Plnenie snov v splne 3

ixi
2. apr 2009

Takze dievcata sup do novej temicky robime nabor na tehulky 😀 😀 😀 😀 a mamicky ktore budu nanas plut tehu vyrusiky 😀 😀 😀

deny32
7. júl 2009

Ahojte, Meliska, dufam, ze trocha vylepsim SPLNu statistiku... dnes som mala // na teste... 🙂 🙂 🙂 🙂 velmi sa tesim a stale tomu nechcem verit.. Ty si pred tretim? Kedz zacinas?

Katy, mas krasnu dcerku... 🙂 🙂 🙂

deny32
7. júl 2009

Dalida, dakujem za cennik... tiez neviem, ako nam vysla ta suma, ktoru sme platili... ako ratam, tak ratam... nevychadza.... ale nevadi, hlavne ze dojdeme do ciela, no nie?

zuzana.dry
7. júl 2009

Deny, tak potichucky gratulujem 😉 Drzim palce 🙂

sobka
7. júl 2009

Deny potichu gratulujem, to je supeer, myslím, že už žiadnu proceduru s hormonami nebudeš potrebovať, naco ti bol cenník ako samoplatca, ked máš len 1IVF za sebou? Ved máš narok na 3. Alebo už máte na to vek? nechápem.Ale je to jedno, je super, že výsledok sa okamžite dostavil, tak nech len je to tak este aspon 8 mesiacov...hmmm, teším sa s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂

deny32
7. júl 2009

Dakujem krasne... 🙂 🙂 🙂 este mam malu dusicku, musime pockat na krv do piatka. Manzel si zatial odmieta dat aj pohar vina, pokial sa nepotvrdi... 🙂
Tebe sa to uz pomalicky krati... kde budes rodit?

deny32
7. júl 2009

Ahoj Sobka, dakujem... tiez sa tesim.. moyno pomohla strava a detoxikacia, co som so odkrutila prednedavnom 🙂

s cennikom som troska predbehla dobu, heh 😀 😀 😀 mam este "narok" na 2 IVF, ale minule tu niektora pisala, ze uz ma SPLN asi naplnene pocty na tento rok pre spolocnu poistovnu... a kebz to nevyslo, tak by som asi nevydrzala cakat do buduceho roka.

kukulik30
8. júl 2009

Dobre ranko 🙂 dnes to nevyzera na velmi pekny den, co sa tyka pocasia, ale snad si ho urobime podla svojich predstav 😉

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user... moj divograf...dufam , ze s tym spinenim uz budem mat pokoj dnes ...dokonca ma aj navaly tepla...no zeby som sla do prechodu 😅 😕 😀 😀 😀

sobka
8. júl 2009

Ahojte,pisem vam z izbicky pred operackou,drahy uz odisiel,tak vas smirujem,ale pride si po mna. Zachvilu to budem mat za sebou,tak mi drzte palce,nech som fit🙂 Deny,ako sa citis? mozes nam prosim napisat aku stravu si papala a co ze si sa dala na detoxikaciu? a aku mate vlastne diagnozu,ze si museĺa na ivf

kukulik30
8. júl 2009

jasne, ze drzim a mylsim na teba...dobre si pospinkaj 😉

jespera
8. júl 2009

Ahojte,
Sobi - drzime palce..
Kukulik zdravim ta
Neviete mi niekto poradit co je najlepsie na popraskanu pokozku okolo bradaviek - vyzera to ako strie...
Dost som z toho prekvapena, cakala som ze mi popraska brucho a boky, ale prsia v 12. tyzdni? nie je to skoro? a je to vobec normalne - podla mna je to velmi skoro, a pritom nemam velke prsia...dakujem

melisska
8. júl 2009

ahojte, deny 🤐 🤐 🤐 nie som pred ale po 3. pokuse. a som vyrovnana stym ze enbudeme mat deti, aj ked to boli, realita je taka hnusna a preto sem aj malo chodim a uz som nechcela vobec ale teraz som doma a nedalo mi, je to ako magnet 😀
kukulik ahoj moja ☹ nemohla som, dufam ze ma chapes 😔
sobik no ked ja tu pisem uz to mas za sebou 😉 😉 😉
jespi ahoj no asi len kremik na strie moje 😉 mas pekne tt 🙂

mimusa4
8. júl 2009

ahojte..
melisska, chápeme asi všetky..neviem čo povedať k tomu 😒
jespi mne popraskala zatiaľ iba jedna cicina a asi práve preto, že som nemala nejaké ich veľké, hlavne mazať a mazať, brucho a boky zatiaľ nemám vôbec prasklinky..klop, klop, klop 😅 možno keby som cici mazala skôr poctivo tak by to nebolo také, neviem...ale však nechodím na nuda pláž 😉 ja používam elasti-q krém a som s ním spokojná a včera som si kúpila ešte detský olejček, musím už mazať častejišie, možno pomôže a potom ti poviem výsledok po pôrode 😅

kukulik30
8. júl 2009

ahojki
melisska...nechapem, co si nemohla 😕

deny, ak uz sa ti tie strie vytvorili, tak uz s nimi moc nic nenarobis...oni casom uplne vyblednu a nebudu badatelne...pravdepodobne sa ti naraz zvacsili prsia...no skus ten kremik na strie, ako radi melisska, aby si pokozku troscha zvlacnila, este sa prsia budu zvacsovat po porode, hnd ako sa naleju mlieckom, vtedy tiez zvyknu popraskat, alebo pouzi olivovy olej, dostat ho v lekarni 😉

melisska
8. júl 2009

kukulik, no ze som sa neozyvala... 😝 😔 nechaaaapeš???? ale teraz som doma, možeme sa sstretnut 😉

melisska
8. júl 2009

kukulik ale ty si napisla deny a pytala sa jespera 😀 😀 😀

melisska
8. júl 2009

mimuska nevadi, vies ze mi teraz je dobre, ziadne napatie, stres, očakávania, nervy a pod. 😉 😵

kukulik30
8. júl 2009

jemine..ja som popleta 😀 😀 😀 to som cela ja...pardon, tak oprava,a le myslim, ze to baby pochopili 😀

jaaaaaaaaaaaaj, melisska...ja som myslela, ze nemas cas a hlavne chut...po tom vsetkom 😔 a jasne mozme sa stretnut 😉 vies , ze budem veeeeeeeeelmi rada 😵

mimusa4
8. júl 2009

ja viem melisska, ale ako ťa to tu ťahá, tak potom chodia aj myšlienky, ale asi to chce čas 🙂 škoda no..

melisska
8. júl 2009

kukulik aj ja sa tešim na stretko 😵 aj na samka 😵

mimuska 😉 😎 tebe krasne pribudaju tt , pekne rastiete a so mnou sa netrap neda sa ist hlavou proti muru 😉

dalida
8. júl 2009

Melisska, ahojcek. Ani ja tu velmi nechodim, ale tiez ma to stale taha... mrkam na kocendy, ako sa im dari... Velmi sa tesim, ze si sa ozvala. Prajem ti krasne leto, velku pohodu a... vsetko naj sveta. 🙂

melisska
8. júl 2009

dalidka dakujem si zlata 😵 samozrejme aj aj ti prajem krasne leto 😉 🙂 a na jeho konci // 😵

sobka
8. júl 2009

Ahojte babule, tak som doma, bola som VIP klient, xi xi, uplne sama na izbičke 😀 , odobrali mi 10 vajíčok a v piatok mam vklad. Velmi so dufala, že mi urobia PK a pojdem na vklad až v pondelok, v sobotu som mala ist na svadbu, chcela som sa troška odreagovať, aby som na to stale nemyslela, ale tak budem domka oddychovať, dufam, že s dvoma bambulkami v brusku, pevne verím, že sa mi vacsina vajíčok oplodní, aby som mala aj mrazáčikov. No, ale ak boh by dal, tak mi ich ani netreba 😉 Marcelka zajtra testuje, že? Neozvala sa? A co ostatné babule? Mima ako si dnes dopadla v SPLNE?

vevericka80
8. júl 2009

ahojte
sobka gratulujem k urodicke...ja som mala 11 vajicok
jespera....ako sa mas?
dalidka kedy ides na KET?

mima263
8. júl 2009

ahojte všetky.
dnes som mala bláznivý deň, len teraz som prišla domov.
Sobka to je super, 10 je pekné číslo 😉
Dnes som bola aj ja, Dr. mi oznámil, že pokračujeme. Len som sa nedozvedela koľko folíkov mi narástlo, keď povedal len folikuly do 9 mm, čo asi nie je dobré, videla som tu aj väčšie. No hádam podrastú a bude ich aspoň pár dobrých

kukulik30
8. júl 2009

sobka, blahozelam, pekny pocet 🙂 uz sa isto teraz oplodnuju, tak nech sa pekne delia 😵

mimka, pri prvom uzv nehovori pocty, iba povie do kolko mm su..ale na dalsom uzv uz bude pekne diktovat na pravom vajecniku a na lavom vajecniku 😉 neboj 🙂

mima263
8. júl 2009

kukulik no vidíš, to mi nenapadlo, že je to len prvý. V pondelok idem na kontrolu, tak dúfam, že tam niečo sľubné bude a pôjdem večer na pregnyl. Už len 4 včeličky ... 😀
deny32 to pekne naštartovala, tak sa snáď niekto pripojí 😵

dalida
8. júl 2009

Ahoj vevericka. 🙂 Nuz mna necaka KET, ale 2. IVF. Myslim, ze to rozbehneme az v septembri pretoze teraz mi to akosi s mrskou nevychadza. Meska mi uz dost dlho, uz to ani nepocitam, no predpokladam, ze to je asi 50 DC. Uz by bolo nacase dat si pichnut vyvolavacku, len akosi sa mi nechce k mojmu dokimu... 😒 Dufam, ze do konca tyzdna sa rozhybem a skocim za nim. Ak by som mala doma ampulky progesteronu (vyvolavacky) pichla by som sa aj sama. Len kvoli tomu sa mi za nim fakt nechce. ☹ 😒 😠

deny3
9. júl 2009

dobré ránko, vstávame 😀
črtá sa pekný deň, len nech nie je dusno.
meliska som rada, že si sa ozvala, ale nevzdávaj to ešte, máš ešte nejakých snehuliačikov, šanca tu je, uži si leto, možno bude posledné, čo si budete užívať len mužíkom, a na jeseň uvidíš.
Ja slintám nad cestovkami, už plánujem dovolenku na budúci rok aj s malým, a to som ešte nedávno tvrdila, že dlhé roky nikam nepôjdeme, lebo je to týranie dieťaťa, no a nejak rýchlo som zmenila názor.

melisska
9. júl 2009

Dobré ránko 🙂
Sobka 🙂 🙂 uz len čakať kedy ti ich vložia do bruška 😵
Deny 😉 ja viem moja a ta dovolenka mas pravdu, taha to niekam asi kazdeho 🙂

melisska
9. júl 2009

Mimi vidis 😉 😀 ze to ide 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre