
31. máj 2009

prave pocuvam a neodolala som...nadherna skladba 😵 😵 😵 milujem ju

https://www.youtube.com/watch?v=Qx9br5ISRpo
mima263
31. máj 2009

🙂
Ideš zajtra do KE?

kukulik30
31. máj 2009

ano ideme , aj ty?

https://www.youtube.com/watch?v=Iu72EZdVou4

este nieco 😵

mima263
31. máj 2009

Asi nie, ale myslela som na Teba, či náhodou nemáš kontrolu.
Super hudba

kukulik30
31. máj 2009

🙂 ..ano... uz sa neviem dockat, ake velke su foliky 😉

takyna
31. máj 2009

Ahoj kukulík, ako pokračuješ?

takyna
31. máj 2009

Inak Stevka aj ja sa pripájam ku gratulácii, Jakubko je nádherný 🙂 , ako to ubehlo...pametám si ťa ešte z našej IVF Témy a už je steba pravá maminka,....všetko dobré vám prajem 😵

mima263
31. máj 2009

verím, ja by som chcela aby bol minimálne 1. júl 😎

kukulik30
31. máj 2009

taky pokracujem zatial dobre, uz dnes hadam posledny vcelicka zajtra choragon a vajka mozu ist vonku 🙂

takyna
31. máj 2009

a vyzerá to na aký počet?, ideš s predlženou kultiváciou?

kukulik30
31. máj 2009

taky, minule nehovoril pocty, iba ze v oboch vajecnikoch do 10mm..ale zajtra uz bude diktovat, tak som zvedava...nech su len kvalitne....pri prvom stacilo 26, ale iba jedno na KET sa chytilo a bol Samko...ostatne KEty nevysli, aj sa zle rozmrazovali...teraz by som rada, ak bude velky pocet ,predlzenu kultivaciu, uvidime, co navrhne dr 😉

takyna
31. máj 2009

tak som zvedava, co zajtra napises 🙂 , drzim palce, chcete vkladat 2 embrijká?, Samko je tiež z KETu?

kukulik30
31. máj 2009

ano z ketu...a chcem vkladat 2..ale pohravam sa s myslienkou , ze 3..ale len v kutiku...troska sa bojim, lebo ja som nizka a utla, neviem, akoby som donosila, keby sa chytili vsetky 3...asi skor ta dvojka 🙂

takyna
31. máj 2009

to si mala krasny pocet 26 🙂 , ak bude aj teraz , budeze to surodencov pre Samka 😉 , ja by som si v buducnosti tiez len po jednom dala, ani nie dva, pri mojom predcasnom porode, to neprichazda do uvahy ☹

kukulik30
31. máj 2009

taky, ano...to chapem, toho sa najviac bojim, predcasneho porodu 😔 este teraz mam pred ocami to co, som citala o tebe a anjelikovi 😢

takyna
31. máj 2009

veru 😢 , no nic nenarobim, neda sa to vratit spat, ....
zajtra sa budem tesit na spravicky od teba,,,,,,,,,,drzim palce .... 🙂
idem konecne zacat riadit ,...aj ked sa mi nechce...... 😖

cavik
31. máj 2009

pekný dník

stevka....super, ževšetko dobredopadlo a vy sa už zo seba doma tešíte 🙂 🙂

kukulik...kedy budeš zajtra u dr. hr. ? Ja idem okolo 8 na krv ku mojej gyn. a tá má ambulanciu nad lekárňou, kde si chodíme po lieky....takže hneď za rohom....a budeš aj so Samkom ? 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre